FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LETŇANY 4. 7. 2017

+5
Dáda
Killiney
Gnrforever
Hurricane
jamillos
9 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

LETŇANY 4. 7. 2017 - Stránka 2 Empty Re: LETŇANY 4. 7. 2017

Příspěvek pro Anonymní 7/7/2017, 10:04

Asi tak. Stál sem bohužel vedle nich

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

LETŇANY 4. 7. 2017 - Stránka 2 Empty Re: LETŇANY 4. 7. 2017

Příspěvek pro Hurricane 9/7/2017, 10:25

Moje videa Wink

P.S. Byl jsem stání B, na Áčko jaksi nebyly love i tak bylo štěstí že jsem tam šel.

Civil War


This I Love


Welcome To The Jungle


Rocket Queen


Estranged


Sweet Child O´Mine


Sorry


Don´t Cry (bohužel nebyla hrána Alt.lyrics Sad )


Paradise City


A pokud se telefon (který dal vcelku slušné nahrávky)umoudří měla by být naprosto luxusní nahrávka Knocking On Heavens Door......jo a u November Rain blbla pamět ve founu, takže song kde jsem si koukal s Axlem do očí.....škoda, mám jen část (4minutky)
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

LETŇANY 4. 7. 2017 - Stránka 2 Empty Re: LETŇANY 4. 7. 2017

Příspěvek pro Hurricane 10/7/2017, 15:34

Jsem napsal hodnocení koncertu moje ale.....nějak....vše co jsem chtěl mi vypadlo protože to byl luxus!

Wink
[You must be registered and logged in to see this link.]
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

LETŇANY 4. 7. 2017 - Stránka 2 Empty Re: LETŇANY 4. 7. 2017

Příspěvek pro Snil 10/7/2017, 19:11

Pro připomenutí Laughing
[You must be registered and logged in to see this link.]
Snil
Snil

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 24. 03. 16
Location : Přerov

Návrat nahoru Goto down

LETŇANY 4. 7. 2017 - Stránka 2 Empty Re: LETŇANY 4. 7. 2017

Příspěvek pro Seff 19/7/2017, 00:06

Zdar všem fanouškům !

Vzhledem k tomu, že jsem své koncertové poprvé darovala Guns N' Roses a nemám prakticky žádné zkušenosti s jinými koncerty velkých skupin, jsem ráda, že nejsem jediná, která z koncertu měla úžasný pocit!

Narazila jsem na celkem dost názorů co se týče akustiky koncertu nebo toho, jak to Axl Rose nedával se zpěvem, koncertu údajně něco chybělo. Z mého pohledu to byl velmi povedený koncert a tohle jsou jen nepřející kecy.
Na předkapely mám zřejmě podobný názor jako většina. Jesse Jo Stark mi přišla nevýrazná, ačkoliv v ní něco bylo a Biffy Clyro byla tak trochu garážová kapela. Toť můj názor, věřím, že se to někomu může dost líbit.

Stihla jsem během koncertu v té euforii zmlátit pár lidí kolem sebe, vzhledem k mým tanečním kreacím a 10 dní jsem měla v hlavě vymeteno a nemohla racionálně myslet - mírné shrnutí
Trošku mě mrzí, že jsem nemohla po koncertu zůstat déle a pořvávat s tou partou, co zpívala O hřebíčku zahradnický.

Každopádně děkuji všem za linky k ROZUMNÝM recenzím a případným videím! :-)
Seff
Seff

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 18. 07. 17
Age : 21
Location : Most

Návrat nahoru Goto down

LETŇANY 4. 7. 2017 - Stránka 2 Empty Re: LETŇANY 4. 7. 2017

Příspěvek pro jamillos 19/7/2017, 07:34

Seff napsal:Zdar všem fanouškům !

Vzhledem k tomu, že jsem své koncertové poprvé darovala Guns N' Roses a nemám prakticky žádné zkušenosti s jinými koncerty velkých skupin, jsem ráda, že nejsem jediná, která z koncertu měla úžasný pocit!

Narazila jsem na celkem dost názorů co se týče akustiky koncertu nebo toho, jak to Axl Rose nedával se zpěvem, koncertu údajně něco chybělo. Z mého pohledu to byl velmi povedený koncert a tohle jsou jen nepřející kecy.
Na předkapely mám zřejmě podobný názor jako většina. Jesse Jo Stark mi přišla nevýrazná, ačkoliv v ní něco bylo a Biffy Clyro byla tak trochu garážová kapela. Toť můj názor, věřím, že se to někomu může dost líbit.

Stihla jsem během koncertu v té euforii zmlátit pár lidí kolem sebe, vzhledem k mým tanečním kreacím a 10 dní jsem měla v hlavě vymeteno a nemohla racionálně myslet - mírné shrnutí
Trošku mě mrzí, že jsem nemohla po koncertu zůstat déle a pořvávat s tou partou, co zpívala O hřebíčku zahradnický.

Každopádně děkuji všem za linky k ROZUMNÝM recenzím a případným videím! :-)

Ahoj a vítej na fóru. Svoje poprvé sis vybrala dobře, na negativní kecy nedej. Smile
Tu holku jsem nestihl a Biffy nebyli špatní, docela do toho řezali, ale jinak mě to zas tak neoslovuje. Já většinou na koncertech Guns zažil nevýrazný předkapely (na rozdíl od Američanů, který tam budou mít ZZ Top nebo The Who).

Tady je ještě jedna recenze, plus viz předchozí.
[You must be registered and logged in to see this link.]

jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

LETŇANY 4. 7. 2017 - Stránka 2 Empty Re: LETŇANY 4. 7. 2017

Příspěvek pro Hurricane 19/7/2017, 10:58

Lidi, nevíte kdo jel na koncert černé BMW řady 7 (tuším model E65?)? měli značení že patří ke GnR....zatmavený skla..... Jako jo, napadlo mě jméno Axla Very Happy ale nwm....jsme tam přijeli když hráli Biffy Clyro, takže jestli někdo ví?
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

LETŇANY 4. 7. 2017 - Stránka 2 Empty Re: LETŇANY 4. 7. 2017

Příspěvek pro Seff 28/7/2017, 20:38

jamillos napsal:

Ahoj a vítej na fóru. Svoje poprvé sis vybrala dobře, na negativní kecy nedej. Smile
Tu holku jsem nestihl a Biffy nebyli špatní, docela do toho řezali, ale jinak mě to zas tak neoslovuje. Já většinou na koncertech Guns zažil nevýrazný předkapely (na rozdíl od Američanů, který tam budou mít ZZ Top nebo The Who).

Tady je ještě jedna recenze, plus viz předchozí.
[You must be registered and logged in to see this link.]


Děkuji za schválení Very Happy
Heleď nepochybuji o tom, že Biffy to tam dali do pohybu. Oni nejspíš Gáni ví, proč zrovna tyhle kapely. Myslím, že se i tenhle výběr na rozdíl od koncertů jiných velikánů liší a to je nejspíš i záměr. Přecejen, GN'R se vždy něčím odlišovali, v dobrém smyslu.
Jojo, ta je hezká, pozitivní. Ono těch recenzí je hodně a je to všechno na jedno brdo, co si budeme. Každopádně o to víc mě štvou rádoby "názory profíků", kteří hledají jen chyby a nesoustředí se na atmosféru, která je na tom to nejhlavnější.
Seff
Seff

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 18. 07. 17
Age : 21
Location : Most

Návrat nahoru Goto down

LETŇANY 4. 7. 2017 - Stránka 2 Empty Re: LETŇANY 4. 7. 2017

Příspěvek pro Hurricane 4/8/2017, 12:51

Tak.....Jelikož jsme Češi a nepředpokládám že by se někomu v Letňanech nelíbilo tak jsem se rozhodl udělat takový vlastní album, tzn živák GnR z Prahy. Pracuju na tom, už to má i pracovní název a bude to pak na uložto vč.přebalu pouze pro členy fora. Wink
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

LETŇANY 4. 7. 2017 - Stránka 2 Empty Re: LETŇANY 4. 7. 2017

Příspěvek pro jamillos 6/8/2017, 10:52

Výborně!
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

LETŇANY 4. 7. 2017 - Stránka 2 Empty Re: LETŇANY 4. 7. 2017

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru