FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AC/DC WITH AXL ROSE

+9
stradlin
Gnrforever
kamilos
fredy
David V.
Jack93
Igoraxl
MartinC
g1n9r
13 posters

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Snil 22/5/2016, 14:27

Tak a už se tlačíme u vstupu pod pódium;-)
Snil
Snil

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 24. 03. 16
Location : Přerov

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro fredy 22/5/2016, 14:51

My jdeme v klidu az po paty,sem zvedavej na ten jejich výmrd s těma kartama....?
fredy
fredy

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 24. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Snil 22/5/2016, 16:09

No jo no co nadelas maj to vykoumany Sad
Snil
Snil

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 24. 03. 16
Location : Přerov

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro fredy 22/5/2016, 16:12

Hlavně si to užít,je to historická událost,koho by to někdy v lednu napadlo že půjdeme na Axl/DC. Enjoy the show boys Twisted Evil Twisted Evil
fredy
fredy

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 24. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Snil 22/5/2016, 16:17

No jo no co nadelas maj to vykoumany Sad
Snil
Snil

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 24. 03. 16
Location : Přerov

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 22/5/2016, 20:13

Praha
[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Gnrforever 23/5/2016, 01:40

Jsou to borci a Axl je frajer,dával to s prstem v nose.

Gnrforever

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 12. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Gnrforever 23/5/2016, 03:11

[You must be registered and logged in to see this link.]

Gnrforever

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 12. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro danny.king 23/5/2016, 16:46

Tak mě včera kluci konečně překecali se zaregistrovat! Surprised

Lístek jsem kupoval až týden předem s tím, že jdu skutečně převážně na Axla. AC/DC zrovna nejsou moje věc, ale nechat si ujít legendu jako je Axl ve formě, v jaké aktuálně zpívá, to zkrátka nešlo.

Měli jsme mít sraz s Honzou z gnraxl v 11 na Florenci, ale bohužel, neklaplo to (ještě jednou promiň Very Happy). Malá rada do příště - když váš oblíbený tým prohraje finále poháru v prodloužení, nechoďte pak ještě před koncertem AXL/DC na hody, kde je vaše bývalá přítelkyně s novým klukem a neničte hlavní cenu tomboly. Twisted Evil

Dojel jsem do Prahy nakonec až kolem druhé, naštěstí jsme se s Honzou ve frontě našli a měli dobrou výchozí pozici pro sprint pod podium. S Honzou čekala i japonská fanynka, která viděla Guns 20x, včetně show v Osace 2009, či obou letošních shows ve Vegas. Během povídání jsme zjistili, že za námi stojí Snil a sraz Daveova fóra byl realitou!

Nakonec jsme se skutečně dostali až k zábradlí, poměrně blízko středu stage. Ta byla tedy masivní a na Axlův trůn skoro nebylo vidět. Měli jsme tedy jediné štěstí, že se stihl dát do kupy.

Počasí bylo ze začátku úmorné, už někdy v 17 hodin ale stage začala vrhat na první řady stín, takže poté už bez problémů. Prvním řadám dokonce sekuritka rozdávala vodu - byli jsme tedy dostatečně zásobovaní.

Fanoušek Guns z Vanouveru, který má lístky na letní show v Seattlu, nám po druhé předkapele řekl, že podle instagramu by měla show začít už v 19:45. A skutečně tomu tak bylo a intro se spustilo ještě před osmou.

Axl nejen že chodil, ale většinu koncertu dokonce protancoval. Na mygnr bylo během koncertu hodně spekulací o tom, že Axl nezní tak dobře jako předešlé shows, což prý mohlo souviset s tím, že se nachladil ve Vídni. Z našeho zážitku těžko soudit. Ačkoliv se v recenzích píše o výtečném zvuku a potvrdili mi to i další známí, kteří na koncertu byli, v první řadě byl tedy zvuk silně přepálený. Je to ale asi to, co člověk může čekat, když stojí přímo u repráku, který nazvučuje koncert pro 60k lidí. Neutral Axl byl skutečně většinu času utopen v mixu a kytary jej silně přehlušovaly. Z videí je pak patrné, že v některých pasážích (Hells Bells, For Those...) mu hlas skutečně přeskakoval, přičetl bych to ovšem možná až přílišné snaze, kterou do těch písniček dává. O nějaký enormní výpadek formy se podle mého ale nejedná, což potvrzují jak recenzenti, tak lidé co byli na včerejší show.

Další výtky se týkaly atmosféry, zde je ale opět můj zážitek z koncertu jiný, než jak jej viděli na fórech. V prvních řadách skutečně všichni skákali, zpívali a užívali si show. Při stáří některých fanoušků AC/DC, velikosti včerejšího davu a enormně teplém počasí asi nešlo čekat, že bude 60 tisíc lidí skákat jako v Argentině.

Touch Too Much se pak také hrála především díky Axlovi. Právě kousek od nás skupina fanoušků začala tento song vyvolávat a Axl řekl něco ve smyslu "we might do that", ale kapela už začínala další píseň. Podle mě se Axl před encorem s Angusem dohodl, že ji dají. Skutečně až neuvěřitelně profesionální chování od Axla, který se celý koncert usmíval a byl jiným Axlem, než tím, jakého jsem viděl v letech 2010 a 2012. Pokud Axl mluvil o tom, že roky 2009-2014 byly jeho nejšťastnější v životě, umím si představit, že aktuální situace, kde Axl hraje před obřími publiky se svými idoly, hranici jeho maximální spokojenosti ještě posouvá.

Ačkoliv nejsem fanoušek stání na koncertu s mobilem v ruce, dvě videa jsem si přece jen udělal, mrkněte:



Náš společný zážitek se Snilem a Honzou jsme skončili slovy, že se příští rok vidíme na Guns! Snad i s dalšími odsud! Cool
danny.king
danny.king

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 23. 05. 16
Age : 30
Location : Rousínov

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 23/5/2016, 17:12

Vítej na fóru a díky za skvělej popis!
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 23/5/2016, 17:12

K českým novinářům asi takto:
Ty vole, to zas byla hitparáda. Asi se nikdy nepřestanu divit tý umanutosti, s jakou se čeští weboví mediální pisálci strefujou do Axla. I když recenze byly všechny pozitivní – oni si taky nemohli dovolit psát něco jinýho, když jsou pozitivní ostatní recenze i ohlasy fanoušků –, žurnalisti udělali rekord v tom, jak napsat pozitivní hodnocení jedince skrze co nejvíc negativní síto.
Tohle je tady už prostě taková klasika. Čest výjimkám (myslím že snad lidovky), ale jinak ty bláboly (idnes, musicserver) fakt stojej za to. Buď úplný bludy, nebo aspoň polopravdy a starý otřepaný klišé opakovaný pořád do zblbnutí, jako kdyby se těmhle lidem čas zastavil někdy v letech 1991/92 a posledních dvacet nebo pětadvacet let byli zavřený někde ve stázi na Červeným Trpaslíkovi.
Říkal jsem si, že některej ten článek tady rozeberu podrobněji, ale asi na to kašlu. Jsou to hovada.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 24/5/2016, 21:53

Given the Dog a Bone pro-shot - kousek od AC

[You must be registered and logged in to see this link.]


Naposledy upravil jamillos dne 28/5/2016, 12:53, celkově upraveno 1 krát
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Gnrforever 24/5/2016, 23:27

[You must be registered and logged in to see this link.] rezavej parchant už at konečně vydá s Gánama novou desku nebo mu vyhlásím válku!Koncert na parádu kdo nebyl neví,co si víc přát vidět ejsídísí s naším Axlíkem,s kamarády ze Slovenska jsme si to užili parádně AXL/DC,

Gnrforever

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 12. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Snil 25/5/2016, 21:51

Tak jo koncert je za námi  a sebe mohu říci že to bylo bomba. Touch Too Much asi 7 - 8 metru od pódia na nim stál můj hrdina z něhož bylo patrné že ho to opravdu baví to bylo úžasný. Myslím že podporu z vlastních řad Axl zaznamenal a dělal vše proto aby uspokojil všechny ty pochybovače.  Velice pěkně to popsal danny.king jehož tady vítám. Já si koncert opravdu užil ale je fakt že to bylo celkem úmorný v tom počasí čekat než nastoupí AcDC. Co se týče předskokanů tak si myslím že stylově zapadli slušně. Příště ale bohatě stačí jedna předkapela nebo nejlíp žádná. Stejně když to na pódiu rozpálí hlavní kapela je publikum připravený bez jakéhokoliv rozehřívání. Nejspíš že jejich úkolem lidi v publiku unavit aby vlastně byli na konci rádi že už to končí. U mě to fungovalo 100% a po více jak dvouhodinový cestě vlakem ve stoje v uličce jsem se těšil do postele jak nikdy. A když už jsem dorazil vyčerpanej domu a lehl tak mi tak šumělo v uších že ne a né usnout. To vše to Angusovo nekonečné kytarové sólo při kterém si lidi v prvních řadách zacpávali uši, že já vůl to neudělal taky. Ten potlačenej zpěv v mixu je dle mého na všech koncertech a zcela zjevně je to jen doplněk kytar. Recenze jsou veskrze pozitivní a nedá se čekat že Axla budou nějak extra vychvalovat. Pro nás je důležitý náš pohled a ne názor nějakého pisálka. Tak že díky Jack93 , danny.king a hlavně Axlovi za nedělní účast!!! Jinak další akce je snad jasná.-)

[You must be registered and logged in to see this link.]
Snil
Snil

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 24. 03. 16
Location : Přerov

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 28/5/2016, 07:47

Hamburg videa
[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 30/5/2016, 17:30

Fotky update
[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 30/5/2016, 19:49

[You must be registered and logged in to see this link.]
Laughing
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Snil 30/5/2016, 20:09

jamillos napsal:[You must be registered and logged in to see this link.]
Laughing
Laughing
Snil
Snil

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 24. 03. 16
Location : Přerov

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 31/5/2016, 06:18

Bern, Švýcarsko - videa
[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Oznámeno americké turné Axl/DC

Příspěvek pro jamillos 1/6/2016, 16:18

Pět dní po skončení US turné GN’R bude Axl pokračovat s AC/DC na šňůře deseti přeložených koncertů ve Spojených státech.

Aug. 27 - Greensboro, NC - Greensboro Coliseum
Aug. 30 - Ft. Lauderdale, FL - BB&T Center
Sep. 01 - Atlanta, GA - Phillips Arena
Sep. 04 - Columbus, OH - Nationwide Arena
Sep. 06 - Cleveland, OH - Quicken Loans Arena
Sep. 09 - Detroit, MI - The Palace
Sep. 11 - Buffalo, NY - First Niagara Center
Sep. 14 - New York, NY - Madison Square Garden
Sep. 17 - Washington, DC - Verizon Center
Sep. 20 - Philadelphia, PA - Wells Fargo Center
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Jack93 1/6/2016, 16:34

Axl má pěkně nabitej program. Největším úspěchem ze všech bude, jestli vůbec hlasově a fyzicky přežije Very Happy

K pražskýmu koncertu - neuvěřitelnej zážitek!!! Koupíš si lístek na AC/DC a nakonec vidíš Axla... Kdo by to nebral? Laughing

Byl to opravdu jinej Axl, než jak ho známe. Milej, ochotnej, PROFESIONÁLNÍ. Začít v 19:45 zaslouží poklonu :-D Jsem strašně rád, že už se Axl mohl pochybovat, ohromně to přidalo na zážitku z koncertu, jelikož z naší pozice u pódia bysme na něho sotva viděli.

Obrovský uznání zaslouží Angus. To, co v 61 letech předvádí, je neuvěřitelný!!! Pobíhat dvě a čtvrt hodiny sem a tam, pořád mlátit hlavou a hrát takovýhle zabijácký sóla - Axlův klobouk dolů.

Bohužel, mě osobně zkazil zážitek KATASTROFÁLNÍ zvuk. Výhodou první řady byla blízkost vůči Axlovi, i když pódium bylo dost vysoko... Velkou nevýhodou již zmíněný zvuk. Strašně moc jsem se těšil na Axlův ječák. Jenže jsem nakonec z něho vůbec nic neměl, protože to všechno přehlušily kytary... Takhle pro mě Praha 2010 zůstává větším zážitkem (i když srovnání samozřejmě značně kulhá)...

V pátek odlítám na koncert Springsteena ve Wembley. Je to moje srdeční záležitost a vzhledem k tomu, že k nám letos nepřijede, musim za nim vyrazit. Jsem mu ale za to moc vděčnej, protože to mimo jiné znamená i to, že v sobotu 4. června uvidim na Olympijskym stadionu znovu po 13 dnech Axl/DC cheers Díky tomu, že se našli tupci, který se kvůli Axlovi rozhodli vrátit lístky... Takže v sobotu Axl a v neděli Bruce!
Jack93
Jack93

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 08. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 1/6/2016, 16:38

No ty vole! Cool
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Jack93 1/6/2016, 16:56

Jak sem prosimtě přes ten photobucket vložim fotky?
Jack93
Jack93

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 08. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro jamillos 1/6/2016, 17:23

Jack93 napsal:Jak sem prosimtě přes ten photobucket vložim fotky?

- Uděláš si účet a přihlásíš se.
- Dáš Library a click to upload.
- Po nahrání fotky z kompu na ni najedeš a dáš share.
- Můžeš vybrat Direct – stačí kliknout jednou a tím se ti to zkopíruje.
- Tady najedeš na pátej řádek zleva (čtvrtej zprava) nad postem a vybereš druhou možnost – insert image.
- Vložíš link, potvrdíš to a je to tu. (Smažeš to ze svýho účtu z pb a zmizí to i tady.) Toť vše. : )
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Jack93 1/6/2016, 19:59

jamillos napsal:
Jack93 napsal:Jak sem prosimtě přes ten photobucket vložim fotky?

- Uděláš si účet a přihlásíš se.
- Dáš Library a click to upload.
- Po nahrání fotky z kompu na ni najedeš a dáš share.
- Můžeš vybrat Direct – stačí kliknout jednou a tím se ti to zkopíruje.
- Tady najedeš na pátej řádek zleva (čtvrtej zprava) nad postem a vybereš druhou možnost – insert image.
- Vložíš link, potvrdíš to a je to tu. (Smažeš to ze svýho účtu z pb a zmizí to i tady.) Toť vše. : )

Díky moc!
Jack93
Jack93

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 08. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

AC/DC WITH AXL ROSE - Stránka 5 Empty Re: AC/DC WITH AXL ROSE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru