FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tato podivná směs jazyků...

Goto down

Tato podivná směs jazyků... Empty Tato podivná směs jazyků...

Příspěvek pro jamillos 29/3/2016, 21:28

...nám to může zdánlivě trochu komplikovat, nicméně skutečnost je v tomto případě prostá:

Po kliknutí na sekci (např. GN’R news): NOUVEAU = nové, tím se v celé sekci vytváří nové téma.
Po kliknutí na některé z témat (např. TOUR 2016): opět NOUVEAU (totéž), nebo RÉPONDRE (respond, odpovědět), což je nový post.
Pak je možnost citovat – CITER –, čímž odpovídáte konkrétně na post kolegy (ve kterém můžete ještě k tomu zvýraznit konkrétní část, o kterou se vám jedná – výborná věc k nezaplacení). Píšete za hranatou závorku a doporučuju nejdřív dvakrát enter, ať je tam odstup.
EDITER je samozřejmě zpětná editace vlastního textu, pokud si chcete něco opravit.

No a jsou tam i další možnosti. Chcete-li vkládat obrázek, aby se zobrazil přímo v postu, a ne pouze přes link, musíte mít nějaký externí účet – já třeba už léta používám photobucket, ale jsou i jiné. Samozřejmě vkládat můžete třeba jenom linky.

Ještě k jazyku – viz Info + pravidla.

Případné další dotazy vítám.


UPDATE:
Ještě jedna věc. Možná jste si všimli, že na webnode dělám stylistický rozdíl mezi články a komentáři dole. A že třeba někdy zjevně až pedantsky dbám na interpunkci a tak dále. Podobně to je možná i tady na fóru. Přátelé, to se ovšem týká pouze úvodního postu, ve kterém publikuju nějaké "oficiální" informace. Jinak klidně mluvme, respektive pišme, jak nám zobák narost, žádné servítky! Smile
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Tato podivná směs jazyků... Empty Re: Tato podivná směs jazyků...

Příspěvek pro jamillos 9/2/2017, 10:34

UPDATE:
Všechny ty "NOUVEAU" a podobně jsem předělal aspoň do angličtiny. Taky jsem to už mohl udělat dřív... Rolling Eyes
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Tato podivná směs jazyků... Empty Re: Tato podivná směs jazyků...

Příspěvek pro jamillos 13/2/2017, 16:10

Jinak řešil jsem nesmyslný slovo "pro" napsaný před autorem auditka (vlevo) a pak opět "pro" a "za" uvedený nad každým příspěvkem – mělo by být "by" apod. Nicméně na fóru mi řekli, že tohle se nedá vyřešit ani přes html, museli bychom se všichni přepnout na angličtinu, přístup do samotnejch překladů prej nemají – a tohle je bezpochyby pouze vinou špatnýho překladu (mám podezření, že prostě použili google translator). Takže s tím zatím nic neudělám...
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Tato podivná směs jazyků... Empty Re: Tato podivná směs jazyků...

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru