FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

+3
Snil
David V.
jamillos
7 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Axl a AC/DC?

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) I_vote_lcap33%Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) I_vote_rcap 33% 
[ 1 ]
Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) I_vote_lcap0%Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) I_vote_lcap0%Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) I_vote_lcap67%Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) I_vote_rcap 67% 
[ 2 ]
 
Celkem hlasů : 3
 
 
Poll closed

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro jamillos 24/3/2016, 14:19

Jelikož má Brian Johnson potíže se sluchem a kapelu čeká ještě pár koncertů z turné po USA, ocitli se chlapci v potížích. Zbytek jejich turné začíná v Atlantě – a to je právě místo, kde byl fanouškem spatřen Axl Rose.
Vznikla tak jeho první fotka za rok 2016:

[You must be registered and logged in to see this link.]

No a začaly se samozřejmě rojit spekulace, jestli by náhodou nemohl za Briana na zbytku těch pár show zaskočit…


Naposledy upravil jamillos dne 8/9/2017, 10:47, celkově upraveno 7 krát
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro jamillos 24/3/2016, 14:23

Nejnovější vývoj: dle oficiálního webu AC/DC budou zbývající data přesunuta na později, nejspíš s hostujícím zpěvákem.
[You must be registered and logged in to see this link.]


Naposledy upravil jamillos dne 24/3/2016, 16:32, celkově upraveno 1 krát
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro David V. 24/3/2016, 16:30

Upřímně si ho teda s AC/DC nedokážu představit, možná na nějakej ten song jo (jak si sám psal), ale na celý koncert - koncerty??? Na AC/DC jdeme a doufám, že se to uskuteční a bude tam Brian.

David V.

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 24. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro jamillos 24/3/2016, 16:31

David V. napsal:Upřímně si ho teda s AC/DC nedokážu představit, možná na nějakej ten song jo (jak si sám psal), ale na celý koncert - koncerty??? Na AC/DC jdeme a doufám, že se to uskuteční a bude tam Brian.

Jasný, seděly by mu Whole Lotta Rosie, Riff Raff, ... prostě ty, co hráli. A podle mě koncert s 3-4 hostama by nebyl špatnej, ale zase chápu, pokud z toho Angus nechce dělat cirkus...
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro David V. 24/3/2016, 16:47

Za mě, at se Axl raději zabývá GNR

David V.

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 24. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro Snil 24/3/2016, 20:00

Určitě by bylo fajn vidět Axla jako hosta ale celý turné to je naprostý nesmysl. Myslím že Axl má jasný priority. Ale to že se o tom šušká už takhle veřejně je jen další skvělou propagací pro Guns.
Snil
Snil

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 24. 03. 16
Location : Přerov

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro jamillos 25/3/2016, 15:57

Tommy Stinson zlobí:

[You must be registered and logged in to see this link.]

"A cenu za největší koule v historii rocku dostává... pašák!!! Běž děckám ukázat, jak se to dělá!"
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro jamillos 28/3/2016, 19:54

Zkouší Axl skutečně s AC/DC? Vypadá to, že ano! Nicméně je to TMZ, berme to s rezervou.

Fotka Axla a pod tím (viz link) členové AC/DC vycházející ze stejného studia v Atlantě.

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) 0328-axl-rose-acdc-tmz-22_zpscsswm3sz

[You must be registered and logged in to see this link.]


Edit: Dle ABC Radio to mluvčí GN'R popírá. Respektive popírá, že AC/DC s Axlem budou předskakovat kapele GN'R (což beztak vzniklo jako vtip).
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro jamillos 31/3/2016, 20:04

Whole Lotta Rosie, cca 2014
[You must be registered and logged in to see this link.]

Edit: Oprava - 2012.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro jamillos 17/4/2016, 09:02

Potvrzeno jak na oficiálních stránkách AC/DC, tak na Axlově twitteru.
Axl s kapelou odzpívá zbytek evropské části turné Rock or Bust. Poté následuje letní turné Not in This Lifetime GN’R a nato 10 amerických dat opět s Australany.

Znamená to i Praha 22. května.

May 7 Lisbon, Portugal Passeio Maritimo De Alges

May 10 Seville, Spain Estadio De La Cartuja

May 13 Marseille, France Stade Velodrome

May 16 Werchter, Belgium Werchter Site

May 19 Vienna, Austria Erns-Happel Stadium

May 22 Prague, Czech Republic Letnany Airport

May 26 Hamburg, Germany Volksparkstadion

May 29 Berne, Switzerland Stade De Suisse

June 1 Leipzig, Germany Red Bull Arena

June 4 London, England The Stadium, Queen Elizabeth Olympic Park

June 9 Manchester, England Etihad Stadium

June 12 Aarhus, Denmark Ceres Park

jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro jamillos 17/4/2016, 20:02

Ukázka toho, jak nemá vypadat novinářská práce. To je něco otřesnýho.

[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro Milan79 18/4/2016, 12:17

Jj, je neuvěřitelný co dokážou novináři vymyslet. Zajímavé spojení, ale Axl by se měl věnovat GnR a makat na hlase. Mám nepříjemný pocit, aby ho ten nával koncertů s Guns a AC/DC po hlasové stránce neodrovnal, ale nechme se překvapit.

Milan79

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 25. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro Jack93 18/4/2016, 14:35

To si děláte srandu, ne?! Strašně moc by mě zajímalo jméno autora článku, hned bych mu napsal... K ZBLITÍ!!! Evidentně o tom psal někdo, kdo se v tom vůbec neorientuje a prostě jen sesbíral nějaký info, aniž by se obtěžoval ověřováním...

Navíc mě zaráží, že to je na lidovkách... Osobně je nečtu, ale od takovýchto on-line novin bych čekal nejvyšší kvalitu, tradice by měla zavazovat... Nejsmutnější na tom je, že takovýhle věci produkojou naprostý dementi místo toho, aby tam pracovali kompetentní lidi, kteří mají přehled a umějí hledat info...
Jack93
Jack93

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 08. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro jamillos 18/4/2016, 17:19

Jack93 napsal:To si děláte srandu, ne?! Strašně moc by mě zajímalo jméno autora článku, hned bych mu napsal... K ZBLITÍ!!! Evidentně o tom psal někdo, kdo se v tom vůbec neorientuje a prostě jen sesbíral nějaký info, aniž by se obtěžoval ověřováním...

Navíc mě zaráží, že to je na lidovkách... Osobně je nečtu, ale od takovýchto on-line novin bych čekal nejvyšší kvalitu, tradice by měla zavazovat... Nejsmutnější na tom je, že takovýhle věci produkojou naprostý dementi místo toho, aby tam pracovali kompetentní lidi, kteří mají přehled a umějí hledat info...

Já jsem tam dokonce nedávno psal, například proto, že tenhle hámot o neexistujícím Kimmelově rozhovoru už je tam totiž podruhý. Ale nějak blbě tam funguje registrace a už se tam nemůžu přihlásit nebo co, a kašlu na to, jsou to idioti.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro g1n9r 19/4/2016, 15:38

Jsem rád, že uslyším Axla v Praze (i AC/DC), plánuje někdo z vás účast? Sice si ho nedokážu úplně spojit s některýma písničkama, ale stejně věřím, že to bude stát za to.
g1n9r
g1n9r

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 25. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro Jack93 19/4/2016, 15:55

g1n9r napsal:Jsem rád, že uslyším Axla v Praze (i AC/DC), plánuje někdo z vás účast? Sice si ho nedokážu úplně spojit s některýma písničkama, ale stejně věřím, že to bude stát za to.  

Jo, chystám se tam... Pořád tomu nemůžu uvěřit. Koupil jsem si lístek na AC/DC a uvidim Axla Very Happy
Jack93
Jack93

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 08. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro Snil 19/4/2016, 16:10

Jo já pořád sháním stání pod podium a už se těším :-)
Snil
Snil

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 24. 03. 16
Location : Přerov

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro Jack93 19/4/2016, 16:14

Snil napsal:Jo já pořád sháním stání pod podium a už se těším :-)

Věř mi, že teď seženeš vstupenky naprosto v pohodě Very Happy Myslim, že na koncert musí jít každej fanoušek Guns, i když třeba AC/DC neposlouchá Very Happy Správně to vyjádřil Alice Cooper: "Whoever has tickets to that show has got the golden ticket, because who doesn't want to see that?"

Read more at [You must be registered and logged in to see this link.]
Jack93
Jack93

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 08. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro V.E.Š 19/4/2016, 20:24

Vystoupení s AC/DC alespoň dokazuje, že je Axl ve formě a zpívá mu to, jinak by si ho asi ejsíci nepřizvali, ale raději bych viděl GNR ve studiu nahrávat nový songy, mají co dohánět.

V.E.Š

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 29. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro Snil 19/4/2016, 20:33

Když se tohle povede bude to úžasný promo i pro Guns n Roses. Fakt se na to těším. Ale dohnat těch promarněných let asi už nepůjde. Zatím mám z toho co se děje kolem Gánu i Axla moc dobrej pocit:-)
Snil
Snil

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 24. 03. 16
Location : Přerov

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro g1n9r 21/4/2016, 17:17

[You must be registered and logged in to see this link.] Sice ten článek vypadá ve směs pozitivně, ale jak jsou tady proti Axlovi všichni novináři zaujatí není normální, obsahová hodnota článku naprosto nulová.
g1n9r
g1n9r

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 25. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro jamillos 21/4/2016, 17:36

g1n9r napsal:[You must be registered and logged in to see this link.] Sice ten článek vypadá ve směs pozitivně, ale jak jsou tady proti Axlovi všichni novináři zaujatí není normální, obsahová hodnota článku naprosto nulová.

Hm, v podstatě jenom trochu umírněnější omílání dávno neplatnejch klišé a blbostí, podsouvání názorů a podobně. Co se taky dá na webech tohohle typu čekat.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro Snil 21/4/2016, 20:24

g1n9r napsal:[You must be registered and logged in to see this link.] Sice ten článek vypadá ve směs pozitivně, ale jak jsou tady proti Axlovi všichni novináři zaujatí není normální, obsahová hodnota článku naprosto nulová.

Ale mi přece víme své .-)
Snil
Snil

Poèet pøíspìvkù : 154
Join date : 24. 03. 16
Location : Přerov

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro jamillos 23/4/2016, 07:55

Jack93 napsal:
Snil napsal:Jo já pořád sháním stání pod podium a už se těším :-)

Věř mi, že teď seženeš vstupenky naprosto v pohodě Very Happy  Myslim, že na koncert musí jít každej fanoušek Guns, i když třeba AC/DC neposlouchá Very Happy  Správně to vyjádřil Alice Cooper: "Whoever has tickets to that show has got the golden ticket, because who doesn't want to see that?"

Read more at [You must be registered and logged in to see this link.]

Tak pokud seženu nějakej normální lístek (slyšel jsem zvěsti o překupnickejch cenách jako 5 litrů a podobně), tak pojedu.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1635
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro g1n9r 23/4/2016, 13:08

jamillos napsal:
Jack93 napsal:
Snil napsal:Jo já pořád sháním stání pod podium a už se těším :-)

Věř mi, že teď seženeš vstupenky naprosto v pohodě Very Happy  Myslim, že na koncert musí jít každej fanoušek Guns, i když třeba AC/DC neposlouchá Very Happy  Správně to vyjádřil Alice Cooper: "Whoever has tickets to that show has got the golden ticket, because who doesn't want to see that?"

Read more at [You must be registered and logged in to see this link.]

Tak pokud seženu nějakej normální lístek (slyšel jsem zvěsti o překupnickejch cenách jako 5 litrů a podobně), tak pojedu.
Já jsem si domluvil lístek za 1700,-, což je normální cena, na facebooku na stránkách koncertu se dají sehnat od lidí, co je prodávaj.
g1n9r
g1n9r

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 25. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno) Empty Re: Spekulace jako řemen: bude Axl zaskakovat u AC/DC? (edit: potvrzeno)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru