FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chinese Democracy – old demos & leaks

+7
Snil
MartyRain
jamillos
Hurricane
patrikguns21
dredtatum
Admin
11 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro jamillos 15/9/2019, 10:23

Tomas1981 napsal:
jamillos napsal:Jo, novej leak, Mayovka Perhaps!
A venku je i State of Grace.

Kde se dají stáhnout??

Já to stáhnul z thepiratebay, případně můžeš zkusit Reddit nebo youtube (když je to dostupný hůř, posíláme si to s členama na MyGnrForum). Hodil bych ti link, ale už jsou mrtvý. Kdyby se nepoštěstilo, dám to zase na ulozto.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro Tomas1981 15/9/2019, 10:25

jamillos napsal:
Tomas1981 napsal:
jamillos napsal:Jo, novej leak, Mayovka Perhaps!
A venku je i State of Grace.

Kde se dají stáhnout??

Já to stáhnul z thepiratebay, případně můžeš zkusit Reddit nebo youtube (když je to dostupný hůř, posíláme si to s členama na MyGnrForum). Hodil bych ti link, ale už jsou mrtvý. Kdyby se nepoštěstilo, dám to zase na ulozto.

Prosím uložto Wink

Tomas1981

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 11. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro jamillos 15/9/2019, 10:26

fredy napsal:State of Grace, no tyvole ten Axl je fakt bůh, tohle mělo být na Chinese Democracy, třeba místo takovýho Rhiad...

To teda. Já bych to viděl místo Scraped. 
A co se týče Atlasu, ten song se mi dostává pod kůži pomaleji (což ostatně platí pro všechny kromě Hard School, tam to bylo jasný hned), ale musím říct, že se mi fakt líbí čím dál víc. Hlavně ten začátek - ta melodie, ty bubny a rytmický kytary... Akorát ty změny tam dál jsou trochu prudký, no ale je to 20 let starý demo. 
A ano, SoG je kurva zajímavej song.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro jamillos 15/9/2019, 11:29

...
gnrforever


Naposledy upravil jamillos dne 23/9/2019, 08:44, celkově upraveno 1 krát
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro Tomas1981 15/9/2019, 14:50

Děkuji moc Wink Wink Wink

Tomas1981

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 11. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro Hurricane 15/9/2019, 15:19

No pokud to bude vycházet dál asi zkusím pak u něčeho lehce vyčistit zvuk, kdysi jsem to dělal s věcma Hollywood Rose/Rapidfire....o něco málo horší než na Appetite Wink

Nicméně jsem zvědavý na Silkworms a Oh My God - SW nemá pořádně studiovku dostupnou a OMG je tragická z hlediska kvality....

Zatím mě asi nejvíc oslovily Perhaps a Hard School.
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 275
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro jamillos 15/9/2019, 18:25

Venku je As It Began a dale 3 Dollar Pyramid, coz jsou obe instrumentalky a ta druha jmenovana je pry puvodni verze Better.

[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro Snil 16/9/2019, 19:15

jamillos napsal:Venku je As It Began a dale 3 Dollar Pyramid, coz jsou obe instrumentalky a ta druha jmenovana je pry puvodni verze Better.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Chlapci nemáte nějaký link ke stažení ? Embarassed
Snil
Snil

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 24. 03. 16
Location : Přerov

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro jamillos 17/9/2019, 08:27

Snil napsal:
jamillos napsal:Venku je As It Began a dale 3 Dollar Pyramid, coz jsou obe instrumentalky a ta druha jmenovana je pry puvodni verze Better.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Chlapci nemáte nějaký link ke stažení ? Embarassed

Já ne, ani jsem si tenhle song neuložil, ale časem to určitě někde bude. 
Možná někdo z ostatních?
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro jamillos 17/9/2019, 08:28

Jak to zhruba asi bylo s leaks a onou skříňkou Toma Zutauta:
- Skříňka obsahovala 20 CD z let 1999–2001; když Axl Zutauta v roce 2001 vyhodil, materiál zůstal ležet ladem. Role Toma Z. v dalším osudu tohoto materiálu je dále už nejasná. 
- Obsah šel do aukce (v Americe se dělají aukce i tohoto typu), kde ho koupil někdo, kdo nebyl vyloženě fanouškem GN’R. 
- Po skončení aukce zahlédl nějaký fanoušek obsah skříňky v online nabídce k aukci a poté kupce kontaktoval; kupec souhlasil s prodejem. 
- Nato se další fanoušci (asi 10 lidí) složili, aby disky dostali a udělali si vlastní kopie. Potom se ale mezi sebou pohádali a začali songy naschvál vypouštět na internet. Teď se prý obávají právních oplétaček a házejí to jeden na druhého. Byl v tom prý zamotán i Fernando Lebeis, který o tom ví. Podle neoficiálních informací se to doneslo i k Axlovi, který z toho radost zrovna nemá...


Naposledy upravil jamillos dne 23/9/2019, 08:53, celkově upraveno 3 krát
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro fredy 17/9/2019, 08:52

jamillos napsal:
Snil napsal:
jamillos napsal:Venku je As It Began a dale 3 Dollar Pyramid, coz jsou obe instrumentalky a ta druha jmenovana je pry puvodni verze Better.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Chlapci nemáte nějaký link ke stažení ? Embarassed

Já ne, ani jsem si tenhle song neuložil, ale časem to určitě někde bude. 
Možná někdo z ostatních?

...
fredy
fredy

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 24. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro jamillos 20/9/2019, 07:11

Leaks pokračují! Eye on You je venku. Údajně hrubé demo se zpěvem na první dobrou (asi jako State of Grace). Link nahodím časem.

Edit:
...


Naposledy upravil jamillos dne 23/9/2019, 08:44, celkově upraveno 1 krát
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro Snil 20/9/2019, 13:05

No tak tahle me osobně sedí více než SoG ale to je věc vkusu. Skvělý zpěv na takovém elektronickém základu. Věřím že by to šlo pěkně upravit do rockové podoby. Ale na ten zpěv bych už nesahal. Za mě bomba😈
Snil
Snil

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 24. 03. 16
Location : Přerov

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro fredy 20/9/2019, 13:22

Perhaps a State Of Grace, za mě zatim nejlepší.
fredy
fredy

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 24. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro Kreyson861980 20/9/2019, 16:46

Rozhodně nechci,aby to bylo na novým albu,čistej průměr všech leaku co tu je,proto to taky asi bylo v trezoru.
Prostě pokud není kvalitní materiál,tak to Axl nevydá,pak je z toho taková dlouhá čekací lhůta,když si představím,že s každým albem jsem o 20 let starší,tak mi to moc optimismu nepřidává.:-)Zase je dobrý vědět,že když něco vyjde,tak je to pecka.Dle mého byl největší průšvih,že vydali dvojalbum,vystříleli si strašně rychle náboje a pak už došli nápady.

Kreyson861980

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 24. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro jamillos 20/9/2019, 17:18

Co se týče mýho hodnocení, je to zatím velice těžký. 90 % těch songů se dostává pod kůži postupně. Jinak nevím jak vy, ale přijde mi, že Oh My God v kontextu těchhle novejch demáčů dává mnohem větší smysl, tak nějak je víc rozumět tomu, kam Axl směřoval...
Takže pro teď asi takhle, líp to zatím nejde a může se to měnit:

1. Hard School 
2. Atlas Shrugged / State of Grace 
3. Perhaps / Eye on You

A mimochodem, už jsem to tu někde psal, ale ještě jednou: ten This I Love remix od Braina s tím Axlovým neuvěřitelným chraplákem (nemyslím to, co je součástí těchhle leaks, tohle je úplně jinak nazpívaná verze) je to naprosto nejlepší, co jsem v životě od Axla slyšel, ať už studio nebo živě. Pokaždý mám husinu...
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro fredy 20/9/2019, 17:30

jamillos napsal:Co se týče mýho hodnocení, je to zatím velice těžký. 90 % těch songů se dostává pod kůži postupně. Jinak nevím jak vy, ale přijde mi, že Oh My God v kontextu těchhle novejch demáčů dává mnohem větší smysl, tak nějak je víc rozumět tomu, kam Axl směřoval...
Takže pro teď asi takhle, líp to zatím nejde a může se to měnit:

1. Hard School 
2. Atlas Shrugged / State of Grace 
3. Perhaps / Eye on You

A mimochodem, už jsem to tu někde psal, ale ještě jednou: ten This I Love remix od Braina s tím Axlovým neuvěřitelným chraplákem (nemyslím to, co je součástí těchhle leaks, tohle je úplně jinak nazpívaná verze) je to naprosto nejlepší, co jsem v životě od Axla slyšel, ať už studio nebo živě. Pokaždý mám husinu...
Nemohl bys ten This I Love remix nekam dát abysme sel stahnout? dik.
fredy
fredy

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 24. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro jamillos 20/9/2019, 17:32

fredy napsal:
jamillos napsal:Co se týče mýho hodnocení, je to zatím velice těžký. 90 % těch songů se dostává pod kůži postupně. Jinak nevím jak vy, ale přijde mi, že Oh My God v kontextu těchhle novejch demáčů dává mnohem větší smysl, tak nějak je víc rozumět tomu, kam Axl směřoval...
Takže pro teď asi takhle, líp to zatím nejde a může se to měnit:

1. Hard School 
2. Atlas Shrugged / State of Grace 
3. Perhaps / Eye on You

A mimochodem, už jsem to tu někde psal, ale ještě jednou: ten This I Love remix od Braina s tím Axlovým neuvěřitelným chraplákem (nemyslím to, co je součástí těchhle leaks, tohle je úplně jinak nazpívaná verze) je to naprosto nejlepší, co jsem v životě od Axla slyšel, ať už studio nebo živě. Pokaždý mám husinu...
Nemohl bys ten This I Love remix nekam dát abysme sel stahnout? dik.

To si děláš prdel, žes to ještě neslyšel. Jdu na to. 

(Jinak omluvte dnešní dikci - dneska jsem doma, a tudíž nemohu nepít... Smile)
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro jamillos 20/9/2019, 17:35

...
gnrforever


Naposledy upravil jamillos dne 23/9/2019, 08:45, celkově upraveno 1 krát
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro jamillos 20/9/2019, 17:38

Důvod, proč se mi tak relativně hodně líbí Atlas Shrugged, je ten začátek. Vůbec nejsem nadšenej z těch násilnejch tónovejch změn potom, ale ty sloky na začátku, to je paráda: ta melodie, ty bubny hraný na přechody, ty rytmický kytary plus zbytek. Dýchají z toho na mě čerstvý možnosti, nový zítřky; něco, co mělo bejt, ale nakonec tak nějak nebylo; paralelní realita, kde Guns vydali kolem roku 2000 dvojalbum a zakrátko poté další desku, ten materiál pak propagovali na turné a někdy roku 2006 se dala dohromady stará parta; svět, kde nikdo neslyšel o člověku jménem D. Trump; svět, kde nehoří starý pralesy...
Jo, tohle všechno jsem si extrapoloval z těch prvních slok... Very Happy
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro fredy 20/9/2019, 17:54

jamillos napsal:Důvod, proč se mi tak relativně hodně líbí Atlas Shrugged, je ten začátek. Vůbec nejsem nadšenej z těch násilnejch tónovejch změn potom, ale ty sloky na začátku, to je paráda: ta melodie, ty bubny hraný na přechody, ty rytmický kytary plus zbytek. Dýchají z toho na mě čerstvý možnosti, nový zítřky; něco, co mělo bejt, ale nakonec tak nějak nebylo; paralelní realita, kde Guns vydali kolem roku 2000 dvojalbum a zakrátko poté další desku, ten materiál pak propagovali na turné a někdy roku 2006 se dala dohromady stará parta; svět, kde nikdo neslyšel o člověku jménem D. Trump; svět, kde nehoří starý pralesy...
Jo, tohle všechno jsem si extrapoloval z těch prvních slok... Very Happy
No, to mas bujnou fantazii Smile This I Love hlas super Cool
fredy
fredy

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 24. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro Kreyson861980 20/9/2019, 19:50

Nevíte prosím co je tohle?
[You must be registered and logged in to see this link.]
To zní dobře?!

Kreyson861980

Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 24. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro fredy 20/9/2019, 20:09

Kreyson861980 napsal: Nevíte prosím co je tohle?
[You must be registered and logged in to see this link.]
To zní dobře?!
Podle mě to nemá s GNR nic společnýho.
fredy
fredy

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 24. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro jamillos 21/9/2019, 07:48

Kreyson861980 napsal: Nevíte prosím co je tohle?
[You must be registered and logged in to see this link.]
To zní dobře?!

Nada.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro jamillos 21/9/2019, 07:48

Další disk je venku. Obsahuje mj. i Quick Song nebo Zodiac, ovšem prý bohužel beze zpěvu

[You must be registered and logged in to see this link.]

...


Naposledy upravil jamillos dne 23/9/2019, 08:45, celkově upraveno 1 krát
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Chinese Democracy – old demos & leaks - Stránka 3 Empty Re: Chinese Democracy – old demos & leaks

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru