Ole Beich

Goto down

Ole Beich

Příspěvek pro jamillos za 6/9/2017, 09:30

Na jednom dánském webu vyšel rozhovor s Robertem Cromwellem, který byl kamarád Ole Beicha, původního kytaristy GN’R (také hrál v L.A. Guns), jenž byl národností Dán.

Zhruba a ve zkratce to podle něj bylo takto:
- Ole hrál na basu a hlavně na kytaru, a to v několika kapelách. V roce 1984 se přidal k L.A. Guns. Následující rok se částečně spojili s Hollywood Rose atd.
- S novou kapelou Guns N’ Roses odehrál Ole jediný koncert, v Troubadouru. Axl měl tenkrát kožené kalhoty, pod nimi nic a byl mu vidět zadek, čemuž se hrozně smáli.
- Ole si ale těchto muzikantů moc nepovažoval – myslel si, že nemají dostatek talentu, a také chtěl hrát něco tvrdšího.
- S Robertem byli neoddělitelná dvojčata a žili divokým životem v L.A. Později, po odchodu z GN’R, to s ním ale začalo jít s kopce, ačkoli Robert tvrdí, že s odchodem to až tak nesouviselo. Ole měl deprese a byl závislý na heroinu, což později vedlo k nezdařenému pokusu o sebevraždu a nakonec se vrátil do Dánska.
- Jeho život skončil v říjnu 1991, kdy se ve svých šestatřiceti (byl o několik let starší než ostatní muzikanti) utopil v jezeru. Příčinou mohlo být to, že měl v krvi alkohol a heroin, ovšem jeho rodina údajně říká, že to byla sebevražda.


[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 864
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru