Gilby Clarke: nevím, jestli tomu opravdu můžeme říkat reunion

Goto down

Gilby Clarke: nevím, jestli tomu opravdu můžeme říkat reunion

Příspěvek pro jamillos za 23/8/2016, 18:02

Gilby Clarke ve svým novým interview – kde mluví o tom, že by tohle asi nenazýval skutečným reunionem a že kdyby tam byl on, Izzy a Matt, pak teda jo, a že když nastane správná doba, tak ONI (včetně jeho) to udělaj, a že se jenom Slash s Duffem připojili k Axlově kapele – zapomíná na pár věcí.

1) Gilby ani Matt nikdy nebyli právoplatnýma členama Guns, Axl je bral jako koncertní ansámbl, i když Matt byl i na UYI a TSI. Gilby byl ovšem opravdu jenom náhrada – zažil dva koncertní roky kapely a jednu desku předělávek.

2) Izzy tam sice chybí, ale jinak svatá trojka byli vždycky Axl – Slash – Duff. Dále je tam i Dizzy (sličnou novicku teď nepočítám) a to, že je tam místo Izzyho/Gilbyho Fortus a na bubny Ferrer, neznamená, že to je jenom Axlův band. Takhle je to minimálně pro teď ideální.

3) Gilby zapomíná, že pokud by měl bejt "skutečnej reunion", musela by to bejt ta pětka z Appetite. Jinak nevím, jak by si teda ten band představoval. Že by tam byl Matt na střídačku se Stevenem? Nebo oba najednou? A že by tam byli zase tři kytaristi? To se hodilo v éře ChinDem, ale tady – v tomhle složení – by to dlouhodobě samozřejmě byla blbost.

Gilbymu by podle mě slušela trocha pokory. Na to, jakou ze sebe očividně dělá hvězdu (ale můžu se plést, všechno je to víceméně bulvár a mohli to nějak vytrhnout z kontextu atd.), toho v tý kapele zase tolik neznamenal... Jinak proti němu nic nemám.

Tolik můj názor.

[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 864
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Gilby Clarke: nevím, jestli tomu opravdu můžeme říkat reunion

Příspěvek pro Ota za 25/8/2016, 19:04

Gilby dodnes žije z toho, že byl krátce v GNR, neustále používá nálepku ex-kytarista Guns n´Roses. Vždy mi připadal jako patolízal. Je to reunion Axla, Slashe a Duffa, kdyby se připojil Izzy a Steven, jednalo by se o original reunion Wink

Ota

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 14. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Gilby Clarke: nevím, jestli tomu opravdu můžeme říkat reunion

Příspěvek pro Hurricane za 2/10/2016, 08:46

Gilby není špatnej, ale žije stále z toho, že byl krátce v GN´R. Na druhou stranu, já jej mám raději než Izzyho, Izzy je prostě podivín (nic proti němu ale tak nějak se k stylu Guns úplně nehodí,vydal se jiným směrem).Steven?Bohužel neustálé drogové problémy z něj dělají takovou no.....smažku,štve mě to.Matt?Kdyby byl zpět bylo by to super, jenže to by musel chtít i Axl, myslím že Matt zájem má.

Za mě ideál v GN´R Axl-Slash-Duff-Gilby-Fortus-Dizzy-Matt a mohl by se vrátit koncertní člen Teddy Big Bag Zig Zag Andreadis.

Ale zpět k Gilbymu-Kdyby byl co k čemu vezme k sobě třeba Stevena,Vince z Mötley,Stinsona a třeba Ryana Roxieho a Pitmana a založí vlastní kapelu.Ale Gilby by měl mlčet, nebo spíš říct že by se rád připojil ale říkat tohle se nehodí.
avatar
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 149
Join date : 02. 10. 16
Age : 21
Location : Klecany/Vysočany

Zobrazit informace o autorovi http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Re: Gilby Clarke: nevím, jestli tomu opravdu můžeme říkat reunion

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru