FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GUNS N' ROSES 2020

+5
Killiney
fredy
MartyRain
Tomas1981
Milan79
9 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

GUNS N' ROSES 2020 - Stránka 5 Empty Re: GUNS N' ROSES 2020

Příspěvek pro fredy 26/10/2020, 10:29

jamillos napsal:SMKC 2021. Tomu říkám GNR news! Very Happy
Slash a spol. by podle mě mohli udělal online event a zahrát koncert takhle, když nebudou moct desku jet živě. To by se u Guns asi stát nemohlo... 

[You must be registered and logged in to see this link.]

Super, těšim se moc! Twisted Evil
fredy
fredy

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 24. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

GUNS N' ROSES 2020 - Stránka 5 Empty Re: GUNS N' ROSES 2020

Příspěvek pro Anonymní 18/11/2020, 10:34

Locomotive - Kansas 2019

[You must be registered and logged in to see this link.]

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

GUNS N' ROSES 2020 - Stránka 5 Empty Re: GUNS N' ROSES 2020

Příspěvek pro jamillos 18/11/2020, 20:52

Austrálie a Nový Zéland - listopad 2021

[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

GUNS N' ROSES 2020 - Stránka 5 Empty Re: GUNS N' ROSES 2020

Příspěvek pro jamillos 27/11/2020, 06:10

Nový selects - Wichita 2019
Estranged, Civil War, Wichita Lineman, Nightrain

Prej to za moc nestojí, ale zatím jsem to neslyšel.

jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

GUNS N' ROSES 2020 - Stránka 5 Empty Re: GUNS N' ROSES 2020

Příspěvek pro jamillos 27/11/2020, 11:49

Nová/náhradní data: 

June 2nd, 2021 Algés, Portugal at Passeio Marítimo de Algés 
June 5th, 2021 Sevilla, Spain at Estadio Benito Villamarín
June 12th, 2021 Sölvesborg, Sweden at Norje (Sweden Rock Festival)
June 18th, 2021 London, UK at Tottenham Hotspur Stadium
June 19th, 2021 London, UK at Tottenham Hotspur Stadium
June 22nd, 2021 Dublin, Ireland at Marlay Park 
June 24th, 2021 Glasgow, UK at Bellahouston Park 
June 30th, 2021 München, Germany at Olympiastadion 

July 10th, 2021 Milwaukee, WI at Henry Maier Festival Park (Summerfest)
July 13th, 2021 Washington, DC at Nationals Park
July 16th, 2021 Minneapolis, MN at Target Field 
July 18th, 2021 Indianapolis, IN at Lucas Oil Stadium 
July 21st, 2021 Chicago, IL at Wrigley Field
July 24th, 2021 Detroit, MI at Comerica Park
July 26th, 2021 Toronto, ON at Rogers Centre 
August 3rd, 2021 Boston, MA at Fenway Park 
August 5th, 2021 East Rutherford, NJ at Metlife Stadium
August 11th, 2021 Fargo, ND at FargoDome 
August 13th, 2021 Missoula, MT at Grizzly Stadium 
August 16th, 2021 Commerce City, CO at Dick's Sporting Goods Park
August 19th, 2021 Los Angeles, CA at Banc Of California Stadium 

November 6th, 2021 Gold Coast, QLD, Australia at Metricon Stadium 
November 9th, 2021 Adelaide, SA, Australia at Adelaide Oval
November 11th, 2021 Melbourne, VIC, Australia at Melbourne Cricket Ground
November 14th, 2021 Sydney, NSW, Australia at ANZ Stadium
November 16th, 2021 Brisbane, QLD, Australia at Suncorp Stadium
November 19th, 2021 Wellington, New Zealand at Sky Stadium
November 21st, 2021 Dunedin, New Zealand at Forsyth Barr Stadium 
November 24th, 2021 Perth, WA, Australia at Optus Stadium
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

GUNS N' ROSES 2020 - Stránka 5 Empty Re: GUNS N' ROSES 2020

Příspěvek pro jamillos 16/12/2020, 08:04

Jelikož se teď houby děje, nahodím sem jednu takovou zajímavou teorii ohledně Axla v druhý půlce devadesátek, kterou teď trochu probíráme na fóru.
Vždycky jsem měl za to, že s Axlem se v letech cca 1998–2000 muselo něco stát a to něco muselo nějak souviset s jeho zdravím. Aspekty jsou tam dva: jeho hlas a jeho vzhled.
Ohledně vzezření – máme pár fotek z oněch "pustých" let, kde vypadal sice trochu jinak, než jak jsme byli zvyklí ze zlatý éry, ale byl to pořád on, a pak najednou bum – přišel rok 2001, kde vypadal jako nějakej svůj vzdálenej bratránek z jinýho státu. Přičítalo se to botoxu apod. Možný to je, ale já za tím viděl nějaký zdravotní potíže, protože jeho hlas byl najednou jinej, a do svý normálnější podoby se jak hlasově, tak vizuálně vrátil až roku 2006.
Ale ohledně toho hlasu mám teď nějaký nový poznatky a domněnky.
Víme, že na Sympathy for the Devil to byl ještě on. Pravda ale je, že dřív jsem si nevšímal, že už roku 1993 se dal zaznamenat jistej posun z toho nejdrsnějšího projevu typu 91/92 trochu nahoru a do malinko, nepatrně slabších poloh. SftD je teda ještě normální, ale slyšel jsem teď dva songy, o nichž jsem sice věděl, ale nějak mě pořád míjely (bylo tu teda ještě to vystoupení se Springsteenem, ale ten rok Axl nekoncertoval a tohle vystoupení bylo improvizovaný, neměl tam vůbec účinkovat, a tedy před tím nerozcvičoval hlas). První song je Dead Flowers, kterej nazpíval jako druhej hlas na Gilbyho Pawnshop Guitars z roku 1994. Tam už je ta vyšší poloha trochu slyšet (musím si to pustit znovu, toto píšu v práci). Důležitej je ale ten druhej song, a sice Anxious Disease ze stejnojmennýho alba z roku 1996 od The Outpatience, kapely Westa Arkeena, o který jsem tu už někde psal. Na tomhle songu je Axl i Slash (ovšem nahrávali každej zvlášť), a ačkoli tam Axl moc slyšet není, ten posun k hlasu á la 1999–2002 tam už docela znát je (dřív bychom říkali 2001–2002, ale dneska díky Village leaks víme, že takhle zněl už roku 99, akorát že z Oh My God nebo úprav Live Era se dalo prd poznat).
Takže je vlastně docela možný, že prostě styl, jakým zpíval během turné UYI, nebyl s takovým množstvím koncertů dlouho udržitelnej (někdo taky rozebíral, že to souvisí i s různejma technikama zpěvu – přes hlasivky, bránici apod.) a že si ty hlasivky prostě nadlouho odrovnal. Je pak i docela možný, že někdy mezi léty 2003 a 2006 podstoupil operaci hlasivek, což zpěváci občas dělají.
Tenhle pohled je pro mě teda novinkou, tak jsem se o to chtěl podělit. Oba songy najdete na Youtube, ale jsem teď v práci, tak si to kdyžtak najděte sami.
No a ohledně toho zjevu nevím, ale tam ta změna proběhla opravdu v krátkým časovým horizontu, jak píšu nahoře.

Tady pár fotek pro ilustraci...
[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

fredy likes this post

Návrat nahoru Goto down

GUNS N' ROSES 2020 - Stránka 5 Empty Re: GUNS N' ROSES 2020

Příspěvek pro Hurricane 20/12/2020, 10:11

jamillos napsal:Jelikož se teď houby děje, nahodím sem jednu takovou zajímavou teorii ohledně Axla v druhý půlce devadesátek, kterou teď trochu probíráme na fóru.
Vždycky jsem měl za to, že s Axlem se v letech cca 1998–2000 muselo něco stát a to něco muselo nějak souviset s jeho zdravím. Aspekty jsou tam dva: jeho hlas a jeho vzhled.
Ohledně vzezření – máme pár fotek z oněch "pustých" let, kde vypadal sice trochu jinak, než jak jsme byli zvyklí ze zlatý éry, ale byl to pořád on, a pak najednou bum – přišel rok 2001, kde vypadal jako nějakej svůj vzdálenej bratránek z jinýho státu. Přičítalo se to botoxu apod. Možný to je, ale já za tím viděl nějaký zdravotní potíže, protože jeho hlas byl najednou jinej, a do svý normálnější podoby se jak hlasově, tak vizuálně vrátil až roku 2006.
Ale ohledně toho hlasu mám teď nějaký nový poznatky a domněnky.
Víme, že na Sympathy for the Devil to byl ještě on. Pravda ale je, že dřív jsem si nevšímal, že už roku 1993 se dal zaznamenat jistej posun z toho nejdrsnějšího projevu typu 91/92 trochu nahoru a do malinko, nepatrně slabších poloh. SftD je teda ještě normální, ale slyšel jsem teď dva songy, o nichž jsem sice věděl, ale nějak mě pořád míjely (bylo tu teda ještě to vystoupení se Springsteenem, ale ten rok Axl nekoncertoval a tohle vystoupení bylo improvizovaný, neměl tam vůbec účinkovat, a tedy před tím nerozcvičoval hlas). První song je Dead Flowers, kterej nazpíval jako druhej hlas na Gilbyho Pawnshop Guitars z roku 1994. Tam už je ta vyšší poloha trochu slyšet (musím si to pustit znovu, toto píšu v práci). Důležitej je ale ten druhej song, a sice Anxious Disease ze stejnojmennýho alba z roku 1996 od The Outpatience, kapely Westa Arkeena, o který jsem tu už někde psal. Na tomhle songu je Axl i Slash (ovšem nahrávali každej zvlášť), a ačkoli tam Axl moc slyšet není, ten posun k hlasu á la 1999–2002 tam už docela znát je (dřív bychom říkali 2001–2002, ale dneska díky Village leaks víme, že takhle zněl už roku 99, akorát že z Oh My God nebo úprav Live Era se dalo prd poznat).
Takže je vlastně docela možný, že prostě styl, jakým zpíval během turné UYI, nebyl s takovým množstvím koncertů dlouho udržitelnej (někdo taky rozebíral, že to souvisí i s různejma technikama zpěvu – přes hlasivky, bránici apod.) a že si ty hlasivky prostě nadlouho odrovnal. Je pak i docela možný, že někdy mezi léty 2003 a 2006 podstoupil operaci hlasivek, což zpěváci občas dělají.
Tenhle pohled je pro mě teda novinkou, tak jsem se o to chtěl podělit. Oba songy najdete na Youtube, ale jsem teď v práci, tak si to kdyžtak najděte sami.
No a ohledně toho zjevu nevím, ale tam ta změna proběhla opravdu v krátkým časovým horizontu, jak píšu nahoře.

Tady pár fotek pro ilustraci...
[You must be registered and logged in to see this link.]


No názor ti neberu samozřejmě. Nicméně všimněme si že celý ten Axlův pád začal s rozchodem se Stephanií. Aj v klipech je vidět že už není tak pevný a energický jak býval. Nicméně držel se a až od řijna 94 (tzn SftD) začaly nové problémy které asi do té doby neřešil - spory se členy bandu (+mám dojem že někde v tý době 94-96 přišel o mámu). Fotky z 95 naznačují rozjíždění depresí+statusu nevím jak a co dál. V 97 přišli nový členové, nicméně ta fotka v tom rudém svetru ukazuje spíše prázdného Axla než Axla nadšeného do další práce, drží to snad jen kvůli smlouvám. Beta a ostatní za ním stojí a nestojí - myslím že spoustu věcí do interview dostával od nich jakože co říct, sám totiž neměl nejspíš jasno. Jak uvádíš 98-00, myslím že tu začaly soudní tahanice, no nic nečekaného vím že tu bylo i něco s bejvalkou, rozhodně to stavu který myslím že byl nepomohlo. A mým odhadem někdy v polovině roku 2000 si dal ty copánky atp. Rozhodl se změnit image, a ačkoliv název kapely zůstal stejný tak kapela co započala turné v 2001 byla nová a Axl byl nový Axl. Snažil se očistit sebesama, problém vypořádat se s tím vším přetrvával, a reunion v 2016 už byl jen takovou tečkou kdy byl alespoň jeden problém byřešen, s tím zbytkem musí žít nějak dál.

Tak to vidím já.

Co se týče tebou zmíněného hlasu - myslím že od 95 na to docela sral kvůli jiným věcem a čím dál větší nechuti (ačkoliv se chuť snažil najít, scházel se s muzikanty chodil na koncerty viz RHCP), takže Anxious Disease dopadla tak nějak všelijak. A Oh My God byla rovněž taková bez tréninku stejně jako pak koncerty 2001. Turné UYI udělalo před tím taky své, nicméně co se týče hlasu se tak do 96 aspoň nějak snažil, od 97+- na to kašlal a proto ta změna. Jakmile se tomu zase začal věnovat (2003-4 kdy se roztrénoval na turné které začlo později, takže i 05-06) chytil vokál zase do pohody, uvolnil se aj vzhledem nebyl už toliko podivný. Nicméně jeho myšlenky....se Slashem se dohadovali furt, ale ani jeden ale nedokázali opustit vlastní stín......


Jinak Axl se změnil i v posledních letech - ted nemyslím tu změnu 2013-16 ale tu která začla někde v 2018. Hlas začal být unavenější a Axl, ačkoliv má vše tak nějak jak by chtěl je na něm vidět že má ještě pár věcí co si nesplnil - víme že chtěl dlouhodobě potomka, je otázkou zda-li se tak někdy stane, nicméně si myslím že se vším ideálně smířený ještě není. Ale kapela ho teď dost drží, už není jako za nuGuns kdy se ho sice snažili držet ale prostě ta pravá kapela to nebyla....
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 275
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

jamillos likes this post

Návrat nahoru Goto down

GUNS N' ROSES 2020 - Stránka 5 Empty Re: GUNS N' ROSES 2020

Příspěvek pro jamillos 22/12/2020, 09:18

Slash v jednom rozhovoru naznačil, že by si rád myslel, že by příští rok mohlo vyjít něco novýho z obou jeho táborů - SMKC i GNR...
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

GUNS N' ROSES 2020 - Stránka 5 Empty Re: GUNS N' ROSES 2020

Příspěvek pro fredy 22/12/2020, 11:09

jamillos napsal:Slash v jednom rozhovoru naznačil, že by si rád myslel, že by příští rok mohlo vyjít něco novýho z obou jeho táborů - SMKC i GNR...
To je ale takový vyjádření úplně o hovně, rád by si myslel že příští rok něco.....Ano s SMKC jsem optimista.
fredy
fredy

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 24. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

GUNS N' ROSES 2020 - Stránka 5 Empty Re: GUNS N' ROSES 2020

Příspěvek pro jamillos 22/12/2020, 13:06

fredy napsal:
jamillos napsal:Slash v jednom rozhovoru naznačil, že by si rád myslel, že by příští rok mohlo vyjít něco novýho z obou jeho táborů - SMKC i GNR...
To je ale takový vyjádření úplně o hovně, rád by si myslel že příští rok něco.....Ano s SMKC jsem optimista.

Já vim, ale tohle už je standard. Dokud o tom nebudou chtít mluvit, ničeho jinýho se nedočkáme. A když už rozhovor poskytnou, je jasný, že se jich dotyčnej aspoň na konec zeptá.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

GUNS N' ROSES 2020 - Stránka 5 Empty Re: GUNS N' ROSES 2020

Příspěvek pro Hurricane 25/12/2020, 14:32

jamillos napsal:Slash v jednom rozhovoru naznačil, že by si rád myslel, že by příští rok mohlo vyjít něco novýho z obou jeho táborů - SMKC i GNR...

Tady nezbývá nic jiného číst mezi řádky. SMKC je jistá věc prakticky, to bez debat - ale pokud to dopadne jako Living The Dream tak o to nemám zájem, ta deska se hodně nepovedla. Co se týče desky GnR, nejspíš se čeká na Axla - za celou dobu co se o desce mluví tak jediný Axl a Dizzy(?), Melissa mlčí. Richard, Frank, Duff i Slash mluví a to ještě k tomu opatrně. A Axl to natahuje, lze čekat snahu o perfektcionalismus, otázkou je zda to ostatní přijmou - Duff a Slash nejsou Stinson s Bumblefootem/Finckem. Jistě jejich vedlejší projekty jim částečně pomůžou, ale přeci jen prioritou jsou GnR a pokud se to celý někam nehne mohli by se i sbalit a založit další VR (pravděpodobně i s Richardem).

Další varianta je že čekají zda-li se povede tour udělat - tour mělo přece letos být, ale název nemělo nepatřilo k NITLT čili mohlo být k nové desce která by vyšla někdy během tour. Nicméně zatím všechny okolnosti nám tu spíš tvoří druhý příběh ChD....

Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 275
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

GUNS N' ROSES 2020 - Stránka 5 Empty Re: GUNS N' ROSES 2020

Příspěvek pro jamillos 30/12/2020, 14:25

Tohle by vám nemělo uniknout. 

jamillos napsal:Nový leak 
Sweet Child O’ Mine – první veřejné zahrání této písničky v historii vůbec 
Whisky A Go Go, West Hollywood, CA – 08.23.86

[You must be registered and logged in to see this link.]

Stejný večer měly debut songy Mr. Brownstone a Ain't Goin' Down.


Tohle je přesně ten typ nahrávky, kvůli kterýmu miluju GN'R...
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Hurricane likes this post

Návrat nahoru Goto down

GUNS N' ROSES 2020 - Stránka 5 Empty Re: GUNS N' ROSES 2020

Příspěvek pro jamillos 31/12/2020, 10:25

moribundus.dd napsal:Exit 111 na YT


Poslední letošní video selects: Exit 111 (Tennessee), October 2019

jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

GUNS N' ROSES 2020 - Stránka 5 Empty Re: GUNS N' ROSES 2020

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru