FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MÉDIA

+7
moribundus.dd
dredtatum
Gnrforever
Ota
Hurricane
Snil
jamillos
11 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

MÉDIA  - Stránka 5 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro jamillos 12/6/2020, 10:51

jamillos napsal:Novej článek o Melisse. Tak aspoň už oficiálně víme, že je jí 30. Smile 

[You must be registered and logged in to see this link.]

A nebo taky ne. Určitý indicie naznačujou, že jí je o dost víc, možná ke 40. Zkrátka je to trochu záhada... Very Happy
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 5 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro Hurricane 14/6/2020, 12:18

jamillos napsal:Matt Sorum – Double Talkin' Jive: True Rock 'n' Roll Stories from the Drummer of Guns N' Roses, the Cult, and Velvet Revolver

Vydavatelství Chicago Review Press zrušilo vydání Mattovy autobiografie!
Na fórech se objevily (zatím snad nepodložené) spekulace, že by mohl být problém s obsahem – Matt v knize prý popisuje, jak v roce 2015 mluvil s Duffem a ten říkal, že Frank Ferrer neumí hrát, a dále nadával na Izzyho a Izzy pak zase skrze Matta nadával na něj... Jak říkám, je to nepodložené.
Nicméně! Váš vždy bdící Jamillos alias Dave F. alias Admin alias P. J. atd. zjistil, že zrovna pronikla na net pdf verze – předpokládám, že nijak nezcenzurovaná.

Rojí se mi v hlavě spekulace například tohoto typu: dozvěděl se Duff před vydáním (třeba přes editory apod.) o obsahu a poprosil Matta o zrevidování textu, ať už si to Matt vymyslel nebo ne? Protože mnozí říkají, že se Sorumem nebyla zrovna jednoduchá spolupráce a později si dost stěžoval, čili taky by si mohl věci přibarvovat... na druhou stranu to nejspíš tak trochu dělali všichni, a co tam Matt píše, nakonec může být pravda. Což by ovšem pro stávající line-up GN’R mohl být docela průšvih, o sociálních sítích a médiích nemluvě. Taky za tím samozřejmě může být něco prozaičtějšího.

Každopádně ti anglofonní z vás mají zase jednou výhodu – tady to máte:
(gnrforever)
[You must be registered and logged in to see this link.]


To s tím Frankem může být pravda. Ostatně X krát tu bylo že Duff a Slash chtěli zpět protlačit Matta, jasně s Frankem to funguje a je dobrej....ale Matt je lepší. A na Izzyho nadávají všichni a že Izzy nadává na Duffa to už nikoho moc nezajímá protože si to Izzy zavařil sám Laughing Laughing
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 5 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro MartyRain 3/7/2020, 18:02

Další rozhovor a zmínka o tom, že Slash maká na nových věcech s Guns.

[You must be registered and logged in to see this link.]

MartyRain

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 10. 04. 16
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 5 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro jamillos 20/7/2020, 08:34

Chris Cornell - Patience 
[You must be registered and logged in to see this link.]


Naposledy upravil jamillos dne 20/7/2020, 08:51, celkově upraveno 1 krát
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 5 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro jamillos 20/7/2020, 08:51

Trailer videa Roberta Johna, někteří z vás kousky z toho možná už znají. Zatím se neví, jestli to bude k dispozici celý (zvěsti říkají, že Robert John chce ta videa prodat - a jsou jich kvanta, včetně celejch songů), ale pokud ano, byla by to bomba. V podstatě to asi bylo součástí onoho Perfect Crime Documentary, kterej nikdy nevyšel. 
Stahujte rychle, dlouho to tam nevydrží... 
[You must be registered and logged in to see this link.]
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 5 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro jamillos 30/7/2020, 08:59

Frank měl s někým online video rozhovor. Tihle "ostatní" muzikanti (jako on, 4tus atd.) samozřejmě musejí držet basu a nemůžou prozrazovat zrovna moc detailů ze zákulisí, ať už ohledně novýho materiálu nebo čehokoli dalšího... takže když se jich někdo ptá na něco konkrétnějšího, odpověď je většinou jako přes kopírák.
Nejinak to bylo v tomto případě, ačkoli tady se nejednalo o nic zase tak supertajnýho: ptali se ho (kromě nový muziky, na což jim samozřejmě odpověď nedal), jestli nově nahrával bubny k Shadow of Your Love. Video jsem ještě neviděl, ale prý se chvíli ošíval a pak řekl, že to je "otázka pro management". Z čehož je tedy naprosto jasný, že ty bubny skutečně nahrával, a song tedy není v úplně původní, jenom vyčištěný verzi. Otázka pak je, co všechno bylo nově nahráno. Samozřejmě je smutný, že ani na takovýhle věci nemůže dát přímou odpověď a musí odkazovat na ten jejich podělanej "management"... Ale čteme-li mezi řádky, aspoň některý věci si můžeme domyslet.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 5 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro Hurricane 1/8/2020, 16:57

jamillos napsal:Frank měl s někým online video rozhovor. Tihle "ostatní" muzikanti (jako on, 4tus atd.) samozřejmě musejí držet basu a nemůžou prozrazovat zrovna moc detailů ze zákulisí, ať už ohledně novýho materiálu nebo čehokoli dalšího... takže když se jich někdo ptá na něco konkrétnějšího, odpověď je většinou jako přes kopírák.
Nejinak to bylo v tomto případě, ačkoli tady se nejednalo o nic zase tak supertajnýho: ptali se ho (kromě nový muziky, na což jim samozřejmě odpověď nedal), jestli nově nahrával bubny k Shadow of Your Love. Video jsem ještě neviděl, ale prý se chvíli ošíval a pak řekl, že to je "otázka pro management". Z čehož je tedy naprosto jasný, že ty bubny skutečně nahrával, a song tedy není v úplně původní, jenom vyčištěný verzi. Otázka pak je, co všechno bylo nově nahráno. Samozřejmě je smutný, že ani na takovýhle věci nemůže dát přímou odpověď a musí odkazovat na ten jejich podělanej "management"... Ale čteme-li mezi řádky, aspoň některý věci si můžeme domyslet.

njn Fernando už by mohl vypadnout. Celkově ten management je vlastně k hovnu když to vezmu kolem a kolem.
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

jamillos likes this post

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 5 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro Tomas1981 18/10/2021, 12:25

[You must be registered and logged in to see this link.]

PŘEDPRODEJ: Akční cena 119 Kč s poštovným zdarma.
Doručení obyčejně Českou poštou, baleno jednotlivě v černé folii, tzn. každý výtisk přijde zabalený zvlášť.
Guns N' Roses vychází 21. října 2021, předobjednávky budou expedovány den před vydáním.

Tomas1981

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 11. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 5 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro jamillos 18/10/2021, 18:36

Jo, někdo mi to psal. Zajímalo by mě, jestli se to dá normálně koupit v krámě.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 5 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro MartyRain 19/10/2021, 19:31

jamillos napsal:Jo, někdo mi to psal. Zajímalo by mě, jestli se to dá normálně koupit v krámě.


Jo Jo. Normálně to koupíš v trafice. Já si takhle před časem kupoval bookazine o Metallice. Od čtvrtka by to mělo být v prodeji. Wink

MartyRain

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 10. 04. 16
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 5 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro jamillos 22/10/2021, 05:33

Tak jsem to opravdu koupil v trafice, akorát prodavačkám neříkejte 100+1 (nevím, jak jsem na to přišel), to je mate. Zatím jsem to jen prolistoval, vypadá to dobře, je to překlad od různejch zahraničních autorů. Samozřejmě nečekám, že se tam dozvím něco novýho, ale i tak je fajn mít takovouhle věc takhle pohromadě. Akorát je škoda, že tam není plakát.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

MartyRain likes this post

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 5 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro Tomas1981 22/10/2021, 12:08

jamillos napsal:Tak jsem to opravdu koupil v trafice, akorát prodavačkám neříkejte 100+1 (nevím, jak jsem na to přišel), to je mate. Zatím jsem to jen prolistoval, vypadá to dobře, je to překlad od různejch zahraničních autorů. Samozřejmě nečekám, že se tam dozvím něco novýho, ale i tak je fajn mít takovouhle věc takhle pohromadě. Akorát je škoda, že tam není plakát.
Má mi přijít do poštou,zatím nic,snad to včera neulítlo Very Happy

Tomas1981

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 11. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 5 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro jamillos 23/10/2021, 15:47

Slash online. Ne moc dobrý zprávy – v podstatě říká, že se k psaní novýho materiálu zatím příliš nedostali, to je asi teprve čeká, spíš pracovali zjevně pouze na Axlovejch starších věcech...

"As far as Guns is concerned, we haven't even gotten to that point of really in earnest sitting down and writing, we've been doing a lot of material that's sort of been sitting around for a while, so that will be a whole focused endeavor unto itself..."

[You must be registered and logged in to see this link.]

Edit: Jo a o Hard School Slash řekl, že nechali jenom bubny (plus zpěv) a všechno ostatní předělali. Chudák Frank... MÉDIA  - Stránka 5 1f604


Naposledy upravil jamillos dne 24/10/2021, 08:39, celkově upraveno 1 krát
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 5 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro Milan79 23/10/2021, 16:42

Moc tomu nerozumím. Žena Duffa před nějakou dobou prohlásila, že slyšela něco z nového alba a prý zní epicky a teď slash řekne, že vlastně nic kromě starých věci nemají. Co ty 2 roky dělali?, tímto tempem budu dřív v důchodu než vydají novou desku

Milan79

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 25. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 5 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro Hurricane 23/10/2021, 17:21

Milan79 napsal:Moc tomu nerozumím. Žena Duffa před nějakou dobou prohlásila, že slyšela něco z nového alba a prý zní epicky a teď slash řekne, že vlastně nic kromě starých věci nemají. Co ty 2 roky dělali?, tímto tempem budu dřív v důchodu než vydají novou desku

No jsou to Guns Very Happy Very Happy Materiál samozřejmě je, času na to bylo dost. Akorát Slash se rozhodl napnout fans, tuhle jsem četl rozhovor z 2016 že píše věci spíš pro Guns než pro SMKC, takže toho bude dost - nemluvě o věcech 95/96. Proč zmiňuji tyto věci? protože problém s materiálem už zjevně neexistuje, tuhle jsem četl z 99/00 jak se Slash vyjádřil o OMG.....máme 2021 a zahraje bez problému Absurd. Deska bude, čekám podzim 22/jaro-léto 23.
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 5 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro jamillos 30/10/2021, 09:58

jamillos napsal:Tak jsem to opravdu koupil v trafice, akorát prodavačkám neříkejte 100+1 (nevím, jak jsem na to přišel), to je mate. Zatím jsem to jen prolistoval, vypadá to dobře, je to překlad od různejch zahraničních autorů. Samozřejmě nečekám, že se tam dozvím něco novýho, ale i tak je fajn mít takovouhle věc takhle pohromadě. Akorát je škoda, že tam není plakát.

Mimochodem, přátelé, tuhle věc všem doporučuju! Jsem teprve pár stránek od začátku (čtu to na záchodě, sorry jako) a musím říct, že to je naprosto skvělý, informativní a zároveň kapelu oslavující čtení, který by měl každej fanda mít doma. Jestli jste třeba trochu váhali, tak neblbněte a běžte do toho, je to bomba!
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

MartyRain and Tomas1981 like this post

Návrat nahoru Goto down

MÉDIA  - Stránka 5 Empty Re: MÉDIA

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru