GN'R TOUR 2017

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Re: GN'R TOUR 2017

Příspěvek pro Hurricane za 29/7/2017, 22:50

jamillos napsal:Alternativní setlist. Obsahuje Perfect Crime a You’re Crazy v Appetite verzi...
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ty už ale taky nehráli řadu let? A mimochodem jak to je s tím Slitherem? Richard to jakože měl na tom papírku....
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 58

Zobrazit informace o autorovi http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Luboš za 30/7/2017, 13:47

A co streets of dreams a madagascar ?

Luboš

Poèet pøíspìvkù : 50

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro jamillos za 31/7/2017, 15:15

Ty koncerty nemůžou trvat čtyři hodiny... Very Happy
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 580

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hurricane za 4/8/2017, 12:23

jamillos napsal:Ty koncerty nemůžou trvat čtyři hodiny... Very Happy

No aby ses nedivil.....ono kluci nuž teď hrajou bez přestávek, což je k neuvěření takže.... Very Happy Very Happy
Hurricane

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Luboš za 4/8/2017, 19:38

Taky si říkám. Až do listopadu tam snad nemaj vůbec volno. To je drsný. Když bylo turné chd, tak bylo několik přestávek v rozmezí měsíců. Chlapci asi zrajou jak víno.
Btw: jak jsem říkal že to výročí 30 let appetite v Apollu bylo divný, protože byl klasickej playlist, tak jsem si pak uvědomil, že bez Adlera a Izzyho byto stejně bylo oničem a Adler by se ještě třeba rozbrečel.. :-D

Luboš

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hurricane za 5/8/2017, 09:41

Luboš napsal:Taky si říkám. Až do listopadu tam snad nemaj vůbec volno. To je drsný. Když bylo turné chd, tak bylo několik přestávek v rozmezí měsíců. Chlapci asi zrajou jak víno.
Btw: jak jsem říkal že to výročí 30 let appetite v Apollu bylo divný, protože byl klasickej playlist, tak jsem si pak uvědomil, že bez Adlera a Izzyho byto stejně bylo oničem a Adler by se ještě třeba rozbrečel.. :-D
ChD tour bylo takový divný....tam nebyly jen měsíce....tour začalo někde 2001 X toho se zrušilo, pak 2 koncerty 2002 a pak až 2006. Ale co si budeme povídat, kapela byla v tý době dost KO-odešel Tobias, Bucket, Finck taky nevěděl čí je,Freese a až kolem Brainova odchodu to šlo do OK.

Hurricane

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Luboš za 6/8/2017, 17:16

Hele tady jsou nějaký videa Axla ještě před gnr. To jsem nikdy neviděl ale hlavně neslyšel! Axl asi zpívá baretonem? Je to vůbec Axl? Jako jestli jo, tak fakt masakr!! [You must be registered and logged in to see this link.]

Luboš

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Gnrforever za 6/8/2017, 23:09

[You must be registered and logged in to see this link.] Kamarádi z Bratislavy.

Gnrforever

Poèet pøíspìvkù : 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro jamillos za 7/8/2017, 16:23

Luboš napsal:Hele tady jsou nějaký videa Axla ještě před gnr. To jsem nikdy neviděl ale hlavně neslyšel! Axl asi zpívá baretonem? Je to vůbec Axl? Jako jestli jo, tak fakt masakr!! [You must be registered and logged in to see this link.]

No jasně, pod tím v komentářích jsou linky na další. Rapidfire, Hollywood Rose... v tý době vznikla Anything Goes.
jamillos

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Hurricane za 7/8/2017, 18:25

jamillos napsal:
Luboš napsal:Hele tady jsou nějaký videa Axla ještě před gnr. To jsem nikdy neviděl ale hlavně neslyšel! Axl asi zpívá baretonem? Je to vůbec Axl? Jako jestli jo, tak fakt masakr!! [You must be registered and logged in to see this link.]

No jasně, pod tím v komentářích jsou linky na další. Rapidfire, Hollywood Rose... v tý době vznikla Anything Goes.

Taktak, ale to hodně hitů.....vlastně ono se liší info....Axl je psanej že hraje od 1983, no víme že zpíval v kostele a že Back off Bitch je z 1981. Teď tu bylo že November Rain je z 1983, nahráván prvotně ještě s Traciim, no jo ale s ním Axl dle úvaděných informací hrál až 1983-1985 (Hollywood Rose, GnR, L.A.Guns) a pak jednorázový koncert v 1986 s kapelou Shark Island, kde s nimi hrál také jako zpěvák (SI) jistý Richard Black, pozdější zpěvák superkapely Contraband kde byli Tracii, Richard, Michael Schenker a ještě někdo teď nevím z hlavy....A prej hodně Axlovo materiálu není na YouTube, ale dostupný je ale po tom jsem nepátral, rozhodně toho bude víc než jen Rapidfire a Hollywood Rose.

Co z HR a Rapidfire lze doporučit za songy tak pak

Rapidfire
-Ready To Rumble
-Closure

Hollywood Rose
-Anything Goes (mnohem lepší než je na Appetite)
-Reckless Life
-Shadow Of Your Love (i když verze od GnR je lepší)

Pak označováno MILNĚ jako GnR
-Crash Diet

Slashe se na to ptali co o tom ví (interview kolem r.2000), ten přiznal že to nehrál on ale Tracii a hrál to s nimi prý při blbnutí s kytarou ještě již zesnulý West Arkeen. Takže jak jsem původně psal že by to mohli vzkřísit, no moc tomu nevěřím to už spíš Cornshucker (ten je povedenej) nebo Sentimental Movie, to je svatého tria....
Hurricane

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro dredtatum za 17/8/2017, 06:05

Tour stále jede, setlist je pořád stejný - čekám, kdy přidají Street Of Dreams. Chtěl jsem slyšet, jak to Axl zvládne - sice teď to zazpívá asi stejně, jako naposled, lepší by to bylo, kdyby to měli hned zpočátku reunionu. Nějaké novinky ohledně GNR?

dredtatum

Poèet pøíspìvkù : 8

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro jamillos za 17/8/2017, 07:37

Nic, jinak už bych psal. Akorát včera v Buffalu (Orchard Park) Axl opět zazpíval začátek Only Women Bleed jako v Praze. Jinak stabilní super koncerty, lidi reagujou pozitivně atd.
jamillos

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Luboš za 17/8/2017, 16:53

A taky mi připadá, že Axl zní zase líp a líp. Třeba se mi to jen zdá, ale ta jeho "pila" tam zase tak nějak je. Na ten záhul, co teď maj... klobouk dolů

Luboš

Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: