FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS

+2
Hurricane
jamillos
6 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS - Stránka 4 Empty Re: GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS

Příspěvek pro Anonymní 13/12/2019, 17:16

Takže turné bude zase minimálně 4 roky jako CHD. Kdo očekává na příští rok nový album tak je blázen. Neni jedinej racionální důvod nemyslet si, že to nedělají jen pro peníze. A ano, Axl opravdu nemládne. Spíš mi připadá, že čím je starší, tím víc na vše kašle. V roce 2016 byl Axl jak politej živou vodou, protože se po 20 ti letech začali zase bavit. Jenomže to brzo opadlo. Tyhle poslední vystoupení stáli fakt za nic. To bylo snad horší než 2014 a na jaře to nebude o nic lepší.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS - Stránka 4 Empty Re: GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS

Příspěvek pro jamillos 13/12/2019, 18:20

Já jsem v tomhle naprosto a dokonale schizofrenní, ambivalentní atd., zkrátka napůl. Protože všechna tahle frustrace je naprosto oprávněná. Ale pak zase... jsou tam faktory jménem Slash a Duff (a zatím to oficiálně není "NITL"). A koneckonců víme prd, třeba je za stávající konfigurace i Axl dopředu posunující silou...! Very Happy
Každopádně zatím nevíme – a třeba dnešní Slashovo interview něco poodhalí.
Mám v sobě x jednotek (?) whisky, takže snad omluvíte mou stylistiku...

Je fakt, že kdyby jeli totéž plus pár "deep cuts" (Loco, DH), je to na hovno. Ale oni vždycky uměli překvapovat, pamatujete? A Slash je občasnej mystifikátor... Uvidíme, ještě máme pár měsíců. Připravme se na nejhorší, doufejme v nejlepší...
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS - Stránka 4 Empty Re: GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS

Příspěvek pro Hurricane 13/12/2019, 18:49

No musej jít s deskou ven.... jinak je dost možné že by pak Slash i Duff zase odešli.... A Axla by to bolelo o to víc páč by s nimi šel i Richard podle mě. A nepřekvapil by pak další Velvet Revolver, se zpěvem Kennedyho nebo bacha....a Matt Sorum za bicími. Samozřejmě na koncert půjdu snad ale....pokud je z toho ždímadlo na peníze.....pak ten reunion neměl smysl.
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 275
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS - Stránka 4 Empty Re: GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS

Příspěvek pro jamillos 14/12/2019, 06:22

jamillos napsal:Zítra má mít Slash rozhovor v jednom rádiu, tak uvidíme.

Tak jsme se nedozvedeli vubec nic, byl to jen pokec byvalyho muzikanta s aktivnim muzikantem. Z hlediska news informacni hodnota nula.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS - Stránka 4 Empty Re: GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS

Příspěvek pro fredy 14/12/2019, 09:55

Tak 19.6.2020 jedeme do Letňan Very Happy Místo novýho CD se podvacátý objíždí zeměkoule.
fredy
fredy

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 24. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS - Stránka 4 Empty Re: GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS

Příspěvek pro Anonymní 14/12/2019, 10:40

Jsem zvědavej, jak se to turné bude jmenovat a jak bude dlouhý. Jo a taky si myslim, že jestli začnou hrát radši ty přes dvacet let starý dema, co se nevešli na CHD, tak to už je podle mě definitivní konec. Ty songy (co jsem slyšel) jsou naprosto průměrný a je dobře, že nebyli na CHD. Jestli to začnou hrát jako "nový věci", tak to už je konec.

A podle mýho názoru je to vše o Axlovi. Co jsou Slash a Duff zpátky, tak mezi tím ještě stíhají svoje vlastní projekty, ale s Axlem to prostě asi nejde. A čím bude starší, tím víc bude mít ke všemu ten jeho nezájem. A to je fakt škoda protože Slash, Richard a Duff zrajou jak víno. Je to fakt škoda.

Kdyby se nehandrkovali o peníze, tak mohli bejt už dávno komplet i s Izzym a Adlerem. Všichni mají peněz jak šlupek a nejsou schopný se normálně dohodnout a normálně se bavit. Ale tohle je mezi členy kapel uplně "normální" snad všude.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS - Stránka 4 Empty Re: GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS

Příspěvek pro jamillos 14/12/2019, 11:20

Luboš napsal:Jsem zvědavej, jak se to turné bude jmenovat a jak bude dlouhý. Jo a taky si myslim, že jestli začnou hrát radši ty přes dvacet let starý dema, co se nevešli na CHD, tak to už je podle mě definitivní konec. Ty songy (co jsem slyšel) jsou naprosto průměrný a je dobře, že nebyli na CHD. Jestli to začnou hrát jako "nový věci", tak to už je konec.

A podle mýho názoru je to vše o Axlovi. Co jsou Slash a Duff zpátky, tak mezi tím ještě stíhají svoje vlastní projekty, ale s Axlem to prostě asi nejde. A čím bude starší, tím víc bude mít ke všemu ten jeho nezájem. A to je fakt škoda protože Slash, Richard a Duff zrajou jak víno. Je to fakt škoda.

Kdyby se nehandrkovali o peníze, tak mohli bejt už dávno komplet i s Izzym a Adlerem. Všichni mají peněz jak šlupek a nejsou schopný se normálně dohodnout a normálně se bavit. Ale tohle je mezi členy kapel uplně "normální" snad všude.

Njn, chápu. Jenže zase – chtít tam Izzyho a Stevena je bláhovost. Izzy není člověk, kterej by dělal několikaletý turné, přizpůsobil se programu a pravidelně jezdil s kapelou. A určitě by nechtěl hrát věci typu ChD, že jo.
 
Steven je nespolehlivej, i kdyby jenom z hlediska zdraví. Záda si vyhodil už na první zkoušce s nima, nakonec to dali bez něj, i když měl hostovat už v Troubadouru. A teď si vem, kolik je v tom prachů. Věci z ChD by hrát taky určitě nechtěl, takže by dokola hráli Appetite a část UYI a lidi by si stěžovali. A permanentně se s někým střídat by byl akorát cirkus.
 
A co se týče těch prachů, už jsem to tu někde říkal, ale Izzy původně napsal doslova, že si nechtěli rozdělit kořist rovným dílem. To by ale teoreticky znamenalo, že by s nima jezdil celý ty roky, čemuž nevěřím ani na vteřinu. V tom případě ale logicky mohl chtít jen občas hostovat, no a v takovým případě zase chápu, že se zrovna nechtěli dělit rovným dílem – oni do toho dávaj čas, energii, obětujou rodinnej čas, jezděj celý roky, a on by tam jen občas nakráčel... asi by to opravdu nebylo úplně fér, zejména pokud se pak úhrnem bavíme o stovkách miliónů dolarů.
 
Ono to s tím Appetite je podle mě spíš taková chiméra (neber to osobně, chce to spousta lidí... a vůbec, nikdo nikdy neberte nic z toho, co píšu, osobně Smile). Podle mě by to bylo dobrý na jednu show nebo tak, ale ne napořád. Pomalu jim táhne na šedesátku a za chvilku by si lidi stejně začali stěžovat – úplně to slyším: už to nezní jako v městě XY v roce 198x, Axlovi to nezpívá, Izzy se na Slashe v jeden moment divně podíval (hádají se v zákulisí?), tuhle notu zahráli jinak než na desce / než živě před třiceti lety, ta kytara má jinej zvuk, nevypadají už jako na plakátu, co mám na zdi... Podle mě by tohle přišlo spíš dřív než pozdějc. Osmdesátky i devadesátky už jsou zkrátka pryč.
 
Jestli se v playlistu objeví něco předělanýho z ChD sessions, neházel bych flintu do žita, pokud ten song bude dobrej. Ostatně se dá celkem očekávat, že nová deska bude do nějaký míry směsí novejch, starších i starejch věcí. Aspoň doufám, protože pokud se to dobře stmelí, bylo by to ideální. A minimálně jeden nebo dva z těch demo songů byl imho lepší než něco z ChD (a v příslušný úpravě se Slashem by to mohlo bejt skvělý).
 
Do kapely nevidíme. Nevíme, kdo takhle dlouhý tour propaguje, ale osobně bych tam viděl možná značnej vliv pijavic z TB. Uvidíme, třeba v průběhu turné fakt přijdou nový songy. Jestli ne, budu taky těžce zklamanej, protože to už by potom opravdu bylo jenom o prachách. Jezdit další část stejnýho turné (i kdyby s jiným názvem) v současnosti opravdu žádnej jinej smysl nemá, pokud nepřijde nová muzika. A i u starejch songů by to chtělo zásadní proměnu playlistu. Jestli jako první tóny prvního koncertu uslyšíme baskytaru, možná jsme v háji. Very Happy


Naposledy upravil jamillos dne 14/12/2019, 12:02, celkově upraveno 1 krát
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS - Stránka 4 Empty Re: GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS

Příspěvek pro jamillos 14/12/2019, 11:28

Hurricane napsal:No musej jít s deskou ven.... jinak je dost možné že by pak Slash i Duff zase odešli.... A Axla by to bolelo o to víc páč by s nimi šel i Richard podle mě. A nepřekvapil by pak další Velvet Revolver, se zpěvem Kennedyho nebo bacha....a Matt Sorum za bicími. Samozřejmě na koncert půjdu snad ale....pokud je z toho ždímadlo na peníze.....pak ten reunion neměl smysl.

Já bych řekl, že Slash a Duff by se ventilovali u svejch sólovek, ale jezdit dokola na turné s mateřskou bandou – co by jim v tom bránilo? A Richard, kterej po boku Axla stojí od roku 2002, a Axlovi tudíž vděčí za mnohé? Pchá, ten je tam podle mě jistej jako Dizzy. Ty lidi můžou sólovat, ale kdo by úplně zahazoval takovouhle příležitost?

No a kdyby Slash a Duff odešli, s GN’R je konec, tam už by na nějaký NuGNR znova hrát nešlo, to je jasný.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS - Stránka 4 Empty Re: GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS

Příspěvek pro Milan79 14/12/2019, 11:49

U mě to jistí Vídeň. Nechci kazit náladu před obědem, prodejce v Rakousku uvádí koncert šňůry Not in this......, takže nové věci bych nečekal. Nadávat a spekulovat budeme ale přesto pojedeme.

Milan79

Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 25. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS - Stránka 4 Empty Re: GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS

Příspěvek pro jamillos 14/12/2019, 11:59

Milan79 napsal:U mě to jistí Vídeň.  Nechci kazit náladu před obědem, prodejce v Rakousku uvádí koncert šňůry Not in this......, takže nové věci bych nečekal.  Nadávat a spekulovat budeme ale přesto pojedeme.

To nic neznamená, dokud to tak nezačne na svejch médiích prezentovat sama kapela. Prodejci v tom maj bordel.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS - Stránka 4 Empty Re: GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS

Příspěvek pro Hurricane 14/12/2019, 23:54

Ono to bylo uvedené i v ČR jako NITLT. Nicméně kapela naházela koncerty na fb s jakousi grafikou, k NITLT ani zmínka což při běžném prodloužení tour jsme věděli rychle že to je NITLT navíc bylo řečeno že to je max na 2-3 roky.... Tak snad z toho bude deska, pokud by v únoru březnu ohlásili název tour a novou desku, ano začneme na klasik setlistu nicméně album by vyšlo září-listopad.....to jen taková myšlenka. No a všichni píšete věci chd 2.... no zapomínáte na Down by Ocean (Duff+Izzy cca 94-5) a těch songů bude víc, jistě měli spory ale v tom šuplíku bude ještě dost věcí které by možná po úpravě (modernizaci) byly lepší než cokoliv z chd 2.
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 275
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS - Stránka 4 Empty Re: GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS

Příspěvek pro jamillos 15/12/2019, 10:09

GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS - Stránka 4 ELx02HYUUAE-HtW
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS - Stránka 4 Empty Re: GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS

Příspěvek pro Anonymní 15/12/2019, 10:50

Jestli v březnu začne nový turné a třeba pár měsíců potom by vyšla nová deska, tak to bych se asi pos**l Very Happy to by byl jako klobouček dolu Very Happy takovej malej zázrak Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS - Stránka 4 Empty Re: GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS

Příspěvek pro jamillos 15/12/2019, 13:59

Luboš napsal:Jestli v březnu začne nový turné a třeba pár měsíců potom by vyšla nová deska, tak to bych se asi pos**l Very Happy to by byl jako klobouček dolu Very Happy takovej malej zázrak Very Happy

Tady se nemusíš cenzurovat, tohle je free forum. Wink
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS - Stránka 4 Empty Re: GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS

Příspěvek pro fredy 18/12/2019, 18:20

Tak lístek koupenej, teď se jen modlim abych neviděl stejnej koncert co posledně.
A dotaz na věci znalejší, je možný(teoreticky, nevěřim tomu) že by před začátkem tour vyšlo nový CD? Že by se to jako do poslední chvíle nevědělo? Asi kravina což?
fredy
fredy

Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 24. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS - Stránka 4 Empty Re: GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS

Příspěvek pro jamillos 18/12/2019, 19:34

Možný je leccos, ale moc tomu nevěřím. Mně by bohatě stačil singl a třeba postupný začleňování novejch songů do playlistu, dokud album nevyjde, jak už to ostatně dělali v r. 91 před UYI.
jamillos
jamillos

Poèet pøíspìvkù : 1633
Join date : 24. 03. 16
Location : ZZ9 Plural Z Alpha

Návrat nahoru Goto down

GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS - Stránka 4 Empty Re: GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS

Příspěvek pro Hurricane 26/12/2019, 00:57

jamillos napsal:V noci žádný leak.
Spekuluje se, jestli týpek, co na Redditu vystupuje jako Fernando, není podvodník; v opačném případě bychom totiž měli novinku, která říká, že album vyjde za 6 měsíců. Lidi z fóra byli teď někdy s F. v kontaktu a dotazu ohledně identity na Redditu se třikrát vyhnul, takže se má obecně za to, že to možná opravdu bude on, ostatně přezíravá dikce by tomu odpovídala... nicméně potvrzeno to není.

Postupně tomu asi vše nasvědčuje. 31.1.2020 je jakási před show a pak od března se jede.....navíc ten alt playlist s Hard School a tím benny cosi (nevím zda to je jejich) i to by nahrávalo. No a pak je tu jediná otázka - kdy? Osobně očekávám z kraje ledna/první půlka ledna nějáký vysvětlení případně bude toho 31.1. finále NITL. Toť můj názor.

Jo a tady Duff o Izzym, je to prý čerstvý:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Hurricane
Hurricane

Poèet pøíspìvkù : 275
Join date : 02. 10. 16
Age : 26
Location : Klecany

http://www.touring-series.rgpl.eu

Návrat nahoru Goto down

GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS - Stránka 4 Empty Re: GUNS N’ ROSES – 2019 NEWS

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru