FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Guns FANS

3 posters

Goto down

Guns FANS  Empty Guns FANS

Příspěvek pro jamillos 12/5/2016, 17:07

Když se nám to tady začíná tak pěkně scházet, co udělat nějakou informativní představovačku nebo tak? Na fórech se to tak zpravidla dělá, a ač nechci nikoho kopírovat, není to třeba úplně blbej nápad.

S dovolením Jacka93 sem hodím link z jeho výbornýho webu, kde už byly některý věci v tomhle duchu řečeny:
http://gnraxl.webnode.cz/vzpominky-fans-na-guns-v-praze-2010/

jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Guns FANS  Empty Another wine imminent

Příspěvek pro jamillos 13/5/2016, 20:27

Jižť lecjaká sklenka popita byla, tedy omluvte prosím můj sloh...

Když už tady to místo je, chtěl jsem jenom říct, jak je fajn, že tady to místo je.
Je to jako když si člověk koupí nový boty. Zkusí si je – a pak už se mu ani nechce ty starý znova nazouvat a kouká na ně jaksi skoro až s odporem a přemejšlí, jak je vůbec mohl až doteď nosit. No fuj! Tohle takhle přesně samozřejmě zrovna není, ale jde mi jenom o to, že na webnode jsme měli nějaký místečko na komentáře pod novinkama a nic moc se tam nevešlo – a teď se mrkněte tady...!
To ne že bych si snad tahal vlastní triko nebo tak, o to vůbec nejde. Ale koukněte se na GN’R news – kdo tohle jinak u nás dělá? Nikdo, to jenom my, šílenci! Bylo docela takový pohlazení po srdci, když jsem si zpětně projížděl některý věci v news, vlastně hlavně to téma Las Vegas 8. 4. (Night 1). To byly reakce! To je fakt real-time. Tyhle věci se musej zachovat v análech, protože je to unikum... a vůbec.
Teď jsem zase slyšel kousek AC/DC ze Seville – ten "official recap" – a můžu se posrat z toho, jak úžasný to je a jak neskutečně Axl na těchhle koncertech zní. Vlastně si říkám, jestli si v tomhle ohledu na sebe tak trochu neupletl bič, protože jestli teď na koncertech Guns bude jenom trochu polevovat, některejm fanouškům se to možná moc líbit nebude... : )
Ale zase co, i tak je to bomba a ty dubnový koncerty Guns byly f-a-n-t-a-z-i-e.
Coma, kurva, COMA!
A tak dále.
Je to stejně strašně zajímavý, jakej on to je frontman a zpěvák, co? Jsou tady relativně podobně dobrý zpěváci, ale podle mýho nezaujatýho (...) názoru na něj stejně nikdo nemá, a navíc Axl je tak unikátní, že to prostě nejde ani srovnávat.
Strašně se chci dozvědět, jak se se Slashem zase dali dohromady. Říká se, že v tom měl hodně prsty Duff a taky že Axl už proti tomu nebyl nějakou dobu, ale prej chtěl, aby se mu Slash omluvil. Ale tohle neberte nijak vážně, jsou to spíš jen fámy.
No a když už na tý krabici od mejdla stojím, tak ještě tahle věc. Dneska jsem v obchoďáku prolítl tabák a zahlídl jsem Rock & Pop, s reakcí na Axl/DC. Fotka Axla z roku 2006... ale budiž, aspoň že na obalu. No a pak tam byl asi stránkovej článek, kterej jsem jenom přelítl. Psal ho nikdo jinej než Jaroslav Špulák. No a představte si, že tam zase citoval NEEXISTUJÍCÍ Axlův rozhovor s Jimmym Kimmelem, prej z léta 2015. Je to ta stejná sračka, jakou psal nedávno nějakej ten pablb z iDnesu nebo odkud, a to dokonce dvakrát. Okopíroval to tehdy z nějakýho obskurního webu a ani mu nestálo za to si to ověřit, plus ten článek byl samozřejmě plnej nesmyslů a negací ...ale nebudu se rozčilovat a kazit si večer. Na ten první článek jsem mu i odpověděl, ale ty lidi to nejspíš ani nečtou. No a teď teda tenhle Špulák – letitej hudební publicista, a on napíše takovouhle hovadinu. Zase se krásně ukazuje úroveň našich hudebních novinářů, i takhle známejch. Bůh ví, jestli to neopsal ze stejnýho webu, nebo spíš rovnou z iDnesu...
To by se jeden posral, ne?
No a dneska mě dorazil jeden novej kolega v práci. Prej že byl posledně v Praze na Guns. A že prej byl rozčarovanej z toho dvouhodinovýho čekání... Moc jsem s ním nepolemizoval, nicméně řekl jsem mu, že nic takovýho nejenom že se neodehrálo, ale časově by to ani nebylo možný (s limitem cca 8 hodin otevírání kvelbu a cca 12 konec, plus mínus). Hezky se tu ukazuje, jak si lidi potom přečtou nějaký přiblblý recenze a pak ty hámoty s odstupem času přijmou za svý a sleje se jim to s jejich skutečným zážitkem...

No nic, hezky jsem se rozepsal, a to jsem chtěl napsat jenom odstavec nebo dva. Objevil jsem velice dobrý víno a mám toho v sobě akorát tolik, abych už byl v jistým požehnaným a úžasně povzneseným stavu................ ale zároveň byl ještě schopen psát.
Miluju Guns N’ Roses. Je to unikátní kapela, a když říkám unikátní, tak kurva UNIKÁTNÍ. Každej z nich a všichni dohromady.
Vezměte si, jak na tom Axl byl – ve všech nám známejch ohledech – touhle dobou v roce 2014. A vezměte si, co se děje teď...

Děkuju vám všem, že sem chodíte a že tu společně sdílíme tuhle vášeň... a tak dále, bla bla, však to znáte. Smile
Šmarjá, to jsou zase výplody.

GN’fn’Rs forever!
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Guns FANS  Empty Re: Guns FANS

Příspěvek pro Anonymní 28/5/2016, 13:57

Tři sklenky vína zamnou ... miluju Axla. Měl to být prezident zeměkoule. Je mi 25 let a Guns N Roses jsem objevil před sedmi lety. Od tý doby nic jinýho nesleduju tolik, jako právě GnR. (občas něakej dobrej film, ale to je v dnešní "captain america" době skoro nemožný). Už několikrát jsem psal na webnode i tady na forum, že miluju ChD a Ashbu a zatím si taky pořád stojím.(kdyby třeba v Jižní Americe jako host přišel Dj, tak by lidi byli podle mě nadšený, ale to je asi dost sci-fi) Smile)
takže jsem strašně šťastnej, že je okolo Axla zase Slash a Duff. Nikdy jsem si nemyslel, že je Axl bůhví jakej zpěvák, nebo skladatel. Mám ho rád hlavně jako frontmana a člověka. Teď ty Ac/Dc.. co na to říct. Prostě famozní!! Na Axlovi je vidět, že je opravdu šťastnej. Myslím si, že prožívá nejšťastnější období života. Už se nemůžu dočkat, až bude pokračovat turné s GnR. Třeba se nakonec dočkáme Stevena a Izzyho Smile Taky si moc přeju, aby zahráli víc věcí z CHD a taky něco staršího. Třeb move to the city. To by byla bomba. .. Já toho Axla tak miluju, že to ani nejde říct Very Happy Vždycky jsem nad tím přemýšlel proč a nikd sem na nic nepřišel. Myslím si, že Axl je opravdu hodný člověk, ale to co dokáže na podiu je udivující. Je to prostě cool hustej parchant Very Happy Twisted Evil GNFR

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Guns FANS  Empty Re: Guns FANS

Příspěvek pro Anonymní 23/6/2016, 17:06

Zítra pokračuje nejlepší věc na světě jménem Guns N' Fucking Roses!!! Jsem nadrženej jak ten králík Duracell. Twisted Evil Cool Very Happy Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Guns FANS  Empty Re: Guns FANS

Příspěvek pro Hurricane 12/2/2017, 15:15

Já zas Guns neposlouchám nijak dlouho ale nakonec.....uchvátilo mne to jako kdysi Pink Floyd takže o nich vím první poslední co můžu sehnat Very Happy A ke Guns jsem se dostal přes Metallicu,Pink Floyd a AC/DC tzn. muzika na který jsem díky otci vyrůstal.A co si o Guns myslím? Na začátku spíš Axlův a Traciiho solo projekt no s příchodem Slashe,Duffa už to začla být kapela a vyšlo Appetite,syrové dobré leč stále nedokonalé.....Pak přišlo Lies,no mě přijde takový taky nedokončený ale taky pěkný,chudubně i textově citlivý.A pak přišlo Use Your Illusion-Nejlepší album od nich.Jako jo je tam pár zbytečnejch nic moc věcí (Right door...atd)ale pak libovky jako Dont Cry,Coma,Perfect Crime,November Rain,Estranged, atd....Pak jsou tu Spaghetti,celkově shit album,nechytlo mne a pro novýho kytaristu Gilbyho dle mne mrhání talentem (osobně ale věřím že taky něco s ním nahráli,mluvil o tom Stinson tedko,no myslím že jsou věci s Gilbym a Hugem a možná něco 1997 Finck a Duff ještě)předělávka od Rolling Stones to je taky takový....nic moc,je na tom dost cejtit jak to v GNR zaskřípalo.Pak je tu další záležitost a tou je....Oh My God,nová sestava což si myslím že je sám o sobě blbej nápad vyměnit celou kapelu kvůli jednomu šmoulovi (Huge).Je to fajn song ale taky to není hotovka.....no a po milionu střídání muzikantů ChD,pěkná záležitost,když vypadl Huge tak to začíná znít i lépe,Fortus patří k tomu nejlepšímu spolu s Ashbou co kdy v GNR bylo (nepočítaje Slash a spol.) No a pak tun máme ten dnešek,kde je mi líto že není zpátky Matt&Gilby.....Izzyho bych z5 ani nějak nechtěl,on si raději dělá věci sám a po svém mi přijde a....prostě nehodil by se....to Gilby by si zasloužil šanci se ještě předvést,jeho první solo album Pawnshop Guitars není špatný a Tijuana Jail či Dead Flowers jsou to nejlepší z něj......A ještě jedna věc.....Axl solo je pro mě jak píšu 1985 a pak 1997-2015,mezitím nám GNR byli Slash´s Snakepit v první sestavě a pak VR,bohužel Slash bez Axla a Axl bez Slashe.....není to ono,byt VR je povedený tak Weiland jakožto punker tam nemá zrovna co dělat.
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Guns FANS  Empty Re: Guns FANS

Příspěvek pro jamillos 13/2/2017, 16:19

Luboš napsal:Tři sklenky vína zamnou ... miluju Axla. Měl to být prezident zeměkoule. Je mi 25 let a Guns N Roses jsem objevil před sedmi lety. Od tý doby nic jinýho nesleduju tolik, jako právě GnR. (občas něakej dobrej film, ale to je v dnešní "captain america" době skoro nemožný). Už několikrát jsem psal na webnode i tady na forum, že miluju ChD a Ashbu a zatím si taky pořád stojím.(kdyby třeba v Jižní Americe jako host přišel Dj, tak by lidi byli podle mě nadšený, ale to je asi dost sci-fi) Smile)
takže jsem strašně šťastnej, že je okolo Axla zase Slash a Duff. Nikdy jsem si nemyslel, že je Axl bůhví jakej zpěvák, nebo skladatel. Mám ho rád hlavně jako frontmana a člověka. Teď ty Ac/Dc.. co na to říct. Prostě famozní!! Na Axlovi je vidět, že je opravdu šťastnej. Myslím si, že prožívá nejšťastnější období života. Už se nemůžu dočkat, až bude pokračovat turné s GnR. Třeba se nakonec dočkáme Stevena a Izzyho Smile Taky si moc přeju, aby zahráli víc věcí z CHD a taky něco staršího. Třeb move to the city. To by byla bomba. .. Já toho Axla tak miluju, že to ani nejde říct Very Happy Vždycky jsem nad tím přemýšlel proč a nikd sem na nic nepřišel. Myslím si, že Axl je opravdu hodný člověk, ale to co dokáže na podiu je udivující. Je to prostě cool hustej parchant Very Happy  Twisted Evil GNFR

Kdyby chtěl jako host přijít DJ Ashba, nesměl by v první řadě mít v hubě cigáro, na hlavě klobouk a na krku gibsonku... Laughing Razz
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Guns FANS  Empty Re: Guns FANS

Příspěvek pro jamillos 8/9/2017, 10:22

Hurricane napsal:Já zas Guns neposlouchám nijak dlouho ale nakonec.....uchvátilo mne to jako kdysi Pink Floyd takže o nich vím první poslední co můžu sehnat Very Happy A ke Guns jsem se dostal přes Metallicu,Pink Floyd a AC/DC tzn. muzika na který jsem díky otci vyrůstal.A co si o Guns myslím? Na začátku spíš Axlův a Traciiho solo projekt no s příchodem Slashe,Duffa už to začla být kapela a vyšlo Appetite,syrové dobré leč stále nedokonalé.....Pak přišlo Lies,no mě přijde takový taky nedokončený ale taky pěkný,chudubně i textově citlivý.A pak přišlo Use Your Illusion-Nejlepší album od nich.Jako jo je tam pár zbytečnejch nic moc věcí (Right door...atd)ale pak libovky jako Dont Cry,Coma,Perfect Crime,November Rain,Estranged, atd....Pak jsou tu Spaghetti,celkově shit album,nechytlo mne a pro novýho kytaristu Gilbyho dle mne mrhání talentem (osobně ale věřím že taky něco s ním nahráli,mluvil o tom Stinson tedko,no myslím že jsou věci s Gilbym a Hugem a možná něco 1997 Finck a Duff ještě)předělávka od Rolling Stones to je taky takový....nic moc,je na tom dost cejtit jak to v GNR zaskřípalo.Pak je tu další záležitost a tou je....Oh My God,nová sestava což si myslím že je sám o sobě blbej nápad vyměnit celou kapelu kvůli jednomu šmoulovi (Huge).Je to fajn song ale taky to není hotovka.....no a po milionu střídání muzikantů ChD,pěkná záležitost,když vypadl Huge tak to začíná znít i lépe,Fortus patří k tomu nejlepšímu spolu s Ashbou co kdy v GNR bylo (nepočítaje Slash a spol.) No a pak tun máme ten dnešek,kde je mi líto že není zpátky Matt&Gilby.....Izzyho bych z5 ani nějak nechtěl,on si raději dělá věci sám a po svém mi přijde a....prostě nehodil by se....to Gilby by si zasloužil šanci se ještě předvést,jeho první solo album Pawnshop Guitars není špatný a Tijuana Jail či Dead Flowers jsou to nejlepší z něj......A ještě jedna věc.....Axl solo je pro mě jak píšu 1985 a pak 1997-2015,mezitím nám GNR byli Slash´s Snakepit v první sestavě a pak VR,bohužel Slash bez Axla a Axl bez Slashe.....není to ono,byt VR je povedený tak Weiland jakožto punker tam nemá zrovna co dělat.

Ohledně PF ti to povím takhle: mám na sobě dvě kérky. Na jedný ruce GN’R a na druhý... hádej co.



Mimochodem, včera se mi poprvý v životě (po téměř pětadvaceti letech, co je poslouchám) zdálo o Gilmourovi. Mluvili jsme spolu, byl usměvavej, asi jsem ho prováděl po Praze nebo co a měl stejnou kérku PF jako já (The Division Bell)...


Takže asi tak k Flojdům.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Guns FANS  Empty Re: Guns FANS

Příspěvek pro Hurricane 10/9/2017, 10:54

Tak u Floydů si pamatuju 7.8.2013, O2 Arena. Ano, koncert Rogera Waterse v rámci The Wall Tour.Luxusní koncert. A nejlepší album? Dark Side of the Moon, The Wall a Division Bell. Jo a z Guns jsem se dostal k další libovce-MEGADETH.
jamillos napsal:
Hurricane napsal:Já zas Guns neposlouchám nijak dlouho ale nakonec.....uchvátilo mne to jako kdysi Pink Floyd takže o nich vím první poslední co můžu sehnat Very Happy A ke Guns jsem se dostal přes Metallicu,Pink Floyd a AC/DC tzn. muzika na který jsem díky otci vyrůstal.A co si o Guns myslím? Na začátku spíš Axlův a Traciiho solo projekt no s příchodem Slashe,Duffa už to začla být kapela a vyšlo Appetite,syrové dobré leč stále nedokonalé.....Pak přišlo Lies,no mě přijde takový taky nedokončený ale taky pěkný,chudubně i textově citlivý.A pak přišlo Use Your Illusion-Nejlepší album od nich.Jako jo je tam pár zbytečnejch nic moc věcí (Right door...atd)ale pak libovky jako Dont Cry,Coma,Perfect Crime,November Rain,Estranged, atd....Pak jsou tu Spaghetti,celkově shit album,nechytlo mne a pro novýho kytaristu Gilbyho dle mne mrhání talentem (osobně ale věřím že taky něco s ním nahráli,mluvil o tom Stinson tedko,no myslím že jsou věci s Gilbym a Hugem a možná něco 1997 Finck a Duff ještě)předělávka od Rolling Stones to je taky takový....nic moc,je na tom dost cejtit jak to v GNR zaskřípalo.Pak je tu další záležitost a tou je....Oh My God,nová sestava což si myslím že je sám o sobě blbej nápad vyměnit celou kapelu kvůli jednomu šmoulovi (Huge).Je to fajn song ale taky to není hotovka.....no a po milionu střídání muzikantů ChD,pěkná záležitost,když vypadl Huge tak to začíná znít i lépe,Fortus patří k tomu nejlepšímu spolu s Ashbou co kdy v GNR bylo (nepočítaje Slash a spol.) No a pak tun máme ten dnešek,kde je mi líto že není zpátky Matt&Gilby.....Izzyho bych z5 ani nějak nechtěl,on si raději dělá věci sám a po svém mi přijde a....prostě nehodil by se....to Gilby by si zasloužil šanci se ještě předvést,jeho první solo album Pawnshop Guitars není špatný a Tijuana Jail či Dead Flowers jsou to nejlepší z něj......A ještě jedna věc.....Axl solo je pro mě jak píšu 1985 a pak 1997-2015,mezitím nám GNR byli Slash´s Snakepit v první sestavě a pak VR,bohužel Slash bez Axla a Axl bez Slashe.....není to ono,byt VR je povedený tak Weiland jakožto punker tam nemá zrovna co dělat.

Ohledně PF ti to povím takhle: mám na sobě dvě kérky. Na jedný ruce GN’R a na druhý... hádej co.



Mimochodem, včera se mi poprvý v životě (po téměř pětadvaceti letech, co je poslouchám) zdálo o Gilmourovi. Mluvili jsme spolu, byl usměvavej, asi jsem ho prováděl po Praze nebo co a měl stejnou kérku PF jako já (The Division Bell)...


Takže asi tak k Flojdům.
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Guns FANS  Empty Re: Guns FANS

Příspěvek pro jamillos 11/9/2017, 16:07

K těm bych ještě přidal Wish You Were Here, Animals a A Momentary Lapse of Reason.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Guns FANS  Empty Re: Guns FANS

Příspěvek pro jamillos 22/9/2017, 08:53

Mimochodem, dneska mi uveřejnili článek v Britských listech.
https://blisty.cz/art/88180.html
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Guns FANS  Empty Re: Guns FANS

Příspěvek pro Anonymní 20/12/2017, 17:29

Tak jsem zase koukal na to Rio a ikdyž to nebylo ono, tak jsem stejně šťastnej, že jsou zase pohromadě. A ať se bude příští rok v táboře Guns dít cokoliv, tak se teď už těším jak malej kluk a mám absťák po Axlovi.
Chtěl bych vidět znova ještě Stevena a hlavně Izzyho. I kdyby jen na pár vystoupení. Ale já si ani nedokážu představit, že by tam Fortus nebyl. Já ho beru jako právoplatnýho člena, kterej je tam už 15 let. Ale chci vidět Izzyho. Pořád tomu věřím...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Guns FANS  Empty Re: Guns FANS

Příspěvek pro jamillos 20/12/2017, 19:35

Ono se to jednou stane, ale musej se sakra dohodnout. Podle mě v tom byly prachy, tak či onak. Což je ostuda. Ale kdo ví...
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Guns FANS  Empty Re: Guns FANS

Příspěvek pro jamillos 22/12/2017, 09:07

jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Guns FANS  Empty Re: Guns FANS

Příspěvek pro Anonymní 24/7/2018, 09:33

Hele sundal si Slash za ty dva roky turne alespon treba na jeden song ten cilindr z hlavy? Very Happy ja bych rekl ze ne Very Happy on v nem snad i spi Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Guns FANS  Empty Re: Guns FANS

Příspěvek pro jamillos 29/8/2018, 07:24

jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Guns FANS  Empty Re: Guns FANS

Příspěvek pro jamillos 20/9/2019, 18:38

jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Guns FANS  Empty Re: Guns FANS

Příspěvek pro Anonymní 24/10/2021, 17:23


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Guns FANS  Empty Re: Guns FANS

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru