FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MÉDIA

+7
moribundus.dd
dredtatum
Gnrforever
Ota
Hurricane
Snil
jamillos
11 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro jamillos 21/12/2016, 05:24

Not In This Lifetime / North American Tour 2016 (Multicam & Audio Remaster)
[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro Snil 23/12/2016, 09:31

jamillos napsal:Not In This Lifetime / North American Tour 2016 (Multicam & Audio Remaster)
[You must be registered and logged in to see this link.]

Velice pěkně zpracováno!!! Chtělo by to nějaký vánoční překvápko třeba singl Twisted Evil
Snil
Snil

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 24. 03. 16
Location : Přerov

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro jamillos 7/1/2017, 08:29

Volte:
[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro jamillos 11/1/2017, 16:49

jamillos napsal:Volte:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Hodně dobře to dopadlo!
[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro jamillos 27/2/2017, 10:54

Steven Adler u Eddieho Trunka

(Stručný výběr, volně přeloženo)

- Reunion byla magie, jsem na to hrdej a konečně jsem si to v sobě nějak uzavřel.
- Bylo to ale i těžký. Zavolali mi, já zahraju dva songy a pak stojím na straně a koukám, jak zbytek hraje někdo jinej. Frank Ferrer je samozřejmě skvělej chlap a bubeník.
- Nechápu, proč mě nenechali hrát víc, stál jsem hned vedle! A pak abych lítal tisíce mil kvůli jednomu nebo dvěma songům za večer, to už bylo prostě moc. Po druhým koncertě jsem hrál soukromě v Roxy v Argentině s různýma muzikantama, dali jsme celou Appetite a další věci.
- Loni v lednu mi Slash a Duff napsali, že se chtěj sejít. Musel jsem teda podepsat nějakou smlouvu, abysme si mohli promluvit, ale ok. V březnu jsme pak zkoušeli, ale na druhý zkoušce jsem si skřípnul nerv dole v obratli. Bylo to ale jen na deset dní. V době, kdy byl Troubadour, už jsem byl zase připravenej, ale Duff mi pak řekl, že tam nebudu. Byl jsem naštvanej na něj i na sebe. Pak mi ale zavolali, jestli se chci objevit v Cincinnati a Nashville. Takže jsme si pak zahráli a bylo to skvělý. Bez Izzyho to ale není ono a hrál jsem vždy jen pár písniček. Richard je skvělej hráč a je to zvláštní, ale z dálky jako Izzy vypadá. Pak mi řekli, ať jedu i do Japonska, Austrálie nebo Thajska, ale řekl jsem, že nepoletím dvacet tisíc mil, abych hrál dva songy. To je prostě moc.
- Pár dolarů mi zaplatili, to je v pohodě. Ale stejně – stát vedle stage a koukat, jak to hraje někdo jinej, to člověku láme srdce.
- Nějak jsem si to ale v sobě uzavřel a spadl mi velkej kámen ze srdce.
- Jasně že jsem se managementu Guns ptal, proč nemůžu hrát víc věcí. Začal jsem hrát další písničku, ale vypnuli mi zvuk. Ale řekl jsem si ok, aspoň něco. Vysvětlení nemám, takhle to holt je.
- Fernando snad něco plánuje na červenec na oslavu 30 let Appetite.
- S Axlem jsem v Cincinnati mluvil doslova asi deset vteřin, ale i tak to bylo dobrý. Se Slashem a Duffem je velká sranda. Na zkoušce z nich byli lidi hotový, jak byli v pohodě a vysmátý, když jsme zase hráli dohromady.
- Izzy v GN'R nejspíš není proto, že by to chtěl udělat jako já – buď tím správným způsobem, nebo vůbec. Já jsem si to chtěl v sobě uzavřít. Dodnes nevím, proč mě vykopli z kapely – drogy tam brali všichni a i víc než já. Axl chtěl všechny kontrolovat... Vykopli mě a já jsem najednou o všechno přišel. Izzy tam chce jenom nás pět.
- V budoucnu si klidně zahraju, ale jedině tím správným způsobem; nemůžu tam stát a koukat, jak to hraje někdo jinej... S Frankem bych se o koncert podělil. Hrál bych Appetite, Lies, pár věcí z UYI a uprostřed setu by zahrál Frank něco z ChD a UYI. Tímhle způsobem by mi to vůbec nevadilo. Ale takhle už to hrát nemůžu, dva songy, to je prostě moc těžký. A bez Izzyho... Tu magii vytvořilo nás pět. A i když jsme o pětadvacet let starší, stejně vím, že by to pořád fungovalo. Kdybychom se sešli v jedný místnosti a začali hrát...
- S kapelou jsme před koncerty nezkoušeli, jen tu chvilku ve zkušebně, než jsem si zranil záda. A to tam byli jenom Slash a Duff.
- Tak či onak, věřím tomu, že si s Guns zahraju celej koncert...
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro Hurricane 3/3/2017, 18:25

[You must be registered and logged in to see this link.]

Celý rozhovor se Stevenem......zvláštní to co říká je to trochu důvěryhodné ale.....
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro Ota 4/3/2017, 09:27

Hurricane napsal:[You must be registered and logged in to see this link.]

Celý rozhovor se Stevenem......zvláštní to co říká je to trochu důvěryhodné ale.....

Izzy, Slash a Duff byli vyhozeni, jistě a jiné bláboly...hlavně o Axlovi Very Happy Nejhorší je, že je Steven oblíbený a mnozí mu na to skočí. Celý jeho život je jen o GNR, nikdy se s tím nesmířil, že byl vyhozený. Patřím k těm, co ho zpátky nechtějí.

Ota

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro Hurricane 4/3/2017, 16:45

Ota napsal:
Hurricane napsal:[You must be registered and logged in to see this link.]

Celý rozhovor se Stevenem......zvláštní to co říká je to trochu důvěryhodné ale.....

Izzy, Slash a Duff byli vyhozeni, jistě a jiné bláboly...hlavně o Axlovi Very Happy Nejhorší je, že je Steven oblíbený a mnozí mu na to skočí. Celý jeho život je jen o GNR, nikdy se s tím nesmířil, že byl vyhozený. Patřím k těm, co ho zpátky nechtějí.

Tak Steven je kapitola sama pro sebe.....já chci zpátky Matta Very Happy Izzy se vyhodil sám ale on byl dycky divný a Duffa to táhnout ve 2 resp.3.....asi práce s thedy Finckem a Chrisem Vrennou nebyla to pravé nemluvě o Tobiasovi......A Slash ten se taky kopnul sám,ostatně některá interview ukazují že Axl byl na něm skoro až závislý protože prostě spolu dokázali z ničeho udělat něco a teď najednou nic....
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro jamillos 1/4/2017, 08:09

4tus interview
[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro jamillos 4/4/2017, 20:17

Praha
[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro jamillos 15/6/2017, 19:49

Fanouškovský It's So Easy z NITL

jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro jamillos 21/6/2017, 17:33

Upoutávka z Vevo GNR
[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro Anonymní 2/7/2017, 21:00

Teď jsem četl zase nějaký nový blaf na novinkách, že Slash a Axl spolu mluví jen přes právníky

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro Gnrforever 2/7/2017, 23:26

Luboši klid pouze mediální mrdky,to teprve se těšme na recenzi koncertu možná je už napsaná tedka.

Gnrforever

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 12. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro jamillos 3/7/2017, 09:00

Já zase v rádiu zaslechl obavy jednoho fanouška, že by mohli začít hrát až nějak kolem půlnoci, prej jako v roce 2010 nebo tak něco...
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro jamillos 6/7/2017, 07:33

[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro dredtatum 11/7/2017, 11:36

Koukal jsem na nějké záběry od 2016 až doteď a všimněte si, že na začátku se Slash s Axlem smějí, objímají apod, pak Axl dělá fórky, lechtá Slashe, skáče kolem něj, směje se a Slash nějak moc nereaguje.. A teď jsou jak vyměnění.. Axl bez nálady srandovat, Slash spíše v popředí..

dredtatum

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 09. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro Anonymní 11/7/2017, 16:40

Toho jsem si taky všimnul. Ale podle toho, co jsem viděl na Letný, tak si myslím, že je Axl "jenom" unavenej. Prostě potřebuje tak měsíc voraz. Tahle část evropskýho turné je asi dost náročná. Od května jedou v kuse. Maximálně dva dny volna. Axl je dříč. Viděl jsem to :-) Myslím si, že je to pořád všechny baví. ;-)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro moribundus.dd 12/7/2017, 17:46

No, ale na konci koncertu, jeste pred dekovackou Axl pustil s uklonou z podia jako prvniho. Tezko soudit, jak jim to klape. Na jednom videu z backstage jdou na letnanske podium zase po zajimavych dvojicich - Axl a Fortus, Duff a Slash - new Gn'R x old Gn'R... A dlouho nebyl nikde v mediich nejaky aktualni rozhovor:(

moribundus.dd

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 26. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro dredtatum 12/7/2017, 18:04

Vypada to divne. Jak rikam.. Na zacatku usmevy srandicky, pak Slash zvaznel a moc na Axlovy srandy nereagoval a tedka se kolem sebe mihnou, ani se uz o sebe neoprou.. Buhvi co se tam deje.. Maji hrat az do konce listopadu..

dredtatum

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 09. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro jamillos 12/7/2017, 20:34

Zdá se mi, že trochu splácáváte spekulace z ničeho. Ty lidi se můžou bavit hodiny v zákulisí, ale zase to neznamená, že Axl a Slash musej všude chodit spolu jako dva b... Jsou tam taky jiný lidi. Nic bych v tom nehledal (ale je to čistě můj názor).
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro dredtatum 12/7/2017, 20:44

Možná jsou unavení, že už nedělají blbosti na pódiu, asi mi to tak přijde.

dredtatum

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 09. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro Ota 13/7/2017, 05:53

dredtatum napsal:Vypada to divne. Jak rikam.. Na zacatku usmevy srandicky, pak Slash zvaznel a moc na Axlovy srandy nereagoval a tedka se kolem sebe mihnou, ani se uz o sebe neoprou.. Buhvi co se tam deje.. Maji hrat az do konce listopadu..

Spíš tam lítá nějaký virus. Vím ze zahraničního fóra, že Axl od konce turné bojuje s chřipkou. Podle všeho byl za ním nedávno asi dvakrát doktor. Fanynky o tom mluvili i s Betou. Slash asi nechce od něj tu chřipku chytit Very Happy

Ota

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro Dáda 13/7/2017, 19:16

No nevím, četla jsem, že vztahy mezi Axlem a Slashem jsou údajně zase na bodu mrazu a komunikují spolu přes právníky, co je na tom pravdy těžko říct, ale na každém šprochu je pravdy trochu. Každopádně by to bylo škoda, hlavně pro fanoušky, když s konečně dali dohromady, aby měl následovat další rozchod. Uvidíme, co bude dál, až skončí toto turné. Pokud bude někdo něco byť jen z doslechu vědět, podělte se o novinky, ať už jsou jakékoliv.

Dáda

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 10. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro jamillos 14/7/2017, 06:55

To jsou naprostý bláboly, vědělo by se to na fórech a hlavně se na ty lidi podívejte - na pódiu je to pořád samá sranda, ty vztahy už jsou prostě dneska někde jinde. Nevěřte každý blbosti, co se - zejména na CZ webech - objeví.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1629
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 2 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru