FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nové album GN´R

+5
Hurricane
dredtatum
Dáda
MartyRain
jamillos
9 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 17/8/2017, 17:39

Tak mě dneska napadlo.....bude nová deska o rozpad old Guns a o tom co se stalo? Myslím že společně by to mohli už konečně dát na světlo světa Wink Jako nadávky mezi Axlem a Slashem nám řeknou.... vlastně neřeknou nic, snad jen že jeden bez druhýho jsou v prd*li ať chtějí nebo ne.

Nová deska by se tématicky mohla dotknout tohodle a třeba se klidně jmenovat jako aktuální turné (Not In This Lifetime) . Názor?
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro jamillos 17/8/2017, 20:16

Něco by tam o tom bejt mohlo, ale nečekej nic výrazně otevřenýho nebo negativního. Koneckonců je to taky důvod, proč se Axlovi asi moc nechce do vydávání biografie. Jak říkal v China interview, musel by to udělat tak, aby tam každýho neosočoval ze lhaní. A je teď jedno, jak ty události tenkrát probíhaly a kdo měl víc pravdu – jde o to, že když teď nabyli po dlouhý době míru, nezačnou na sebe zase veřejně kydat špínu, že jo, byť by to bylo podle pravdy.
Nicméně rozhodně bych do toho chtěl víc vidět a doufám, že to v budoucnu nějak udělaj. Vzato kolem a kolem, zatím stejně víme skoro prd.

Nemyslím ale, že NITL by měl bejt i název desky. Pro to turné je to výstižný a ideální, ovšem nazvat tak novou desku by znamenalo házet ji do jistýho světla a vlastně tu minulost stěžejním způsobem zatahovat i do nový éry. Jasně že z tý doby čerpaj atd., ale pokud bude nová deska, bude to prostě zbrusu nová kapitola, i kdyby zčásti použili nějakej starší materiál, ať už od old Guns nebo z éry ChinDem (hlavně ať jsou tam i nový věci).
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 18/8/2017, 18:15

jamillos napsal:Něco by tam o tom bejt mohlo, ale nečekej nic výrazně otevřenýho nebo negativního. Koneckonců je to taky důvod, proč se Axlovi asi moc nechce do vydávání biografie. Jak říkal v China interview, musel by to udělat tak, aby tam každýho neosočoval ze lhaní. A je teď jedno, jak ty události tenkrát probíhaly a kdo měl víc pravdu – jde o to, že když teď nabyli po dlouhý době míru, nezačnou na sebe zase veřejně kydat špínu, že jo, byť by to bylo podle pravdy.
Nicméně rozhodně bych do toho chtěl víc vidět a doufám, že to v budoucnu nějak udělaj. Vzato kolem a kolem, zatím stejně víme skoro prd.

Nemyslím ale, že NITL by měl bejt i název desky. Pro to turné je to výstižný a ideální, ovšem nazvat tak novou desku by znamenalo házet ji do jistýho světla a vlastně tu minulost stěžejním způsobem zatahovat i do nový éry. Jasně že z tý doby čerpaj atd., ale pokud bude nová deska, bude to prostě zbrusu nová kapitola, i kdyby zčásti použili nějakej starší materiál, ať už od old Guns nebo z éry ChinDem (hlavně ať jsou tam i nový věci).

Tak jasně, otevřeně ne ale tak Sorry je taková.....náznakovka. Každopádně nenávisti v GnR resp.kolem nich je dost - Izzy, usmířil se s Axlem, Slashem a teď? Zase ostrej.

Autobiografie? všichni společně jednu, ta Slashova víme..... Duffova by byla fajn asi, ten je neutrální, resp. nebude nijak kydat na Slashe ani Axla.
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 18/8/2017, 23:49

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tohle je z FB stránky GnR Cz/Sk, sdíleli to jejich komentář mne zaujal a myslím že to sem rozhodně patří Wink

Slash, Duff a Slashov syn London za bicími, počas skúšky pred koncertom v Hershey. Video bolo nahrané Slashovou priateľkou Meegan, bez zvuku na Instagram, čo odôvodnila tým že je to nová hudba na ktorú si budeme musieť počkať!

Takže nakonec to album přeci jen nemusí být tak daleko a nedosažitelné! Wink
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro MartyRain 21/1/2018, 10:28

Vím, že podobných zvěstí apod. vidíme pořád spousty, ale vždyť nás to přece baví Wink

[You must be registered and logged in to see this link.]

MartyRain

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 10. 04. 16
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro jamillos 21/1/2018, 10:48

To jsem četl a trochu by to na ně sedělo, ale jedna věc je tam hodně pochybná – Guns a Axl obzvlášť by nesvěřil celý řízení všeho nějakýmu producentovi, aby nad tím měl kompletní kontrolu. Po tom všem ani náhodou.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 30/1/2018, 22:54

jamillos napsal:To jsem četl a trochu by to na ně sedělo, ale jedna věc je tam hodně pochybná – Guns a Axl obzvlášť by nesvěřil celý řízení všeho nějakýmu producentovi, aby nad tím měl kompletní kontrolu. Po tom všem ani náhodou.

Těžko říct. Pokud je ten producent dobrej není to Axlův nebo Slashův člověk, možná to opravdu tak bude. Bude na to dohlížet a všichni budou spokojeni, i když kapela samozřejmě bude mít právo veta.
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 11/2/2018, 00:14

Na cestě za albem....

Bring It Back Home- k tomuhle ale lidi píšeí že je to je Axl ft. West Arkeen (což ale ničemu nevadí, může to být stejné jako u Dont Cry se zesnulým Shannonem Hoonem) a nebo že to jsou Pearl Jam. Jenže ono to zní jako Axl, o písni se tak nějak ví že existuje a prý je z nevydaného alba pro rok 1996.
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro jamillos 11/2/2018, 08:26

Oni fanoušci si rádi přibarvujou. Samozřejmě to je Axl a je to jeden z "nevydanejch" songů pro UYI (i když nevíme, co vydat chtěli a co ne). Tím ale fakta končej.
Ono se fakticky nedá říct, že existuje nějaký nevydaný album pro rok 1996. Tohle jsou v podstatě konjektury vzniklý na základě kusých informací z rozhovorů Axla a Slashe v době po Spaghettách. Mluvilo se o písních a o turné, ale nebylo to vyjasněný a víme, že nakonec se tak daleko ani nedostali.
Jinak pro další songy doporučuju mj. Rumbo Tapes a několikadílný Ultra Rare Tracks.

jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 12/2/2018, 14:49

jamillos napsal:Oni fanoušci si rádi přibarvujou. Samozřejmě to je Axl a je to jeden z "nevydanejch" songů pro UYI (i když nevíme, co vydat chtěli a co ne). Tím ale fakta končej.
Ono se fakticky nedá říct, že existuje nějaký nevydaný album pro rok 1996. Tohle jsou v podstatě konjektury vzniklý na základě kusých informací z rozhovorů Axla a Slashe v době po Spaghettách. Mluvilo se o písních a o turné, ale nebylo to vyjasněný a víme, že nakonec se tak daleko ani nedostali.
Jinak pro další songy doporučuju mj. Rumbo Tapes a několikadílný Ultra Rare Tracks.


Určitě to projedu. Ty Rare asi i znám ale to bejvá většinou roky 1986-1990, prostě Crash Diet atd. Jinak se tu objevilo tohle což by stálo za překlad opět to ukazuje zase něco ze zákulisí kapely. Album 1996 resp. 5 být opravdu asi mělo, logicky to na tý timeline tak nějak je vidět. Moje domněnka je že první New Material pro 96 mohl vzniknout (sepsání) kolem roku 1991, první zahrání pak v 1993 a 1994. Chyba pak byl Paul Tobias díky nemuž (a samozřejmě Axlovi se Slashem, víme že byli oba jak pitomci) ze skoro hotového alba sešlo. Album mohlo vyjít v 1996/1997 ale jak píšu navalovaly se další problémy, počínaje Gilbyho vyhazovem, přes nespolupráci Tobias-Slash-Axl konče Duffovým zdravím. Každopádně dnes by album vyjít už mohlo. Jakýmsi náznakem onoho alba je první deska Snakepitu, kde se říká že X songů měli mít Guns a pod pár z nich (mimo jiné i Beggars & Hangers On) je podepsán poněkud překvapivě Izzy, a krásně tam lze porovnat Izzy vs. Gilby Gilby má totiž zase song Monkey Chow tuším. No nic jdu zase pátrat a něco pošlu Wink
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro jamillos 12/2/2018, 17:22

Logický jo, ale tam je to podaný málem jako definitivum. Na matroši spíš začali pracovat až po Spaghettách, ale v roce 94, kdy vyšla Sympathy, byli už na nože, Slash se nasral kvůli Tobiasovi a Axlově controllingu (nevím, jestli v tu dobu vyloženě měli téměř hotový album), v 95. zkoušeli i Zakka, ale to už bylo v podstatě v prdeli a v 96. byl Slash pryč a myšlenka vydání alba byla v trapu. Je fakt, že se pak debatovalo kvůli Falling to Pieces nebo čemu, ale pochybuju, že songy z týhle doby uslyšíme. I když já bych byl pro, protože by to mohlo bejt fakt unikum. Slash mohl některý ty věci použít ve SS nebo VR, proč taky ne, ačkoli Axl o tom něco psal, že si je snad schválně nechal pro sebe, ale kdo ví.
Problém je v tom, že oni o těchhle věcech asi nechtěj moc mluvit, protože už se jednou usmířili a určitě vzájemně uznali svoje chyby, a nikdo to tudíž nebude chtít znova rozrýpávat, že jo.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 12/2/2018, 19:23

jamillos napsal:Logický jo, ale tam je to podaný málem jako definitivum. Na matroši spíš začali pracovat až po Spaghettách, ale v roce 94, kdy vyšla Sympathy, byli už na nože, Slash se nasral kvůli Tobiasovi a Axlově controllingu (nevím, jestli v tu dobu vyloženě měli téměř hotový album), v 95. zkoušeli i Zakka, ale to už bylo v podstatě v prdeli a v 96. byl Slash pryč a myšlenka vydání alba byla v trapu. Je fakt, že se pak debatovalo kvůli Falling to Pieces nebo čemu, ale pochybuju, že songy z týhle doby uslyšíme. I když já bych byl pro, protože by to mohlo bejt fakt unikum. Slash mohl některý ty věci použít ve SS nebo VR, proč taky ne, ačkoli Axl o tom něco psal, že si je snad schválně nechal pro sebe, ale kdo ví.
Problém je v tom, že oni o těchhle věcech asi nechtěj moc mluvit, protože už se jednou usmířili a určitě vzájemně uznali svoje chyby, a nikdo to tudíž nebude chtít znova rozrýpávat, že jo.

No proto jsem tu vždy zmiňoval VR Very Happy A u VR Fall To Pieces, Slither, Dirty Little Thing, Illegal I Song? od VR by mohli být po GnR ale to se najde i na albu Libertad. Snakepit pak-

Soma City Ward, Monkey Chow, Beggars & Hangers On,
Duff Solo-Put You Back, Just No There, Believe In Me, Could It Be U

Ale to jsou dohady. Reálně nevíme nic je otázka zda třeba něco z ChD zase taky nemá u sebe napsáno Slash, Duff, Matt, Izzy....Better, This I Love, Street of Dreams by v něčem mohly....
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro jamillos 12/2/2018, 21:37

Chinese ne, akorát TIL Axl napsal kolem 93. roku. Ale v období ChD by určitě nechtěl další tahanice s právama, aby používal nějaký jejich starý songy. Naopak, po tom, co tenkrát napsal na webu, by si v tý době od nich určitě nic do života netahal. Koneckonců to ani není rukopis nikoho z nich.
Já bych teď hlavně chtěl novou muziku. Ať tam jsou věci, co spolu stvořili v devadesátkách, a ať tam je i něco novýho, ale hlavně ať je to jejich – těch lidí, co jsou teď v kapele. Plus samozřejmě kdokoli z old Guns jako host, že jo, ale hlavní je svatá trojice (když už tam teda není Izzy).
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 19/2/2018, 22:38



A jedeme dál. Zase něco k desce (budu rád když to někdo přepíše ať to máme v ČJ, anglčtina není moje top stránka, něco jsem spáchal ale.. Very Happy ) Takže se na to podívejme.

----------
Začátkem roku 94 se Slash setkal s Axlem na demo skladbách, které nakonec vypadaly(později skončily) jako skladby Snakepit

´´Začal jsem s Mattem Sorumem viset a nahrával jsem ukázky těch věcí jen pro zábavu a Mike Inez z Alice In Chains a Gilby Clarke začali chodit a hrát si s námi. Tři z nás se dostali do držky rušení a nahrávání každé noci. Nevěděli jsme, co to bude. V určitém okamžiku jsem to zahrál za Axla, který se o ně výrazně nezajímal.´´-Slash, autobiography

´´Album Snakepit mohlo být novým albem GNR, ale Axl si nemyslel, že je to dost dobré´´- Matt Sorum, 1996

´´No, je to věc Axla. On prostě nebyl v tom, co jsme dělali, a tak se trochu otravuje tím, co chce dělat. Prostě jen hodil klíč do všeho, co jsme já, Slash a Matt vypracovali. A pak přišel Duff. Duff a Axl mají představu o tom, jaké album by mělo být, a my ostatní máme jinou představu.´´ ´ Gilby Clarke, Kerrang, 05/24/94

´´Jedním z bodů sporu mezi Slashem a Axlem byla dávka písní, které Slash přinesl na stůl. Axl si myslel, že to byl Southern Rock - ne Guns N Roses. Podporoval jsem Axla.´´Duff McKagan, autobiography

´´Jizz da Pit byl riff, který jsem měl, Axl nenáviděl. Říkal mu red neck. Nenáviděl to, takže jsem s ním nikdy neudělal.´´
-Slash, Metal edge magazine, 04/95

´´Co lidé nevědí, je že album Snakepitu, je albem Guns N Roses. Jen bych to nedělal.´´
-Axl Rose,MTV,11/08/99

´´Odpověděl jsem: Ale to by mohla být vynikající nahrávka Guns, sto procent ve stylu Guns N Roses.´´
-Slash, Rock Hard Magazine 03/00

´´A já tomu nevěřil. Myslel jsem, že existují riffy a části a některé myšlenky, které jsem potřeboval rozvíjet. Neměl jsem žádný problém pracovat na tom, nebo s tím, ale víš, jak to je, myslím, že jsem s tou veřejností na tom stejně.´´
-Axl Rose,MTV,11/08/99

´´Axl se dostal do nejméně tří demo nahrávek Snakepitu, možná do čtyř.´´
-Marc Canter, Legendary Rock Inteviews, 04/22/12

´´Duff odešel, a já jsem šel také, protože jsem neměl dovoleno být jeho součástí. ´´
-Axl Rose,MTV,11/08/99

´´Axl se opravdu nezajímal (o Snakepit album), protože chtěl jen hrát průmyslovou (hudbu) a Pearl Jam - znějící kecy.´´-Slash, Rock Hard Magazine 03/00

´´Nepřestával jsem se snažit ani po několika měsících poté, co jsem s Slashem uskutečňoval 3-4 hodinové telefonní hovory téměř každý den a snažil se dosáhnout kompromisu. Bylo mi ale výslovně řečeno žádné texty, žádné melodie, žádné změny v ničem a zpívat to, co mi bylo řečeno, nebo prostě vypadnout.´´
-Axl Rose, MyGNR, 12/14/08

´´Pak Slash dostal velkou hlavu (namyšlenost) a prostě je vzal zpět ... Po vyjížďce na turné a hraní v první lajně stovek tisíc lidí mu to začalo jít do hlavy ... Jen proto, že Axl nechtěl všechno z nich (z písní Snakepitu) to neznamenalo, že nechce pracovat s některými z nich.´´
-Marc Canter, Legendary Rock Inteviews, 04/22/12

V pozdním září 94 se Slash vrátil do studia, aby odhalil demo, které Axl odmítl, do alba, které se stalo It´s Five O´Clock Somewhere. Album bylo připraveno příští měsíc.

´´Celé album trvalo 26 dní nahrávání Během této doby jsme měli také čas na mixování alba. A napsání všech textů.´´
-Slash, Aftonbladet, 02/04/95

´´Mike Clink produkoval a Matt Sorum a Mike Inez hráli, správně jsem zaznamenal dema, které jsme udělali. Zjistili jsme, že zpěvák - Eric Dover z Jellyfish -, nám (v té době) sedí dobře. On a já jsme napsali texty na všech dvanáct písní.´´
-Slash,autobiography

S vnitřním dramatem v Guns, který se nyní vařil, Slash rychle připravil album Snakepit, aby se vydal ironicky na Valentýna 95. Zutaut musel znát možná rizika: Axl se na chvíli vyhrožoval, že bude žalovat Slash, 4 demo budou uvolněny. Pořadí přerušení a přestání bylo odtáhnuto, ale Axl již poskytl svou stranu dramatu tím, že pověřil třetím stranám přehřátí ... Devil nahrávky.

´´Hrál jsem Snakepit Zutautovi, Geffen Records souhlasil s tím, že to vysvětlil, a to bylo všechno, co mi stačilo slyšet ... Když se podívám zpátky, uvědomuji si, že zatímco oni si mysleli, že budeme ohrožovat budoucnost GnR tím, že se věnuji Snakepitu, rozhodli se že je důležitjší aby mě to bavilo. Takže Geffen vydal a podporoval album.´´ ´
-Slash, Canadian Radio, 04/20/95

´´Byli jsme uprostřed rezervování další části (turné), když mi Geffen sdělil, že prodali milion kopií alba a vydělali zisk, takže neviděli žádný důvod, proč bychom měl pokračovat v turné ... Měl jsem se vrátit do L.A., protože Axl byl připraven začít pracovat na dalším nahrávce Guns N Roses ... Mám za to, že jsem namítal, Geffen jasně uvedl, že finanční podpora pro Snakepit skončila.´´
-Slash,autobiography

Na 26.7.95 hraje Snakepit poslední přehlídku kontinuálního světového turné v Rio de Janeiro v Brazílii. O dva dny později, dne 27.8., Duff Mckagan a Matt Sorum hrají show v L.A. klubu Viper Room s Stevem Jonesem z Sex Pistols a Johnem Taylorem z Duran Duran. Skupina je nazývána Neurotic Outsiders a obuškem prchavého člena (GnR) bude brzy od Slasha po Duffa.

---
Tak něco málo z mé mizerné AJ ale dá se +- pochytit snad Very Happy Přidám pak další.
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro jamillos 21/2/2018, 15:31

No jo no, google translator. Jsou to zase nějaký informace, ale ten překlad to zabíjí.
Mimochodem, teď byl někde bejvalej producent GNR Sean Beavan a říkal, že všechny songy ChD krom jednoho Axl nazpíval v roce 1999. Ale kdo ví.
Jo a příští rok bude vydávat knihu Matt Sorum.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 22/2/2018, 01:42

jamillos napsal:No jo no, google translator. Jsou to zase nějaký informace, ale ten překlad to zabíjí.
Mimochodem, teď byl někde bejvalej producent GNR Sean Beavan a říkal, že všechny songy ChD krom jednoho Axl nazpíval v roce 1999. Ale kdo ví.
Jo a příští rok bude vydávat knihu Matt Sorum.

Bohužel je to googlem, ale snažil jsem se to dát do chápatelné podoby co šlo. Každopádně pro album ´´´1996´´By se dal dát de facto dokupy už i track list. Tedy z toho co víme a známe. Jenže-je tu sada toho co nevíme, a neznáme. Nikde totiž není psané že vše bskončilo ve Snakepitu, že Axl se zbytkem neměli zásoby (kor když se mluví o různém pohledu na věc, u Axla a Duffa to zavání Grungem míchaným s November Rainem) a Slash, Gilby/Izzy, Matt jsou zas Rock N´Roll. Izzy se prý měl (a bylo to blízko) v 95 snad i vrátit ale nevím teď odkud to mám Very Happy ale Tobias byl velký problém pro všechny. Víme že Jizz da Pit jakožto song by pod značkou Guns N´Roses světlio světa nespatřil, Axl jej nesnášel pdobně, vlastně více než Slash SCOM.

Ale chce to ještě hledat a doufat že najdeme co hledáme. Toho materiálu je hromada a pokud Slashova přítelkyně Megan točila Slashova syna a zbytek kapely hrát/pracovat na novém songu, myslím že tohle mohli dělat i během UYI Tour, výhodou bylo že to šlo dělat v utajení protože nebyly sociální sítě a media raději řešila autonehody než to že GnR právě zkouší song pro nové album. Ale informace ke kterým jsem se dostal teď jsou rozhodně zajímavé a je otázkou zda-li je to pravda. Každopádně songy jsou a jak píšu k tomuhle pod tím, možná půjde vyhrabat alespoň názvy písní. Co ale víme jsitojistě je že píseň od Snakepitu Beggars and Hangers On je......zhruba z roku 1990-91 možná by mohla 193 ale tomu nevěřím. Autorsky na ní pracoval totiž také Izzy.....A nebo ta píseň může být 94 ale to by měla zřejmě souvislost se zmíněným případným návratem.....

Pro připomenutí unreleasedky z 80.let, jen některé

-Shadow Of Your Love (nikdy vlastně nějak ofiko)
-Sentimental Movie
-Move To The City (dle mě existuje studio verze)
-Crash Diet
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 3/5/2018, 09:01

Zkusím dohledat link nicméně jsem našel rozhovor se Slashem z r. 2004:

-Izzy s nimi (Velvet Revolver) zkoušel
-Nahráli několik písní
-Písně jsou nevydány, Slash by ji vydal rád a říká že je možná vydá Izzy na solovce.
-Písně nebyl na Contrabandu také proto že zněly moc jako GnR.
-Izzy nahrával s kapelou v r.2002 ale v 2003 natočil album které nechtěl vydat. V 2005 jej vydal jako Like a Dog. Je to právě tohle to album o kterém Slash mluví? A nebo je to stejně tajné jako ChD II. a album 1996? Wink
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 12/6/2018, 12:51

Jak jsem psal vedle je možné že OMG se líbí Slashovi a bude znovu nahrána na novou desku, ostatně Slashovou OMG je Nothing to say. No a našel jsem další nevydané písně

Toto jsou písně z doby pre- GN'R (a je otázkou zda nejde o alternativní jména pro písně z Appetite)
Hollywood Girls
international
That Something
Cold Hard Cash
Rock 'N Rose
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 18/9/2018, 12:10

Že by? Wink Nejsem si jistý

Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro jamillos 18/9/2018, 14:21

To je doufám vtip. Very Happy Ta nápodoba ani není povedená.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro dredtatum 18/9/2018, 20:13

Nějaké staré demo ne?

dredtatum

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 09. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro jamillos 19/9/2018, 08:01

dredtatum napsal:Nějaké staré demo ne?

Tohle nemá s GN'R nic společnýho...
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro jamillos 15/12/2018, 11:35

4tus nově říká, že se kapela pokusí vydat co nejdříve nové album. Prý možná rychleji, než bychom čekali...
No, Richard už toho v minulosti z hlediska "nových alb" řekl hodně (je ale fakt, že novináři se ho často ptají, ovšem tyhle věci nezáleží na něm, že ano), nicméně nechme se překvapit, třeba to opravdu tak dlouho trvat nebude.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Milan79 16/12/2018, 18:43

na netu jsem zrovna četl že se dokonce mluví o konci roku 2019. Těžko tomu věřit, ale uvidíme. Ten tlak na kapelu je obrovský.

Milan79

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 25. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 28/12/2018, 15:30

jamillos napsal:4tus nově říká, že se kapela pokusí vydat co nejdříve nové album. Prý možná rychleji, než bychom čekali...
No, Richard už toho v minulosti z hlediska "nových alb" řekl hodně (je ale fakt, že novináři se ho často ptají, ovšem tyhle věci nezáleží na něm, že ano), nicméně nechme se překvapit, třeba to opravdu tak dlouho trvat nebude.

Pravda je že 4tus řekl dost. Nicméně o desce mluví i Slash tak snad....
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R - Stránka 2 Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru