Členové GnR

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Členové GnR

Příspěvek pro Hurricane za 15/7/2017, 22:26

Tak vám nevím kam tohle hodit ale vlastně se nabízí řada otázek ke členům kapely

-Ole Beich
Původné basák. Všichni víme že Axlovi Rob a Tracii zdrhli. Ale co Ole? Víme že se utopil v roce 1991 ale nic víc.

-Steven Adler
Víme vyhazov kvůli drogám. Víme že až na pošedesátý nahrál song Civil War, což je jeho poslední s GnR.
Od roku 1991 až do roku 1997 nebo 1998 se o něm ví kulový, pak 2 roky hraje v BulletBoys pak zas zmizí a zase se objeví se Suki Jones, později Adler´s Appetite, mimo jiné s Keri Kellim, který hrál i ve Snakepitu či Jizzym Pearlem (ten zpíval snad ve všech Glam/Hard Rock kapelách z L.A.). V roce 2007 společný koncert s Izzym a Duffem, Slash v publiku Axl nepřišel.....proč nezaložil nějáký projekt s někým? Třeba Gilby Clarkem se kterým si po Rock N´Roll Hall of Fame rozumí dobře?

-Gilby Clarke
Podobný jako Steven, krom drog. Ptám se: Proč nehrál ve Velvet Revolver místo Izzyho/Kushnera? Proč pořád říká něco o GnR ale nespustil vlastní projekt právě s ex-members? A co si udělali s Axlem? V 1994 ho za kapely vyhodí, v 2000 mu Axl hostuje a Gilby je zadobře i se zbytkem když se podíváme pak na Snakepit či pozděj na RNR Hall of Fame. Kde je problém?

-Izzy Stradlin
Kolem Izzyho je nejasná snad jen jedna věc, resp. 2 věci

a) rozuměl si s novými GnR?
b) pokud ano proč se nestal stálým členem od 2006?

Tasit tu ty kecy kolem reunionu loni nemá smysl, tam si myslím že Izzy měl problém s každým.

-Paul Tobias
Na mě působí jako jeden velkej hudební zm*d. Ok. Ale i tak proč odešel z GnR bylo to jen kvůli délce nahrávání alba? A co vše si udělali se Slashem že ve finále dokázal kapelu rozesr*t úplně? Kde je mu konec dnes (fotky nejsou)?

-Robin Finck
Nahrál Oh My God nebo ne? On že ne Axl že ano a do toho tam bral kytaru Dave Navarro z Jane´s Addiction a motal se tam v 1999 všemožně i Brian May z Queen. A vlastně mě napadá.....Proč Oh My God a Silkworms nejsou na ChD?

-Buckethead
Může jen díky nemoci mít vliv na zrušení turné ? a odešel jen kvůli solo kariéře? Axl o něm mluví sice hezky ale i tak - X lidí hraje nemocných dokonce i Axl párkrát, něco mi tam smrdí.

-Brain
Proč se už nikdy nevrátil zpět do sestavy? Dítě je dar, to víme všichni, z GnR hlavně Axl , pro něj by to byl splněný sen. Ale X muzikantů má rodiny, takže proč se Brain nevrátil? Bylo to blbý vůči Frankovi?

-Matt Sorum
Matt je téma. Že by se zastával Slashe a proto byl vyhozenej je blbost, to by musel bejt Axl úplnej blb, sám moc dobře ví že lidi jsou osobnosti a každý to cítí jinak - Use Your Illusion coby album to vystihuje. Tam bude něco víc, Axl s Mattem nemluví a vypadá to že ho dál nemusí, ačkoliv Slash a Duff prý pracovali a možná i pracují na tom aby byl zpět. Matt se hodně snažil a snaží, teď pracuje s Izzym (proboha proč nemají spolu kapelu?!, oživit VR, přidat k sobě Sebastiana Bacha, a na basu třeba DeLea z STP solo kytaru hodit právě Izzymu, prej na to umí, resp má zkušenosti ať jsem přesný)a jde to dobře.

Vlastně tyhle otázky jsou sice pro kažého ale asi nejvíc z nás všech budou vědět J.Kadeřábek a jamillos, i když myslím že ani oni asi nebudou vědět, zejména kolem toho Matta, tam je to hardcore těžký.

P.S.Nevím kam jinam to vložit
avatar
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 02. 10. 16
Age : 20
Location : Klecany/Vysočany

Zobrazit informace o autorovi http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Re: Členové GnR

Příspěvek pro jamillos za 17/7/2017, 14:05

Dobrý téma. K některejm věcem toho zase tolik nevím, protože to vlastně nesleduju, a u jinejch věcí spíš jenom vyjádřím svůj názor – ono se vlastně skoro vždycky jedná víceméně o naše názory, člověk do toho ve skutečnosti moc nevidí, že jo.
Napíšu, hned jak bude čas.
avatar
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Členové GnR

Příspěvek pro jamillos za 18/7/2017, 17:24

- Adler: Vzhledem k tomu, že hrál s Adler / Adler’s Appetite, tím si kompenzoval Guns, a nevím, s jakými vedlejšími členy by co zakládal. S Gilbym nikdy v GN‘R nehrál a ostatní měli svoje projekty a kapely.

- Gilby: Viz výše. Slash, Duff a Matt měli VR a další věci, s kým by se Gilby spojoval? Co se týče Axla, tenkrát se to rozpadalo celý a vzhledem k tomu, že ho brali jako pomocnýho koncertního kytaristu, není se co divit, že se tam neudržel ani on. Nějaký bližší Axlovy pohnutky samozřejmě nikdo nezná, nebo už si aspoň nepamatuju, jestli o tom třeba Duff ve svý knize nenapsal něco bližšího – vybavuju si pouze to, co psal Slash.

- Izzy: To je velký téma. Řekl bych, že s NuGuns si celkem rozuměl, nicméně tam pouze hostoval, a že by snad tenkrát v tý sestavě figuroval nastálo, to je směšná představa – čtyři kytaristi a Izzy hrající Shackler’s Revenge? Ha ha.
Že tam nezůstal tenkrát, to mě tudíž nijak nepřekvapuje, nicméně dneska se spíš na internetech probírá, proč tam není teď. Já v tom ale vlastně zase takovou záhadu nevidím. A asi to i souvisí s těma divnejma tweetama, co psal a pak smazal na začátku turné NITL. Kdyby totiž Izzy chtěl bejt v kapele, musel by absolvovat všechno to co ostatní – přípravy, koncerty, turné, případně práci na muzice... Nešlo by, že by se mezi dvěma koncertama zničehonic sbalil a jel na motorce někam do pouště, nedával o sobě vědět apod. A je dost možný, že to je důvod, proč se loni neobjevil – třeba chtěl stejný prachy jako ostatní, ale přitom by tam jenom na pár songů hostoval, což by zase vůči ostatním nebylo fér, že jo.
Další věc je, že tři kytaristi by v týhle sestavě byli prostě moc – tohle už nejsou NuGuns. A vyhodit 4tuse by byla blbost a hnus.
Třetí věc je ta, že technicky vzato, pochybuju, že by Izzy – jakkoli skvělej je – dokázal hrát na úrovni Richarda.
Čtvrtá věc je ta, že s pravděpodobností hraničící s jistotou by Izzy nechtěl hrát věci typu Chinese Democracy.
Samozřejmě může bejt něco i na tom, co říkal Steven Adler, a sice že Izzy by to nejspíš chtěl udělat buď "pořádně" – tzn. sestava Appetite –, nebo vůbec. Nicméně osobně bych se přikláněl spíš k prvnímu důvodu, kterej jsem uvedl.
Jiná věc by bylo nějaký hostování, jedna show apod. – což by mohlo vyjít zrovna teď ve čtvrtek při výročí 30 let Appetite.
Adler vlastně to samý – věci z ChinDem a i něco z UYI by nehrál a sám říkal, že by to nechal hrát Franka. Ale jak by pak ta kapela vypadala? Kolik kapel to takhle dělá, že kolem pódia postávají další muzikanti a pořád se střídají? To by nebyl band, nýbrž cirkus; to jde udělat občas, ale ne dlouhodobě.

- Paul Tobias: Osobně ho neznám, takže nemůžu hodnotit. Kapelu každopádně nerozesral on, ta už byla vyřízená nějakou dobu. Zaplaťpámbu se po dvaceti letech zase usmířili.

- Robin Finck: U toho je mi záhadná jedna věc: proč vlastně tenkrát odešel z kapely? Dá se samozřejmě spekulovat o tom, že nahrávání a hlavně vydávání novýho alba bylo zdlouhavý atd., nicméně každopádně se nikdy nikde neobjevilo žádný oficiální vysvětlení, což platí i pro Braina a Franka. Brain měl rodinu, jasně, ale stejně, bylo kolem toho dost mlhavo...

Ohledně OMG se Axl vyjadřoval, že to pro ně byla spíš taková demo verze, a i když to nahráli nově, nebrali to zase tak vážně. Na ChD byla připravena spousta věcí (mělo to bejt "dvojalbum", pamatujete?), takže chápu, že tam nechtěli strkat x let starej song. Co se týče Silkworms, tak to má sice hustej text, ale jinak by se ten song musel kompletně přepracovat, protože jinak to rozhodně nedosahuje kvalit písniček, který patřej na ChD.

- Buckethead: Můžu jenom spekulovat, že jelikož je to plodnej muzikant, prostě za sebou chtěl vidět nějaký výsledky, a po pár letech s Axlem a jeho soudních tahanicích s bývalýma členama a obtížema kolem pozadí nahrávání a vším tím bordelem okolo asi seznal, že tam všechno trvá hrozně dlouho atd., a prostě dal přednost sólo kariéře. Chápu, neodsuzuju, v jeho botách jsem beztak nebyl.

- Matt: Víme, že kapela byla rozhádaná, a pokud se Matt stavěl za Slashe, mohl se ho Axl prostě zbavit, proč by ne. Vlastně takhle nějak to říkal sám Matt. Chtěl tam zpátky Slashe a Axl tam zase měl Tobiase. Tenkrát to ale bylo celkově rozesraný a není se co divit, že nezůstal kámen na kameni...


Naposledy upravil jamillos dne 29/7/2017, 11:04, celkově upraveno 1 krát
avatar
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 661
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Členové GnR

Příspěvek pro Hurricane za 18/7/2017, 22:07

jamillos napsal:- Adler: Vzhledem k tomu, že hrál s Adler / Adler’s Appetite, tím si kompenzoval Guns, a nevím, s jakými vedlejšími členy by co zakládal. S Gilbym nikdy v GN‘R nehrál a ostatní měli svoje projekty a kapely.

- Gilby: Viz výše. Slash, Duff a Matt měli VR a další věci, s kým by se Gilby spojoval? Co se týče Axla, tenkrát se to rozpadalo celý a vzhledem k tomu, že ho brali jako pomocnýho koncertního kytaristu, není se co divit, že se tam neudržel ani on. Nějaký bližší Axlovy pohnutky samozřejmě nikdo nezná, nebo už si aspoň nepamatuju, jestli o tom třeba Duff ve svý knize nenapsal něco bližšího – vybavuju si pouze to, co psal Slash.

- Izzy: To je velký téma. Řekl bych, že s NuGuns si celkem rozuměl, nicméně tam pouze hostoval, a že by snad tenkrát v tý sestavě figuroval nastálo, to je směšná představa – čtyři kytaristi a Izzy hrající Shackler’s Revenge? Ha ha.
Že tam nezůstal tenkrát, to mě tudíž nijak nepřekvapuje, nicméně dneska se spíš na internetech probírá, proč tam není teď. Já v tom ale vlastně zase takovou záhadu nevidím. A asi to i souvisí s těma divnejma tweetama, co psal a pak smazal na začátku turné NITL. Kdyby totiž Izzy chtěl bejt v kapele, musel by absolvovat všechno to co ostatní – přípravy, koncerty, turné, případně práci na muzice... Nešlo by, že by se mezi dvěma koncertama zničehonic sbalil a jel na motorce někam do pouště, nedával o sobě vědět apod. A je dost možný, že to je důvod, proč se loni neobjevil – třeba chtěl stejný prachy jako ostatní, ale přitom by tam jenom na pár songů hostoval, což by zase vůči ostatním nebylo fér, že jo.
Další věc je, že tři kytaristi by v týhle sestavě byli prostě moc – tohle už nejsou NuGuns. A vyhodit 4tuse by byla blbost a hnus.
Třetí věc je ta, že technicky vzato, pochybuju, že by Izzy – jakkoli skvělej je – dokázal hrát na úrovni Richarda.
Čtvrtá věc je ta, že s pravděpodobností hraničící s jistotou by Izzy nechtěl hrát věci typu Chinese Democracy.
Samozřejmě může bejt něco i na tom, co říkal Steven Adler, a sice že Izzy by to nejspíš chtěl udělat buď "pořádně" – tzn. sestava Appetite –, nebo vůbec. Nicméně osobně bych se přikláněl spíš k prvnímu důvodu, kterej jsem uvedl.
Jiná věc by bylo nějaký hostování, jedna show apod. – což by mohlo vyjít zrovna teď ve čtvrtek při výročí 30 let Appetite.
Adler vlastně to samý – věci z ChinDem a i něco z UYI by nehrál a sám říkal, že by to nechal hrát Franka. Ale jak by pak ta kapela vypadala? Kolik kapel to takhle dělá, že kolem pódia postávají další muzikanti a pořád se střídají? To by nebyl band, nýbrž cirkus; to jde udělat občas, ale ne dlouhodobě.

- Paul Tobias: Osobně ho neznám, takže nemůžu hodnotit. Kapelu každopádně nerozesral on, ta už byla vyřízená nějakou dobu. Zaplaťpámbu se po dvaceti letech zase usmířili.

- Robin Finck: U toho je mi záhadná jedna věc: proč vlastně tenkrát odešel z kapely? Dá se samozřejmě spekulovat o tom, že nahrávání a hlavně vydávání novýho alba bylo zdlouhavý atd., nicméně každopádně se nikdy nikde neobjevilo žádný oficiální vysvětlení, což platí i pro Braina a Franka. Brain měl rodinu, jasně, ale stejně, bylo kolem toho dost mlhavo...

Ohledně OMG se Axl vyjadřoval, že to pro ně byla spíš taková demo verze, a i když to nahráli nově, nebrali to zase tak vážně. Na ChD byla připravena spousta věcí (mělo to bejt "dvojalbum", pamatujete?), takže chápu, že tam nechtěli strkat x let starej song. Co se týče Silkworms, tak to má sice hustej text, ale jinak by se ten song musel kompletně přepracovat, protože jinak to rozhodně nedosahuje kvalit písniček, který patřej na ChD.

- Buckethead: Můžu jenom spekulovat, že jelikož je to plodnej muzikant, prostě za sebou chtěl vidět nějaký výsledky, a po pár letech s Axlem a jeho soudních tahanicích s bývalýma členama a obtížema kolem pozadí nahrávání a vším tím bordelem okolo asi seznal, že tam všechno trvá hrozně dlouho atd., a prostě dal přednost sólo kariéře. Chápu, neodsuzuju, v jeho botách jsem beztak nebyl.

- Matt: Víme, že kapela byla rozhádaná, a pokud se Matt stavěl za Slashe, mohl se ho Axl prostě zbavit, proč by ne. Vlastně takhle nějak to říkal sám Matt. Chtěl tam zpátky Slashe a Axl tam zase měl Tobiase. Tenkrát to ale bylo celkově rozesraný a není se co divit, že nezůstal kámen na kameni...

To že Gilby nehrál se Stevenem vím (krom Rock N Roll hall of Fame). Právě z toho večera se dají dohledat fotky kde si Gilby a Steven nutjí, zřejmě se znají už déle-proč by to nedali dokupy? A nechápu proč ve VR byl Kushner a ne právě Gilby......Pomocný kytarista? Jako on má docela slušný schopnosti, nemyslím že -minimálně Slash a Matt- by byl takhle braný. A Axl? divný je že ho kopne a je to velký hatehalo a pak, o 5 let později jedou spolu Dead Flowers (koncert, 2000).

Izzy tam jsem myslel spíš že by se s někým prohodil- tehdá třeba s Fortusem, dneska je Fortus na rozrhání a je škoda že nedrží solo kytaru on, čli kdyby se třeba Fortus spojil s Bachem dali band s dalšíma lidma Izzy by mohl....Izzyho příprava a letošek, já osobně si myslím že celkově je ve stínu Fortuse, co se koncertů týče co se týče alb tak zatím Richarda poráží protože je jen ChD a Izzy má AfD a UYI. To dočasný hostování - nemyslím že by to vzal, u Izzyho by vzal spíš velkej flek a teprve pak jel jak píšeš do tý pouště. To je prostě Izzy, na druhou stranu na tom výročí Appetite si myslím že by mohl přijít, poušť mu neuteče.

Tobias? Tak víme že si nesedl skoro s každým v kapele kromě Axla a Dizzyho (ale Dizzy vypadá že je vděčnej Axlovi za to že hraje tak drží hubu). Docela je úvaha zda kdyby byl dál v kapele - byl by re-union? A nebo by Slash a Duff Axla odpálkovali s tím že s Tobiasem nehrají?

Jo Finck....říká se že to bylo kvůli NIN....ale zase z tama rok na to odešel.....fakt nevím, ale když už kapela byla docela sehraná a lidi si říkala oka tak Nu Guns, ten je ten a je to prostě kapela máme je rádi tak on uteče.....škoda.

OMG a starej song.....no kdyby to nahráli znova? Stejně jako song ChD je to taky z 1999 ještě s Freesem. A Freesův odchod z kapely se dá logicky vydedukovat-ono asi nejni lehký hrát v cca 10 kapelách Very Happy

Bucket, jak píšeš dává to smysl, ale stejně-solovky vydával i v době s Guns. To že se do kapely nehodil je věc jiná. Ale asi Axlovy tahanice a že jeden den že za rok turné pak zas že ne-to je důvod pro odchod.

U toho Matta máš pravdu, ale tak se Slashem byl zadobře i Duff tam si myslím že bude něco víc. Píšeš vyhodit mohl.....jako jo, ale když se podíváme na Axla tak nad věcma přemýšlí a aspoň by dal nějáký echo.....že by byl důvod Finck?ten se s Mattem v ´97 v kapele potkat musel.

A tak mě napadá-proč u Axla nehrál Zakk Wylde? četl jsem že byl ve hře.....Wylde by byl důstojnější než Finck místo Slashe.
avatar
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 02. 10. 16
Age : 20
Location : Klecany/Vysočany

Zobrazit informace o autorovi http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Re: Členové GnR

Příspěvek pro Hurricane za 9/9/2017, 20:50

K Zakku Wyldeovi-

-Slash s ním hrál v 1994
-Slash řekl že ho Axl chce do kapely
-Slash řekl že jemu a zbytku bandu přijde jako kravina mít dva hlavní kytaristy (ChD, no nebyl protest v Axl band to nešlo), takže tozamítli.
-To vysvětluje odchod Slashe v 95 jak říká Axl, Slash asi pohrozil.... V 96 se na to po nekomunikaci oba vysrali. Nasrani vyvolalo další rozbroje což unavilo ve finále i nemocného (alkohol) Duffa který to zkoušel v Neurotic Outsiders a 10 Minute Warning jeho pre GnR band.... No a pak....
avatar
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 02. 10. 16
Age : 20
Location : Klecany/Vysočany

Zobrazit informace o autorovi http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Re: Členové GnR

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru