FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AC/DC WITH AXL ROSE

+9
stradlin
Gnrforever
kamilos
fredy
David V.
Jack93
Igoraxl
MartinC
g1n9r
13 posters

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 1/6/2016, 20:02

V pohodě. Vypadá to složitě, ale je to jednoduchý.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Jack93 1/6/2016, 20:03

Pozdrav od japonský kamarádky: Snil, Danny, Jack

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Praha_zpsr0g45fay

Fotky s Cliffem Williamsem a Steviem Youngem. Axl to vzal bohužel přes garáž, takže kolem mě jenom projel...

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Cliff%20a%20jaacute_zps95psbldl

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Stevie%20a%20jaacute_zps9chcavcg
Jack93
Jack93

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 08. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 1/6/2016, 21:29

No tak to je paráda, to musel bejt zážitek! Ještě tak fotku s Axlem, to bych si taky přál mít...
Jinak to triko, co máš na prvním obrázku, jsem kdysi míval taky, akorát v trochu jiným a černobílým provedení.
Každopádně pěkný, tak snad vás aspoň příště poznám, jestli se někde uvidíme (a já tipuju stoprocentně GN’R Praha 2017).
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 2/6/2016, 06:25

[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 2/6/2016, 06:32

Leipzich BiB
[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 2/6/2016, 16:57

Další videa
[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 5/6/2016, 10:12

- Na včerejším londýnském koncertu AC/DC se byli podívat Slash s Duffem (a taky Nicholas Cage).
- Brian Johnson má v rámci léčby nějakou novou technologii a říká, že to opravdu pomáhá a že takhle neslyšel muziku už několik let.

Given the Dog a Bone
[You must be registered and logged in to see this link.]

Další videa:
[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 10/6/2016, 06:28

Manchester

[You must be registered and logged in to see this link.]
HTH

[You must be registered and logged in to see this link.]
RR
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Jack93 11/6/2016, 12:20

Pár postřehů z londýnských koncertů Axl/DC a Bruce Springsteena:

- Olympijský stadion se s Wembley nedá srovnat. Na to, že OS prošel přestavbou, nic moc. Působí jako 20 let starej stadion, a ne jako moderní stavba. Vzhledově žádná sláva.

- Axl/DC jsou vůbec první kapelou, která kdy na OS hrála. Bez ohledu na to, kde koncert proběhl, čekal jsem plnej dům... Výsledkem bylo obrovský zklamání. Nevím, kolik přesně dorazilo lidí (tipoval bych kolem 40 tisíc, možná míň), ale čtvrtina stadionu zela prázdnotou!!! Seděl jsem úplně nahoře, takže jsem měl nejlepší možnej přehled o obsazenosti celýho stadionu, a byla to neskutečná síla, bohužel v negativním slova smyslu... Uvidíte na fotce...

- Loni ve Wembley bylo na AC 80 tisíc lidí a teď možná tak půlka? Bohužel důvod je jasnej: Axl pale

- Lidi jsou zkrátka zabedněný kreténi, který si nejsou ochotní připustit, že vidět Axla znamená vidět nejlepší show na světě. Podle nich je to prostě hovado, se kterym to bude stát za hovno... Nechci bejt zbytečně sprostej, ale jinak se to nedá napsat.

- Tohle jsem našel v článku na webu Daily Mail: "Tickets for the shows sold out within minutes when they went on sale just before Christmas" = pochopitelně se to týká Londýna

- Tipnul bych, že všechny koncerty měly vyprodaný před Vánoci, nejen, že to bylo perfektní načasování, ale AC patřej k největším koncertním atrakcím na světě a jejich turné patřej k nejvýdělečnějším vůbec...

- Jel jsem do Londýna primárně na Bruce. Když jsem zjistil, že den před ním hrají v Londýně AC, schválně jsem se podíval na lístky. Pochopitelně nebyly k dispozici... To bylo někdy na přelomu února/března, kdy nikdo nemohl tušit, co se stane. Ze srandy jsem si říkal, že by bylo super zajít na obě dvě akce, ale bylo dávno vyprodáno, měl jsem smůlu...

- Nakonec se ukázalo, že ne. Psalo se o tom, že v Belgii vrátili lidi 7000 lístků... V Londýně jich museli vrátit (skoro/snad) třikrát tolik, protože najednou od začátku května byly k dispozici, naštěstí pro mě.

- Je to s podivem, ani fantastický ohlasy na předchozí koncerty nedokázaly naplnit OS. Bylo mi kapely líto, tohle si nikdo z nich nezasloužil... Dávaj tomu 120 % a lidi se jim odvděčí takhle?

- Teď konečně ke koncertu :-) Fantastickej zážitek!!! Konečně jsem si mohl naplno vychutnat Axlův ječák! Zněl neuvěřitelně, Rock Or Bust, Thunder, BIB, HB, Rosie, všechno zabil. Konečně jsem se dočkal i Riff Raff! Doufal jsem, že se objeví i Slash (o Duffově přítomnosti jsem nevěděl), ale to by chtěl člověk asi moc

- Nemá moc cenu srovnávat pražskej a londýnskej koncert. Vyjde to stejně. U nás jsem byl v první řadě, což je na fandění a "řádění" to nejlepší místo, ale vůbec jsem neslyšel Axla... V Londýně jsem byl poměrně daleko (i když místo a výhled se mi líbil), takže na fandění žádná sláva, ale konečně jsem si mohl na plno vychutnat Axlův ječák, na kterej jsem se u nás tak těšil... Takže je to plichta Cool

- Dementi, který se rozhodli vrátit lístky, přišli o fantastickej zážitek. Dobře jim tak!

- Ještě k fandění. V některejch recenzích na pražskou show se uvádělo (nebo to tvrdili lidi, nevim), že publikum stálo za starou belu... Nemůžu soudit, když jsem byl vepředu, protože já si to vyloženě užíval spolu s Dannym, Snilem a Japonkou (se kterou jsem mimochodem šel i na koncert v Londýně). Pokud ale někdo nadáva na atmosféru a na to,že jsou lidi statický, totéž se dá říct o Anglii. A stačí vidět i některý videa na Youtube, třeba z Manchesteru... Podle mě se lidi nedokážou odvázat a místo, aby si užívali koncert, strávěj celou show natáčením videí... Ano, na každý show si udělám pár fotek, pro památku a taky proto, že to známým odešlu jako MMS. Ale udělám jich skutečně pár během několika vteřin a tím to končí. Videa nedělám žádný, protože vim, že je udělají jiní a navíc mnohem lepší... Za to jsem jim vděčnej, tak mi to vyhovuje. Ok, natočte si jedno dvě videa, v pohodě. Tak to udělal třeba Danny, naprosto to chápu. Když ale někdo stráví celou show natáčením, místo aby si užíval luxusní zážitek, je to smutný... Atmosféra na koncertech kvůli neschopnosti lidí odpoutat se od technologií fakt upadá... Vážně bych chtěl na koncert do Španělska, Portugalska nebo Jižní Ameriky, to jsou snad jediný místa, kde to ještě žije.
Jack93
Jack93

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 08. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Jack93 11/6/2016, 12:35

A ještě ke Springsteenovi:

- Wembley je nádhernej stadion. I když je to novej stadion, pořád tam je to, čemu se v latině říká genius loci. Duch místa je nepopiratelnej.

- Bruce začal v 18:20 a skončil po třech a půl hodinách. Neskutečnej koncert. Vedle spousty hitů jsme slyšeli i několik rarit, který na turné hraje výjimečně. Pokud to jsou navíc songy, který miluješ a o kterejch si ani nedovolíš snít, že by je mohl hrát, a pak je skutečně začne hrát, je to zážitek k nezaplacení

- Právě spontánnost a to, že nikdy nevíš, co na Springsteenově koncertu uslyšíš, čím začne, čím skončí, co bude mezi tím, je nejlepší. Jediný, co víš je, že to bude víc než tříhodinová jízda

- Samozřejmě se na spoustu skvělejch skladeb nedostane (v Londýně třeba na Born In The U.S.A.), ale vzhledem k šíři Springsteenova katalogu s tím musíš počítat

- Přál bych si takovou spontánnost i na koncertech GN'R. Něco takovýho dělali zejména na začátku UYI Tour na první části severoamerickýho turné a částečně třeba v roce 2010. Takovej návrat bych uvítal

- A nejdůležitější věc ze všech: dotknul jsem se Bruce!!! Byl jsem sice asi 20 metrů od pódia, protože ve Wembley maj neskutečně blbý rozdělení lístků (o tom někdy jindy), takže jsem byl na klasickym stání a ne u pódia, i když jsme všichni zaplatili stejnou cenu... Právě v mezeře mezi stání u pódia a klasicky stáním probíhal Bruce, tak jsem se natáh a poměrně silně jsem se ho dotknul, žádný lechtání Laughing Konkrétně jsem se dotknul paže, má ji fakt silnou vzhledem k tomu, jak pořád posiluje. A taky byl pěkně zpocenej Very Happy

- Ještě jsem byl na výstavě Stounů v Saatchi galerii. Parádní výstava! Skvělej průřez jejich kariérou. Na závěr ti daj 3D brýle a k tomu ti pustěj Satisfaction z Hyde Parku 2013 a máš tak pocit, jako kdybys tam byl! Perfektní!!!

P. S. Bezpečnost na obou stadionech stála za houby. Mohl jsi tam pronést, co jsi chtěl. Na OS jsem sice ukázal tašku, ale otevřel jsem jen jeden zip, kde jsem měl doklady, takže v ostatních částech jsem mohl mít, co jsem chtěl. No a ve Wembley jsem kontrou obešel a prošlo mi to! Navíc si tam můžeš vzít i pití, ale bez víčka. Tak jsem tak stál na svym místě, čekal na Bruce a v ruce jsem držel lahev bez víčka a nevěděl jsem co, s ní, protože jsem věděl, že když ji položim na zem, kopnu do ní a mám po pití. A v tu chvíli jsem si vzpomněl - mám víčko v kapse! Very Happy Opravdu perfektní zabezpečení!
Jack93
Jack93

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 08. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Jack93 11/6/2016, 12:47

Olympijský stadion

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 SAM_2824_zpsxadg4dye
Jack93
Jack93

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 08. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Jack93 11/6/2016, 12:56

Trapná, "dech beroucí" návštěva

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 SAM_2847_zpszgk84rys

Tahle image je nejlepší!!! Konečně bez klobouku!!!

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 SAM_2844_zpszgiha7iw

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 SAM_2846_zpshomwohca


Jack93
Jack93

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 08. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Jack93 11/6/2016, 13:03

Wembley

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 SAM_2636_zps5ny6rrzq

Návštěva na Bruce. Nesrovnatelná

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Wembley_zpsurebtsfs

Před výstavou Stounů (uvnitř pořizovat fotky nelze)

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 SAM_2696_zpsjqwdpxdl


Jack93
Jack93

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 08. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 11/6/2016, 14:31

Ty vole, no tak to je paráda. S těma lístkama je to fakt trapný, i když v jinejch lokacích se ty vrácený z velký části prej zase prodaly.
Souhlasím s tím videem. Já se samozřejmě na některý ty periskopy nebo pak youtube taky koukal, člověk se nedostane všude atd. Ale jinak je to s tou technologií fakt přehnaný. Ohledně tý Jižní Ameriky – já se jenom modlím, aby Guns příští rok v rámci turné zajeli i tam a konečně už kurva udělali pořádný Rock in Rio (poslední dobrý bylo v roce 91, ačkoli Axl už byl v lepší formě) a rovnou to třeba vydali na DVD. Bylo by to ideální. Ono se stačí podívat na publikum i z Ria 2001, to je prostě úplně jinej svět.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Jack93 11/6/2016, 17:14

jamillos napsal:Ty vole, no tak to je paráda. S těma lístkama je to fakt trapný, i když v jinejch lokacích se ty vrácený z velký části prej zase prodaly.
Souhlasím s tím videem. Já se samozřejmě na některý ty periskopy nebo pak youtube taky koukal, člověk se nedostane všude atd. Ale jinak je to s tou technologií fakt přehnaný. Ohledně tý Jižní Ameriky – já se jenom modlím, aby Guns příští rok v rámci turné zajeli i tam a konečně už kurva udělali pořádný Rock in Rio (poslední dobrý bylo v roce 91, ačkoli Axl už byl v lepší formě) a rovnou to třeba vydali na DVD. Bylo by to ideální. Ono se stačí podívat na publikum i z Ria 2001, to je prostě úplně jinej svět.

Podle Fernand pojedou JA letos na podzim, v lednu pak Austrálii, v únoru Japonsko a v létě Evropu... Když se ukázalo, že se v rámci summer stadium tour nedostane na St. Louis, někdo z kempu GN'R se k tomuu vyjádřil tak, že to neznamená, že nebude figurovat na seznamu zastávek při další části tour. To znamená, že Severní Amerika určitě bude mít časem druhou část, tipoval bych tour po halách. Je tam velkej potenciál, hlavně v Kanadě, kde letos hrajou jedinou show v Torontu, což je dost slabý. Montreal, Winnipeg, další Toronto, Vancouver, Edmonton, Calgary... Je toho hodně... Loni třeba AC jeli po těhle městech koncerty na stadionech...
Jack93
Jack93

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 08. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 11/6/2016, 19:33

Slash s Duffem se byli podívat na kámoše...
[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Jack93 11/6/2016, 20:23

Stejně je to neuvřitelný a fascinující zároveň - Axl, Slash a Duff pohromadě + Dizzy, takže máme skoro kompletní Illusion sestavu... Not In This Lifetime bude sakra obrovský!!!
Jack93
Jack93

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 08. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Igoraxl 11/6/2016, 21:30

Super...Jack93...klobuk dole...museli to byt zážitky!!!!

Igoraxl

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 09. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Snil 11/6/2016, 21:30

Člověče Jacku ta tohle musel bejt fakt mazec. Docela ti závidím a i když od Bruce znám pár jeho hitu moc rád bych to taky viděl na živo, obzvláště ve Wembley! Přístup acdc "fans" nemá smyl řešit. Stejně ošidili jen sami sebe. Podstatný je že sis to užil ty!!!
Pokud US tour mělo být poslední turné z Axlem chtělo by to udělat oficiální záznam. Vím že mi si koncert užily ale ruku na srdce kvalitní záznam s pořádným zvukem si tahle sestava a všichni nadšení fanoušci Axl/Dc zaslouží.
Jsem hrdej na to že jsem byl u toho Twisted Evil
Snil
Snil

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 24. 03. 16
Location : Přerov

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 13/6/2016, 18:30

Pozitivní recenze se kupí. Axl, jednak díky červenému šátku a košili (a teď už i relativně velké pohyblivosti), ale hlavně díky kvalitě svého hlasu a zpěvu, je – nyní už snad bez jakýchkoliv pochyb i těch největších skeptiků – ve formě, v jaké skutečně nebyl od skončení turné Use Your Illusion.

Zde ukázky ze včerejšího koncertu v Dánsku.
[You must be registered and logged in to see this link.]
RR
[You must be registered and logged in to see this link.]
RNDR.
[You must be registered and logged in to see this link.]
FTATR
[You must be registered and logged in to see this link.]
Další

Ve středu čeká v Německu AC/DC poslední koncert evropské části turné. Pokračovat se bude v srpnu v USA. Mezitím konečně nastupují Guns N' Roses na své americké turné, a to 23. června v Detroitu.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Axl 1992?

Gify Cool
[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Jack93 13/6/2016, 19:15

Bez klouboků je ta image naprosto fantastická. Červená košile + šátek = nádhera, v kterou jsem nedoufal. Teď to ale od všech na fóru schytám, ale musím jít s kůží na trh... Koukal jsem na videa z Dánska, na kterejch je to zatím nejpatrnější. Image skvělá, k dokonalosti už chybí jen jedna - shodit ta kila navíc. A že jich... Nechápejte mě špatně, nechci si stěžovat a nechci zbytečně kritizovat, ale celkový vizáži a působení to škodí... A ruku na srdce - image je zásadní...

Když už si najal hlasovýho kouče, snad si časem najde i nějakýho fitness trenéra... Takhle totiž působí jak Robert Kodym. Oba v mládí magnety na holky (nejen díky slávě a prachům, ale i vzhledem), dneska už jen kvůli prvním dvěma zmíněným věcem...

Sorry, napsat jsem to musel. Netřeba nějak detailně rozebírat, jak moc Axl žeru, to je jasný, ale tohle je k nepřehlédnutí. Ale nejdůležitější ze všech - hlavně, že má takovej ječák!!! Díky tomu jsem ochoten prominout určitý věcí... To víte, sportuju, takže hodnotím i tuhle stránku věci Basketball

Jinak dneska - 10 let od koncertu tehdy ještě v Sazka areně... 13. červen 2006... Super koncert, i když vzpomínky jsou hóóódně mlhavý... Kvůli paměti, ne kvůli vlivu určitejch látek...
Jack93
Jack93

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 08. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Snil 13/6/2016, 21:04

No vidět to je, hlavně teď v těch košilích a tričkách. Image je důležitá ale čas neobelžeš a je těžké být dokonalý po všech stránkách. Ze svou váhou i věkem vím o čem mluvím Laughing
Ale samozřejmě bych taky byl moc rád kdyby nepatrně ubyl na váze. Ale zas aby pak neměl ambice obléct i ty své elasťáky!!! cheers
Snil
Snil

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 24. 03. 16
Location : Přerov

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro g1n9r 13/6/2016, 21:11

Axl je v dobré formě, ale pořád si myslím, že v té nové éře zněl líp v letech 2006 a 2010, rád si pouštím videa z Puerta Rica, co jsou na YT a tam byl fakt bezchybnej, klidně to mohlo být tím, že byl hubenější, to by musel shodit, aby se to dalo posoudit. Teď má skvělej ječák, ale ty klidnější pasáže by mohly být pořád lepší, i takhle jsem každopádně spokojenej.
g1n9r
g1n9r

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 25. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Jack93 14/6/2016, 14:05

Předem upozorňuju, že jsem na ženský, ale Axlovy elasťáky byly nejlepší!!! V tu dobu měl vypracovanou postavu jak vrcholovej atlet, do toho tenisky s nápisem "Axl" Laughing

Třeba elasťáky s americkou vlajkou z Ria 91 považuju za to nejlepší, co měl kdy na sobě. Stejně tak byly super ty, který měl na začátku koncertu v Chicago 92 nebo na Strahově, ty ke kolenům byly nejlepší... Je pravda, že třeba elasťáky na úvod tokijskýho koncertu '92 jsou až moc těsný cherry

To je jediná věc, která na současný módě chybí. Takže kdyby zhubl, byl bych pro!!! cheers
Jack93
Jack93

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 08. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 14/6/2016, 16:52

Galerie! Twisted Evil
[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 6 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru