FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Info + pravidla (čtěte jako první, pls)

Goto down

Info + pravidla (čtěte jako první, pls)  Empty Info + pravidla (čtěte jako první, pls)

Příspěvek pro jamillos 24/3/2016, 15:32

Přátelé GN'R a muziky obecně!

Jelikož se teď kolem ("nových starých") Guns N' Roses začíná leccos dít, je načase, aby i česko-slovenská fans základna měla nějaké pořádné fórum.
Po úvodním, ne příliš úspěšném pokusu se mi konečně podařilo vytvořit fórum na úrovni, které se dle mého skromného názoru může (nebo bude moci) srovnávat s lecjakou zahraniční obdobou (ne že by to bylo potřeba). Záleží ovšem na nás všech, jaké si to tu uděláme!

Pokud sem někdo z vás zabloudil odněkud z těchdletěch internetů nebo co, pak vězte, že tohle fórum spadá pod stránku http://gnrforever.webnode.cz.
Kdyby se někdo z vás divil, proč jsem na výše zmíněném webu zablokoval (vymazal) komentáře pod aktualitami, tak je to právě z toho důvodu, aby se tohle fórum rozjelo a taky abych zabránil duplicitě příspěvků. Dokonce nevylučuju, že sem časem přesunu celý web, bude-li se to hodit. (Viz sekce Archiv z webu.)

Platforma (a vůbec celá tahle aktivita) je to pro mě nová a znalostmi systémů html, php, css a dalších nedisponuji, takže je to všechno taková improvizace, nicméně to hlavní – administraci fóra – už mám pod palcem, zbytek jsou jen grafický blbinky kolem. Smile

Pravidla jsou celkem jednoduchá a to hlavní je vlastně jenom jedno:

1. Žádné osobní napadání, xenofobie a podobné kraviny, ok?
Jako administrátor/moderátor bych sem ostatně chtěl zasahovat co nejmíň, neb věřím, že rozumný lidi (ať už to je kdokoli) se vždycky nějak normálně (ať už to znamená cokoli) dohodnou.
Jako přispěvatel se těším, že s vámi všemi konečně pořádně pokecám – teď už máme kde a prostoru je tu dost.

A snad ještě pár bodů:

2. Pokud si nahrajete osobní ikonky/avatary (což doporučuju), ideální velikost navrhuju asi takovou, jako mám já, ale je to na vás.

3. Můžete používat osobní podpisy (pod svým postem), zkuste nějaké menší texty nebo tak. Vyzkoušíme, uvidíme.

4. Můžete si tu zavést debatu (témata) prakticky o čemkoli, ať už se to týká muziky nebo ne. Pouze je třeba rozdělit to do příslušných oddílů – opět, sekce Připomínky/návrhy to jistí.
Pokud se to tady hodně rozjede (což doufám že jo) a já bych náhodou nějak nestíhal, není problém udělit některému dalšímu členovi moderátorská práva. Taky si tu, jak jistě víte, můžete posílat soukromé zprávy.

Tohle fórum nabízí spoustu vychytávek. Každý z vás si tu může dle libosti nastavit profil a vůbec celé chování webu (v osobním nastavení si možná taky budete muset upravit jazyk, čas a časové pásmo). Já tu mimochodem dostávám upozornění na příspěvky, takže už se nestane, že by mi trvalo měsíc, než odpovím na nějaký příspěvek vězící kdesi daleko v zaostalých a nezmapovaných končinách onoho cípu fóra, který si rozhodně nemůže dělat nároky na módnost...

Na lecjaké vychytávky přicházím za chodu, každopádně je tu sekce Fórum info, kam mi můžete psát buď do Problémů... nebo vytvořit vlastní thread, pokud se bude jednat o něco závažnějšího nebo tak.

Tento text se bude dle potřeby upravovat...

Ještě jedna věc: omluvte prosím jazyk. Celá ta platforma je z nějakého důvodu anglicko-česko-francouzská (?) a já s tím zatím nic neudělám. Věřím ale, že si s tím lehce poradíte, a jak jsem psal výše, kdyžtak se ptejte. Koneckonců kdo z vás už má s internetovými fóry zkušenost, nenaráží tady v podstatě na nic nového.


Tak si to tu užijte a šiřte slávu (a adresu) fóra, ať je nás tu co nejvíc!

D. F.
(zde jamillos/admin)
gnrforever.webnode.cz
jamillos@post.cz
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru