FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nové album GN´R

+5
Hurricane
dredtatum
Dáda
MartyRain
jamillos
9 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Nové album GN´R Empty Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 31/12/2016, 15:16

Nechci tu zakládat moc témat ale myslím že tohle je aktuální.
O nvém albu se mluvilo nejdřív pro 2010 a 2012 jakožto ´´Democracy trilogie´´,no ve finále jsme skončili u živáku Appetite For Democracy.Čili co dál? Mluvilo se o albu na rok 2016,to padlo a říká se i že 2017 by mohlo vyjít.Axl i Slash potvrdili že se skládá,Slash s Duffem některé čisté Axloviny odsouhlasili.Okej,to by bylo.Ale co by mohlo být na novém albu? Mě napadá pár nevydaného materiálu od VR (Cherry,Mercy Angel-ale bůh ví zda to je jejich) a pak od GNR.

U GNR konkrétně:

´´Oh My God´´


(Když se mluví že finální verze vlastně nikdy nebyla vydána)

´´Sailing´´


(těžko říct o co vlastně jde,do teď nevím zda to je cover nebo jejich)

´´Silkworms´´


Věci jako ´´Crash Diet´´ jsou bohužel asi pohřbeny časem.....Nebo ví někdo něco víc? Wink
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro jamillos 2/1/2017, 17:18

"Mluvilo se o albu na rok 2016" – no ale mluvili o něm tak maximálně fanoušci. Že by stihli vytvořit nový album mezi koncertama Guns a Axl/DC, to snad nemohl nikdo čekat. Takže se ani nedá říct, že to padlo, páč ono to v první řadě vůbec neexistovalo. Smile
Jak jsem tu někde říkal, podle mě by byl ideální mix všech věcí – něco sólo Axlovo, něco od Slashe a hlavně co nejvíc věcí, co stvořili dohromady. VR bych tam ale moc nepletl a Oh My God je zase jinej styl – pochybuju, že se k tomu bude Axl chtít vracet a Slash to hrát.
Samozřejmě bych alespoň tu "druhou půlku" ChinDem jednou chtěl slyšet, ale s touhle sestavou to moc nečekám, leda že by některý ty songy kompletně předělali – což by právě bylo součástí tý zlatý střední cesty ve stylu od každýho něco plus nový věci dohromady.
Sailing je předělávka, to vůbec nečekej. Silk Worms bych tam ani nechtěl, leda že by ta muzika byla úplně jiná (text je skvělej). Crash Diet a další nahráli před natočením UYI a samozřejmě je ve hvězdách, jestli něco z tý éry budou chtít použít, v šuplíku toho podle všeho skončilo dost...
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 10/1/2017, 10:27

Sailing je předělávka ale zase na druhou stranu Knocking on heavens door nebo Live and let die taky proto jsem to zmínil.A VR?Sorum tuším někde říkal že mají věcí dost čili kdyby se dohodli s Kushnerem a míchlo by se to s věcma ChinDem II. taky by to nemuselo bejt špatný (+návrat Soruma který by rádi Slash a Duff).
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 8/2/2017, 14:53

Tak jsem našel nějáké Leaks jenže jak je to důvěryhodné....kdo ví každopádně je jasný že asi jde o věci z druhý půlky CD.

Bez názvu


´´Checkmate´´


´´I declare´´


´´The General´´


´´The Seeker´´-ale jde o cover od The Who


Něco od Velvet Revolveru co by taky mohli využít



Co z toho myslíte že je tzv.fake a co realita?Dle mě to je tak 50 na 50 některé fanmady jsou totiž velice kvalitní že je těžké rozeznat od originálu.
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro jamillos 9/2/2017, 09:57

Ale to je celkem jednoduchý:

Ta první opravdu jako Axl zní a je to hodně dobrý. Každopádně to zní jako nějaký starý demo z ChinDem sessions a je to jediná věc, která mě tak trochu mate ohledně původu atd.

Tomu druhýmu se opravdu říká Checkmate, ačkoli potvrzený to samozřejmě není. Jedná se o fanouškovskej remix, protože původně to bylo o půlku kratší – ten refrén tam holt nalepili ještě jednou, aby to bylo delší (a ten začátek tam taky nebyl).

Třetí song je fakt nějakej vtip a nemá s GN'R nic společnýho. Jakmile tam ani není zpěv, vůbec není potřeba se vzrušovat. Ani to jako Guns nezní a žádná "I Declare" není ve fans komunitě známá.

Čtyřka – taky nepotvrzená blbost, takovejch je na netu hodně, neřeším. Zní to trochu jako něco, co někdy kolem let 2001/02 pouštěli před koncertama, ale každopádně to není song jako takovej.

Pět – ano, the Seeker, GN'R ji od roku 2012 průběžně hrajou, žádná záhada. Mimochodem, byl bych moc rád, kdyby na nový album nedávali žádný předělávky. Těch bylo dost a myslím, že fanoušci jsou spíš lační po originálním materiálu kapely.

Šestka – jak jsem říkal, osobně bych tam VR nepletl. To, že tam hrajou dva stejný členové, nemění nic na faktu, že je to přece jenom jiná kapela s jiným stylem. Slash sám říkal, že VR je víceméně projekt, ačkoli se to jednu dobu jako dlouhodobá kapela dost tvářilo. Za sebe můžu říct, že nevidím důvod, proč by se to mělo míchat s tvorbou znovuobnovenejch Guns N' Roses. Lepší by bylo, kdyby GN'R vydávali věci, který stvořili dohromady a který jsou pravý GN'R (bez ohledu na nepřítomnost některejch starejch členů).

Tolik můj skromný názor.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 12/2/2017, 12:57

jamillos napsal:Ale to je celkem jednoduchý:

Ta první opravdu jako Axl zní a je to hodně dobrý. Každopádně to zní jako nějaký starý demo z ChinDem sessions a je to jediná věc, která mě tak trochu mate ohledně původu atd.

Tomu druhýmu se opravdu říká Checkmate, ačkoli potvrzený to samozřejmě není. Jedná se o fanouškovskej remix, protože původně to bylo o půlku kratší – ten refrén tam holt nalepili ještě jednou, aby to bylo delší (a ten začátek tam taky nebyl).

Třetí song je fakt nějakej vtip a nemá s GN'R nic společnýho. Jakmile tam ani není zpěv, vůbec není potřeba se vzrušovat. Ani to jako Guns nezní a žádná "I Declare" není ve fans komunitě známá.

Čtyřka – taky nepotvrzená blbost, takovejch je na netu hodně, neřeším. Zní to trochu jako něco, co někdy kolem let 2001/02 pouštěli před koncertama, ale každopádně to není song jako takovej.

Pět – ano, the Seeker, GN'R ji od roku 2012 průběžně hrajou, žádná záhada. Mimochodem, byl bych moc rád, kdyby na nový album nedávali žádný předělávky. Těch bylo dost a myslím, že fanoušci jsou spíš lační po originálním materiálu kapely.

Šestka – jak jsem říkal, osobně bych tam VR nepletl. To, že tam hrajou dva stejný členové, nemění nic na faktu, že je to přece jenom jiná kapela s jiným stylem. Slash sám říkal, že VR je víceméně projekt, ačkoli se to jednu dobu jako dlouhodobá kapela dost tvářilo. Za sebe můžu říct, že nevidím důvod, proč by se to mělo míchat s tvorbou znovuobnovenejch Guns N' Roses. Lepší by bylo, kdyby GN'R vydávali věci, který stvořili dohromady a který jsou pravý GN'R (bez ohledu na nepřítomnost některejch starejch členů).

Tolik můj skromný názor.
Jako jo,ale koukal jsem že styl VR by Axlovi možná taky sedl a to si nemůžu pomoct........upřímně ale nechápu proč vzali punkáče Weilanda a né Sebastiana Bacha kterej je o dost lepší. Každopádně GNR nahrávají aspoň trochu a věřím že kdyby se míchlo tak nějak....inu vše co má rozdělaný Slash,Axl,Duff a VR taky by to nemuselo bejt zlý.....VR měl jen tu jednu chybu a tou byl nekontrolovatelný Weiland,zpěvák fajn ale jak píšu Bach je lepší a hlavně Scott byl neustále na drogách a s takovým člověkem.....no víme Steven v 1990.
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro jamillos 12/2/2017, 13:34

Bach by byl bejval u VR dobrej, ale vzhledem k tomu, že je odedávna kámoš s Axlem, a k tomu, jak na tom Axl se Slashem v tý době byli, není se co divit, že tam nezpíval. Já jsem vždycky říkal, že by se mi u VR líbil Eric Dover, kterej nazpíval první album Snakepitu. Rozhodně má lepší hlas než Weiland a seděl by mi tam víc.
Věřím tomu, že trojka Axl-Slash-Duff vytvoří materiálu dost, a kdyby ne, můžou sáhnout do minulosti vlastní kapely, ať už old Guns nebo ChD...
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 12/2/2017, 14:49

jamillos napsal:Bach by byl bejval u VR dobrej, ale vzhledem k tomu, že je odedávna kámoš s Axlem, a k tomu, jak na tom Axl se Slashem v tý době byli, není se co divit, že tam nezpíval. Já jsem vždycky říkal, že by se mi u VR líbil Eric Dover, kterej nazpíval první album Snakepitu. Rozhodně má lepší hlas než Weiland a seděl by mi tam víc.
Věřím tomu, že trojka Axl-Slash-Duff vytvoří materiálu dost, a kdyby ne, můžou sáhnout do minulosti vlastní kapely, ať už old Guns nebo ChD...

Dover nebyl špatnej no....Vlastně ani nevím proč se ta první sestava Snakepitu rozpadla parta Slash-Eric-Gilby-Mike/James-Matt/Brian-Teddy....druhej Snakepit není zlej,ostatně věci jako Mean Bone,Serial Killer,Bleed,Rusted Heroes se povedly ale je už dost obchodní není to takový to hraní pro zábavu. Přiznám se ale že pro mne je Snakepit i SMKC,je to podobně situačně Eric byl v Imperial Drag a Myles v Alter Bridge....Každopádně v tomhle jsou Axl i SLash s prominutím pitomci,Slash,Matt a další mají problém komunikovat s Hugem a pak když dělají solo jakožto ChD a Snakepit/VR tak o dost přicházejí....Kdo ví jak by to vypadalo kdyby Slash dal bandu do kupy s Duffem,Mattem (nebo Leem z Mötley),Gilbym,Bachem a řekněme teda Kushnerem (i když mě osobně nijak nechytil,spíš tam byl....tak nějak navíc takový zvláštní kytarista).....Každopádně hudební byznys je svinstvo a tyhle spory Axl-Slash-Duff případně i Izzy a Steven odskákal kdo? Fanoušci.Jak Snakepitu tak VR tak i Guns N´Roses....když si člověk tohle uvědomí říká si o kolik té kvalitní muziky přišel......
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro jamillos 13/2/2017, 12:03

V podstatě máš pravdu, ale musím podotknout, že částečně VR, ale zejména Slash's Snakepit musíš brát pouze jako projekt, nic jinýho to nebylo. Mělo to velkou popularitu, protože to byla první Slashova sólovka mimo GN'R, takže unikum. Ti muzikanti ale měli i jiný svý kapely/projekty, dělo se toho hodně. Například existoval Slash's Blues Ball, byli tu Neurotic Outsiders, pak ty kapely těch ostatních muzikantů... Fanoušci to sice odskákali, ale hádky nejvíc poznamenaly samotný členy, na to je potřeba nezapomínat. Jak po duševní, tak mnohdy i po materiální stránce. Všimni si, jak je teď Axl už od začátku loňskýho roku vysmátej... Cool
Fakt je, že existujou nahrávky z 90. let, například s tou spoluprací se Zakkem Wyldem, ale i jiný. Slyšet jednou to, to by muselo bejt naprosto fantastický. Kdo ví, třeba to jednou vydaj nebo se to aspoň nějak dostane na net...
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 13/2/2017, 12:49

Tak se mi zase povedlo něco nalézt.....ale nějak mi to na GN´R nesedí.

Ides Of March ('98)
Oklahoma ('98)
Atlas Shrugged ('99)
Closing In On You ('99)
Cock-A-Roach Soup ('99)
Friend Or Foe ('99)
Hearts Get Killed ('99)
No Love Remains ('99)
Something Always ('99)
Suckerpunched ('99)
Zip It ('99)
Down By The Ocean ('01)
Leave Me Alone ('02)
Seven ('02)
The General ('02)
Thyme ('02)
Quick Song ('05)
Zodiac ('05)
Motormouth ('06)

Tohle by měl být nějáký materiál co není vydán....no začal jsem hledat nějáké ty Leaks ale...
Posuďte sami.

´´Zodiac´´


´´Friend or foe´´-zní to jako by někdo doma blbnul s kytarou


Našel jsem toho víc ale to byly faky na 100%-neznělo to jako Axl a nebo je to nahrané i dle YT někým úplně jiným......No.....Patrám po písni Oklahoma,ta může být důležitá.
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro jamillos 13/2/2017, 13:49

Ano, většina těchhle názvů jsou skutečně leaks, o kterých se mluví, něco málo z toho potvrdil i Axl v roce 2008. Jsou to ale věci z éry Chinese Democracy. Nicméně to, co zatím máme, už na netu je, nic novýho se za poslední léta neobjevilo. Ty videa pod tím jsou samozřejmě vtip. Existujou přesný seznamy ohledně toho, kdy, jak a co se objevilo, ale teď bych to nenašel.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 13/2/2017, 18:36

No něco někde na netu snad je.... každopádně jsem si četl rozhovory pak to sem hodím a ty leccos vysvětlí.
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro jamillos 12/3/2017, 09:02

Hurricane napsal:Tak jsem našel nějáké Leaks jenže jak je to důvěryhodné....kdo ví každopádně je jasný že asi jde o věci z druhý půlky CD.

Bez názvu


Ha, já jsem stejně věděl, že je to nějaký divný, že bych o takovýhle věci nevěděl... Very Happy Trochu jsem zapátral – a Axl to samozřejmě není, je to španělská kapela Mägo de Oz, song Astaroth. Album Finisterra, který je z roku 2000...
[You must be registered and logged in to see this link.]

jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 13/5/2017, 11:18



Těžko říct co z toho vyčíst ale co se ví-

-Slash byl ve studiu
-Kapela má přestávku v turné, ale prý se kluci scházejí
-Myles Kennedy z Alter Bridge popřel že by Slash pracoval na materiálu pro SMKC, naopak říká že je projekt v takovém bodu kde nikdo nic neví.
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro MartyRain 21/5/2017, 11:52

Čaute,

Guns postli na FB, takobé shrnující video k jejich cestě ( resp. cestě Axla, Duffa a Slashe ) s tím že na konci je pouze datum 24.5.2017 a video má popisek It doesn´t end here.

Mrknout můžete zde: [You must be registered and logged in to see this link.]

Jaký announcement nás ve středu čeká ? Že by opravdu nové album ?

EDIT: je to spíše pokračování videa the beginning, kde je opravdu mnou zmiňovaná cesta: [You must be registered and logged in to see this link.]

MartyRain

Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 10. 04. 16
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro jamillos 22/5/2017, 18:52

No jsem zvědav. Na nový album podle mě zatím nemohli mít dostatek času.
Kéž by to bylo DVD nebo novej singl... ale to asi přeháním.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Dáda 22/5/2017, 19:37

No řekla bych, že nejspíš odlet do Evropy, vždyť 27.5. začíná další část turné, víc bych v tom asi nehledala, i když nový singl nebo nějaký jiný překvápko bych uvítala.

Dáda

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 10. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 26/5/2017, 08:47

Tak včera potvrdili jen další kus turné Neutral to samo o sobě není špatné ale.....Od toho co psali jsem čekal trošku víc.....Nový singl? No hele do Prahy ještě nepřijeli, a jelikož v Praze kapely rády ukazují premiéry či návraty songů (Touch Too Much-AC/DC, hádejte s kým Very Happy ) GNR v 92 podruhé a naposled Don´t Cry (Alt.lyrics)......Já očekávám spíš oživený setlist (napadla mě i myšlenka jít na koncert s transparentem ´´Please Don´t Cry Alt.Lyrics´´) ale nový singl je taky ve hře, zvláštní že zvolili Letňany stejně jako AC/DC, od Guns bychom spíš čekali O2 Arenu, nicméně myslím si že kluci chystají něco velkého, třeba si Axl hodí nějáký svůj rant a zmíní se o albu, osobně nevěřím že na něčem nepracují, Slash aby na něčem nedělal to by ani nebyl on..... Wink
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro jamillos 27/5/2017, 08:01

Jasně že pracují, však to i sami potvrdili. Otázka je, jak vážný to je. A na turné obecně vzato samozřejmě moc času není.

Jinak "Please Don't Cry Alt. Lyrics" je z hlediska angličtiny nesmírně zajímavá věta! To by Axl asi koukal. Smile Very Happy
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 27/5/2017, 12:34

jamillos napsal:Jasně že pracují, však to i sami potvrdili. Otázka je, jak vážný to je. A na turné obecně vzato samozřejmě moc času není.

Jinak "Please Don't Cry Alt. Lyrics" je z hlediska angličtiny nesmírně zajímavá věta! To by Axl asi koukal. Smile Very Happy

Ano jak vážný to je..... No doufám že Slash bude Axla popohánět aby něco dělal, jak jsem psal výše, Axl je hroznej perfektcionalista Very Happy

No a k Don´t Cry, jo zajímavý to je ale to bylo tak první co mě napadlo, i když kdyby ho to pobavilo tak by to mohli zahrát Very Happy Very Happy
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 16/7/2017, 21:17

Tak jsem zase pátral

Tohle zní jako Axl, je to sice pochybné ale zní mi to tak. Tak že by přece?


Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro dredtatum 17/7/2017, 09:38

To neni Axl ani nahodou Smile

Hurricane napsal:Tak jsem zase pátral

Tohle zní jako Axl, je to sice pochybné ale zní mi to tak. Tak že by přece?



dredtatum

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 09. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Hurricane 17/7/2017, 12:27

dredtatum napsal:To neni Axl ani nahodou  Smile

Hurricane napsal:Tak jsem zase pátral

Tohle zní jako Axl, je to sice pochybné ale zní mi to tak. Tak že by přece?



Mě ho to připomělo tak vokálně kolem 2008-10.
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 274
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro dredtatum 17/7/2017, 12:44

Je to jako s Jacksonem.. Kdyz zemrel, objevovaly se na YouTube různé Leaked a NEW songy, ale bud to byla namixovaná Acapella z ruznych pisnicek nebo to vubec nebyl on. Az opravdu unikne nejaka novinka nebo jen kousek, tak o tom bude psat spousta zahranicnich serverů..


Hurricane napsal:
dredtatum napsal:To neni Axl ani nahodou  Smile

Hurricane napsal:Tak jsem zase pátral

Tohle zní jako Axl, je to sice pochybné ale zní mi to tak. Tak že by přece?



Mě ho to připomělo tak vokálně kolem 2008-10.

dredtatum

Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 09. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro jamillos 17/7/2017, 14:06

Pchá!
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

Nové album GN´R Empty Re: Nové album GN´R

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru